Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bilgisayar Tablet

Dijital içerik tüketimi kadar dijital içerik üretimine de zaman ayırmak isteyen kullanıcılar, tercihlerini gelişmiş teknik yeterliliklere sahip bilgisayar tablet modellerinden yana yapıyor. Teknoloji dünyasının önemli isimlerinin imzasını taşıyan ve ÇiçekSepeti’ne özel imkânlarla kullanıcılara ulaşan ürünler, teknik yeterlilikleriyle güncel gereksinimlere çözüm getiriyor. Farklı ekran/yüzey genişliklerine ve donanım özelliklerine sahip modeller kompakt tasarımları, düşük ağırlıkları ve zengin aksesuar destekleriyle öne çıkıyor.

iOS ve Android Dünyasının Tablet Cephesindeki Yıldızları

Video düzenleme, müzik üretme, fotoğraf çekme gibi gündelik yaşantınızda ya da profesyonel iş hayatınızda gerçekleştireceğiniz işlemler için ideal çözümler arasında bulunan iOS işletim sistemli tabletler, yenilikçi özelliklerle donatılıyor. Ekranları 13 inç genişliğine kadar uzanan ve ekranlarının yüksek çözünürlüklü oluşu sayesinde keskin görüntüler sunan ürünler, benzersiz bir multimedya içerik ve dijital oyun takibi tecrübesi vadediyor. Ekranların üstün hassasiyete sahip olması, dijital müzik üretim araçlarını ve video düzenleme uygulamalarını sorunsuz kullanabilmenize olanak tanıyor. Yüksek kapasiteli batarya, benzersiz performans gösteren donanım bileşenleri, yüksek tanımlı videolar yakalayabilmenizi sağlayan kameralar ve güncel kablosuz bağlantı kabiliyetleri, iOS tablet çeşitlerinin standart özellikleri içerisinde yer alıyor.

Üreticilerinin çeşitliliği nedeniyle daha geniş bir yelpazede değerlendirilebilen Android işletim sistemli tablet modelleri, genel kullanımdan profesyonel amaçlı çalışmalara dek pek çok noktada görev alabiliyor. Giriş seviyesinde yer alan ve ulaşılabilir fiyatlarda seyreden ürünler, küçük yaştaki teknoloji meraklılarına hitap ederken donanım bakımından daha güçlü çözümler, farklı kullanım senaryolarının bir parçası olabiliyor. Bu noktada gereksinimlerinizi ve tabletinizi hangi amaçlarla kullanacağınızı belirleyerek kendinize en uygun modeli ÇiçekSepeti’nden edinebilirsiniz.

Verimliliğini Windows 10 Platformunda Sürdürmek İsteyenler Özel Modeller

Güncel Windows işletim sistemlerinin dokunmatik ekran desteğinin başarılı hâle gelmesiyle yıldızı parlayan Windows 10 işletim sistemli tabletler, daha çok tablet/PC konseptine uygun üretiliyor. Ürüne özel klavye gibi aksesuarlarla birlikte değerlendirdiğinizde âdeta bir taşınabilir bilgisayara dönüşen, bu aksesuarları çıkardığınızda ise tablet formuna kavuşan modeller, Windows ekosistemine yatırım yapan ve çalışmalarını, bu platformda sürdürmek isteyenleri memnun ediyor. Alışılagelen Windows özelliklerini, kalem gibi birimlerle de yönetebilmenize fırsat tanıyan tablet PC’ler, ekran genişliği/yapısı, dâhili donanım bileşeni gibi parametreleriyle de belirli standartları yakalıyor.

Sahip olduğu bağlantı noktaları sayesinde geleneksel bilgisayar çevre birimlerini ve depolama aygıtlarını destekleyen cihazlar, yüksek kapasiteli depolama birimleriyle ihtiyacınız olan tüm verilerinizi tabletlerinizde bulundurabilmenize imkân sağlıyor.

Çizim Yapan Profesyonellerin Modern Yardımcısı: Grafik Tabletler

Mimari, finans sektörü, sağlık, oyun tasarımı, fotoğrafçılık gibi sayısız alanda kullanılabilecek şekilde özelleştirilen grafik tabletler, yüksek hassasiyete sahip özel kalemleri, kalem uçları, yüzey ya da ekranları ile beğeni topluyor. Kullanım alanınız doğrultusunda seçebileceğiniz ürünler, kâğıt üzerinde gösterebildiğiniz maharetlerinizi dijital ekranlar ve yüzeyler üzerinde de kolayca sergileyebilmenize ortam hazırlıyor. Modellerdeki bağlantı noktaları, çizimlerinizi gerçek zamanlı olarak harici monitörlerinizde görebilmenizi mümkün kılarken güçlü yazılımları sayesinde çizim esnasında gecikme ve benzeri sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkıyor. Ergonomik kalemleriyle uzun süre boyunca ellerinizde ve bileğinizde rahatsızlık hissetmeden kullanabileceğiniz grafik tabletler, diğer tablet modellerinde olduğu gibi geniş bir aksesuar desteğine sahip. İş yaşantınızda size yardımcı olacak bir grafik tablet almayı düşünüyorsanız modeli hangi alanda kullanacağınızı ürün açıklamaları doğrultusunda belirleyebilir, ardından ekosisteminize ve çalışma standartlarınıza uygun çözümü alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz.

Bilgisayar tablet modelleri sizin de ilginizi çekiyorsa ve kendinize ya da sevdiklerinize bu ürünlerden almayı planlıyorsanız, ÇiçekSepeti kataloglarında yer alan tüm modelleri inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden tamamlayabilirsiniz.