İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Tekstili

Sevdiklerinizin yeni bebek mutluluğuna ortak olmanızı sağlayacak hediye bebek tekstili ürünlerine ciceksepeti.com kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Hoş geldin bebek setlerinden patiklere, bodylerden bebek çantalarına, bıcı bıcı setlerinden önlüklere kadar yüzlerce çeşit hediye bebek tekstil ürünlerinden dilediğinizi kendi bebeğiniz için ya da sevdiklerinizin bebeği için alabilir, onların yeni bebek mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz.

Bebeğinizin cildine pamuksu bir dokunuş yapan zıbınlar, tulumlar, battaniyeler ile konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Kimyasal maddeleri içermeyen bebek tekstil ürünleri ile ÇiçekSepeti her an yanınızda. Bebeğinizin günlük ihtiyaçları için veya sevdiklerinizin yenidoğan bebeğini tebrik etmek için özenle hazırlanan bebek tekstil ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bebek beşikleri için örtülerden yorganlara, zıbın ve tulumlardan battaniyelere kadar her türlü bebek tekstili ihtiyacınız için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

Minik Bebeğin Dünyaya Geldiği Unutulmaz Anlar

Aileye yeni bir üye katılırken duyulan heyecan paha biçilemez. Yenidoğan bebeklerin en ihtiyaç duyduğu şeylerin bir araya getirildiği hastane çıkış setleri ile bu unutulmaz anın keyfini çıkarabilirsiniz. Tamamen doğal pamuk iplikten üretilen, esnek ve yumuşak kumaşı olan bu ürünler ile bebeğinizin narin cildini koruyabilirsiniz. Eldiven, şapka, alt zıbın ve üst zıbın gibi bebeğin ilk doğduğu andan itibaren kullanabileceği bebek tekstil ürünleri, anti-alerjik olarak üretilir. Sevdikleriniz ebeveyn olurken mutluluklarını paylaşmak için hastane çıkışı setlerini hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için özel hazırlanan hastane çıkışı setleri ile düşünceli yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Futbol takımlarının fanatikleri için hazırlanan hastane çıkış setleri ile yenidoğan bebeğinizi takımınızın renkleriyle kuşatabilirsiniz.

Ninniler Eşliğinde Huzurlu Bir Uyku

Yeni doğan bebeklerin sağlıklı gelişimi için uyku çok önemlidir. Uyku esnasında tercih edilen gecelikler, yastık ve yorganlar esnek kumaştan olmalıdır. Bebeğinize hareket özgürlüğü sunan ve terletmeyen kumaştan üretilen gecelikler ile deliksiz bir gece uykusunun keyfini sürebilirsiniz. Ninni söyleyen yastık seçenekleri ile bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırabilir ve sakin bir uyku uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Düşük sıcaklıkta yıkanabilen ve kolay temizlenen bebek tekstili ürünler ile hijyen sağlayabilmeniz mümkün. Çocuklar için üretilen alt üst gecelikler ile çocuğunuzun konforlu bir gece geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Kutlamalarında Kostüm Hediyeleri

Sevdikleriniz ebeveyn olduklarında onlara en özel hediyeyi sunmak istersiniz. Yeni doğan bebeği sevinçle karşılarken hediyeleriniz ile mutluluklarına ortak olursunuz. Yeni doğan bebek kutlamalarında özel hediye seçeneği olarak hazırlanan kutular ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Battaniye, çıngırak, diş kaşıyıcı ve patik gibi ürünlerin tek bir kutuda toplandığı bu özel hediye seçenekleri ile sevdiklerinizin yüzünde bir gülümseme yaratabilirsiniz. Astronot, prenses, denizci, Noel Baba gibi kostüm konseptine uygun bebek kıyafetleri minikleri çok daha sevimli hale getirir. Solma, çekme gibi yıkama sorunları yaşatmayan bebek tekstil ürünleri, yazlık ve kışlık çeşitleriyle her mevsime uygun üretilir. Tüylü astronot uyku tulumları ile bebeğinizin soğuk kış gecelerinde sıcak bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz. Tüm bedeni saran yapısı, esnek kumaşı ve alerji yapmayan maddeleri ile bebek tekstil ürünleri bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkı sağlar. Bebeğinizin bedensel gelişimine olumsuz bir etki yaratmaması için bebek kıyafetlerini ayına uygun tercih etmelisiniz. Bebeğinizin aylık gelişimi içinde hareketleri artar ve kıyafetlerin esnek olması çok önemlidir.

Tuvalet Alışkanlığında Yardımcı Ürünler

Çocukların bebek bezinden normal iç çamaşırı aşamasına geçmesi zorlayıcı bir süreçtir. Ebeveynlerin ve çocukların bu zorlu süreci daha kolay yaşamasını sağlayan alıştırma külotları ile rahat edebilirsiniz. Sızdırma yapmayan yapısı ve alerjik olmayan kumaşı ile alıştırma külodu çeşitleri çocukların ilgisini çeken sevimli kahramanlar ile tasarlanır. Su geçirmeyen yapısı sayesinde gerektiğinde bebek bezi olarak da kullanabilirsiniz. Deniz kenarında ve havuz alanlarında bebeğinizin rahatlıkla yüzmesine yardımcı olan yüzme bezleriyle konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Siz de bebeğinizin tüm tekstil ihtiyaçları için Çiçeksepeti’nin erişilebilir fiyat seçeneğinden güvenli ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.