İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mutluluk Günü'nde, Mutlu Eden İndirimler!

20 Mart Dünya Mutluluk Günü, 2012 yılında Birleşmiş Milletler’in kararlaştırmış olduğu ve tüm dünyada bu adla anılan bir gün. Diğer özel günler gibi arkasında derin bir hikaye yatmıyor ama bir amaç yatıyor. Mutlu olmak ve mutlu etmek. Eşitliğin daha çok sağlandığı ve dünyamızın daha fazla korunduğu bir dünya yani mutluluk amaçlanıyor.

Mutlu etmenin adresi olarak bu gün bizler için de oldukça önemli. Çünkü bizim var olma sebebimiz, siz sevdiklerinizi mutlu ederken size aracı olup, mutluluk çorbanızın tuzu olmak… Sevdiklerinizi her gün mutlu etmeli ve onların kıymetini bilmelisiniz ancak madem bugün Dünya Mutluluk Günü, o zaman bu günün de hakkını vermek lazım öyle değil mi? Mutlu etmek için aslında ihtiyacınız olan tek şey güzel bir çift söz ve göz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için aracınız olan birbirinden güzel çiçekler, çikolatalı detaylar ve hediyeler ise çiçek sepetinde…

Bir buket kırmızı gül ile sevdiklerinizi bu anlamlı günde ve elbette onu mutlu etmek istediğiniz bütün günlerde başarılı olabilirsiniz. Pembe lilyumların hassasiyeti, orkidelerin zarifliği, papatyaların sevecenliği ve bahar çiçeklerinin mis kokusu ile onlara en sevdikleri çiçekleri hediye edebilirsiniz.

Mutluluğun tadı çikolatasız çıkmaz diyenlerden misiniz? Lezzet dolu kakaolu kek ve kurabiyelerin yanı sıra özel çikolatalarla ve meyve sepetleri ile de bu amacınızı destekleyebilirsiniz. Her biri birbirinden sevimli peluş ayılar, ayıcık buketleri, nostaljik lezzet kutuları, özel kupa bardaklar, kolyeler, biblolar, müzik kutuları ve daha yüzlercesi Çiçek Sepeti’nin Dünya Mutluluk Günü için hazırladığı koleksiyonunda sizlerin beğenisine sunuluyor. Siz de yalnızca birkaç dakika içerisinde online olarak sevdikleriniz için en uygun hediyeyi gönderebilir, dilediğiniz notu dahil ettiğiniz bu hediyeleri sevdiklerinizin adresine teslim ettirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.