Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Tekstili

Doğduğu günden itibaren her geçen gün büyüyen ve gelişen bebekler için en çok yapılan alışverişler arasında bebek tekstil ürünü alışverişi yer alır. Özellikle hayatın ilk aylarında, bebeğinizin giydiği tulumun boyu sonraki hafta kısalabilir. Yenidoğan eldivenleri ve şapkaları birkaç hafta sonra bebeğe uymayabilir. Bu yüzden bebekler için kıyafet alışverişi yaparken bu büyüme hızı dikkate alınmalıdır. Yenidoğan dönemi için tulum ve hastane çıkış setleri, patikli ve patiksiz tulumlar, hayvan figürlü sevimli bebek alt-üst takımlar ile kız bebekler için etek ve elbiseler bebekler için alınabilecek bebek tekstili ürünleri arasında yer alır. Bebeğiniz için kıyafet alışverişi yaparken kumaşın üretildiği materyale dikkat etmelisiniz. Bebeğinizin hassas cildi ile temas edecek kumaşın cinsi ve kalitesinin iyi olması gerekir.

Sevdiklerinizin yeni bebek mutluluğuna ortak olmanızı sağlayacak hediye bebek tekstili ürünlerine ciceksepeti.com kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Hoş geldin bebek setlerinden patiklere, bodylerden bebek çantalarına, bıcı bıcı setlerinden önlüklere kadar yüzlerce çeşit hediye bebek tekstil ürünlerinden dilediğinizi kendi bebeğiniz için ya da sevdiklerinizin bebeği için alabilir, onların yeni bebek mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Bebeğinizin cildine pamuksu bir dokunuş yapan zıbınlar, tulumlar, battaniyeler ile konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Kimyasal maddeleri içermeyen bebek tekstil ürünleri ile ÇiçekSepeti her an yanınızda. Bebeğinizin günlük ihtiyaçları için veya sevdiklerinizin yenidoğan bebeğini tebrik etmek için özenle hazırlanan bebek tekstil ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bebek beşikleri için örtülerden yorganlara, zıbın ve tulumlardan battaniyelere kadar her türlü bebek tekstili ihtiyacınız için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

Yenidoğan Tulumları ve Hastane Çıkış Setleri

Yenidoğan döneminde en çok ihtiyaç duyulan bebek tekstili ürünleri yenidoğan tulumları ile hastane çıkış setleridir. Hastane çıkış setlerinin içeriğinde genel olarak; şapka, çorap, eldiven, battaniye, zıbın, önlük, uzun kollu alt ve üst ile tulum bulunur. Daha büyük hastane çıkış setlerinde yedek zıbın ve alt-üst kıyafet yer alır. Daha küçük içeriğe sahip hastane çıkış setleri de bulunur. Bebeğinize birden fazla hastane çıkış seti alacaksanız setlerden en az birinin içeriğinde alt ve üst zıbın olmasına dikkat etmelisiniz. Zıbın, tıpkı bir iç çamaşırı gibi bebek kıyafetlerinin içine giydirilen, son derece ince ve genel olarak dikişsiz olarak üretilen bebek kıyafetidir. Yenidoğan bebeğin hassas cildinin zarar görmemesi için bebeğin kıyafetlerinin içine zıbın giydirmek gerekir. Zıbın ayrıca bebeği sıcak tutmak için de kullanılır. Bir yaşa kadar farklı aylara uygun zıbın çeşitleri vardır.

Bebek Tekstili Çeşitleri

Hastane çıkış setlerinin tümü uzun kolludur ancak bazı setlerin içeriğindeki zıbınlar kısa kolludur. Bebeğiniz kışın doğacaksa uzun kollu zıbın olan setleri, yazın doğacaksa kısa kollu zıbın olan setleri tercih edebilirsiniz.

Doğum yapacak annelerin hastaneye götürmek üzere hazırladıkları hastane çantasında, en az iki hastane çıkış seti ile birkaç adet yenidoğan tulumu bulunması bebeğin kıyafetinin kirlenmesi, ıslanması gibi durumlarda hazırlıklı olmasını sağlar. Yenidoğan tulumları arasında; bebeğin hassas cildine zarar vermeyecek %100 pamuktan üretilmiş, kanserojen ve alerjik madde içermeyen tulum çeşitlerini bulabilirsiniz. Bebeğin başını sıcak tutmak özellikle hayatın ilk aylarında önemlidir. Bunun için takım şapkalı ya da kapüşonlu yenidoğan tulum modelleri tercih edebilirsiniz.

Minik Bebeğin Dünyaya Geldiği Unutulmaz Anlar

Aileye yeni bir üye katılırken duyulan heyecan paha biçilemez. Yenidoğan bebeklerin en ihtiyaç duyduğu şeylerin bir araya getirildiği hastane çıkış setleri ile bu unutulmaz anın keyfini çıkarabilirsiniz. Tamamen doğal pamuk iplikten üretilen, esnek ve yumuşak kumaşı olan bu ürünler ile bebeğinizin narin cildini koruyabilirsiniz. Eldiven, şapka, alt zıbın ve üst zıbın gibi bebeğin ilk doğduğu andan itibaren kullanabileceği bebek tekstil ürünleri, anti-alerjik olarak üretilir. Sevdikleriniz ebeveyn olurken mutluluklarını paylaşmak için hastane çıkışı setlerini hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için özel hazırlanan hastane çıkışı setleri ile düşünceli yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Futbol takımlarının fanatikleri için hazırlanan hastane çıkış setleri ile yenidoğan bebeğinizi takımınızın renkleriyle kuşatabilirsiniz.

Yeni doğan bebeklerin sağlıklı gelişimi için uyku çok önemlidir. Uyku esnasında tercih edilen gecelikler, yastık ve yorganlar esnek kumaştan olmalıdır. Bebeğinize hareket özgürlüğü sunan ve terletmeyen kumaştan üretilen gecelikler ile deliksiz bir gece uykusunun keyfini sürebilirsiniz. Ninni söyleyen yastık seçenekleri ile bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırabilir ve sakin bir uyku uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Düşük sıcaklıkta yıkanabilen ve kolay temizlenen bebek tekstili ürünler ile hijyen sağlayabilmeniz mümkün. Çocuklar için üretilen alt üst gecelikler ile çocuğunuzun konforlu bir gece geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Sevdikleriniz ebeveyn olduklarında onlara en özel hediyeyi sunmak istersiniz. Yeni doğan bebeği sevinçle karşılarken hediyeleriniz ile mutluluklarına ortak olursunuz. Yeni doğan bebek kutlamalarında özel hediye seçeneği olarak hazırlanan kutular ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Battaniye, çıngırak, diş kaşıyıcı ve patik gibi ürünlerin tek bir kutuda toplandığı bu özel hediye seçenekleri ile sevdiklerinizin yüzünde bir gülümseme yaratabilirsiniz. Astronot, prenses, denizci, Noel Baba gibi kostüm konseptine uygun bebek kıyafetleri minikleri çok daha sevimli hale getirir. Solma, çekme gibi yıkama sorunları yaşatmayan bebek tekstil ürünleri, yazlık ve kışlık çeşitleriyle her mevsime uygun üretilir. Tüylü astronot uyku tulumları ile bebeğinizin soğuk kış gecelerinde sıcak bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz. Tüm bedeni saran yapısı, esnek kumaşı ve alerji yapmayan maddeleri ile bebek tekstil ürünleri bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkı sağlar. Bebeğinizin bedensel gelişimine olumsuz bir etki yaratmaması için bebek kıyafetlerini ayına uygun tercih etmelisiniz. Bebeğinizin aylık gelişimi içinde hareketleri artar ve kıyafetlerin esnek olması çok önemlidir.

En Sevimli Bebek Kıyafetleri

Bebeklik dönemi çok hızlı geçen bir dönemdir. Bebek sürekli bir değişim ve gelişim içindedir. Bebeğinizin aydan aya gelişimini takip etmek ve en sevimli anlarını ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Pek çok anne baba son yıllarda, bebeklerinin her ay dönümünü aynı tulumla bebeği fotoğraflıyor.

Hayatın ilk bir yılı için 12 farklı tulum içeren hatıra setleri ile siz de bebeğinizin ilk bir yılını fotoğraflayabilirsiniz. 12 aylık body ve tulum setler arasında, isme özel üretilen setleri de bulabilirsiniz. Tulum setlerin dışında; kız bebekler için tütülü etek ve elbiseler, erkek bebekler için papyonlu ve kravatlı tulum ve takımlar hem özel günler için hem de fotoğraf çekimleri için olmazsa olmaz bebek tekstili ürünleri arasında yer alır. Peluş hayvan figürlü tulumlar da bebeklerin oldukça sevimli görünmesini sağlayan tekstil ürünleri arasında yer alır. Yenidoğan aile üyenize bir hediye almak istiyorsanız üzerinde “Dayısının Prensi”, “Aynı Teyzesi” gibi esprili yazıların yer aldığı tulum ve body çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm tekstil ürünlerini ÇiçekSepeti’nde’da bulabilirsiniz.

Tuvalet Alışkanlığında Yardımcı Ürünler

Çocukların bebek bezinden normal iç çamaşırı aşamasına geçmesi zorlayıcı bir süreçtir. Ebeveynlerin ve çocukların bu zorlu süreci daha kolay yaşamasını sağlayan alıştırma külotları ile rahat edebilirsiniz. Sızdırma yapmayan yapısı ve alerjik olmayan kumaşı ile alıştırma külodu çeşitleri çocukların ilgisini çeken sevimli kahramanlar ile tasarlanır. Su geçirmeyen yapısı sayesinde gerektiğinde bebek bezi olarak da kullanabilirsiniz. Deniz kenarında ve havuz alanlarında bebeğinizin rahatlıkla yüzmesine yardımcı olan yüzme bezleriyle konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Siz de bebeğinizin tüm tekstil ihtiyaçları için Çiçeksepeti’nin erişilebilir fiyat seçeneğinden güvenli ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz.