İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Ekinoks İndirimleri ÇiçekSepeti'nde!

Ekinoks, güneş ışınları ekvatora dik açı ile vurduğu zaman gece ile gündüzün eşit olmasını sağlayan durumdur. Yılda yalnızca iki defa gerçekleşir ve günü iki eş parçaya böler. Çiçek Sepeti de sizler için bu günde fiyatları ikiye bölüyor! Ekinoksa özel indirimler ile birçok üründe %50’ye varan indirimler yapan Çiçek Sepeti, işi biraz daha ileriye taşıyor ve bazı ürünlerinde fiyatları %50’den bile aşağıya çekiyor! Sevdiklerinizin yüzlerini kocaman gülümsetmek, mutluluklarına ortak olmak ve onlara kocaman bir sürpriz yapmak istiyorsanız, bugün tam da zamanı!

Çiçek Sepeti Ekinoks İndirimlerinde sevdikleriniz için hazırlanmış birbirinden özel çiçek buketleri var. Teraryumlar, orkideler, çiçek aranjmanları, saksı çiçekleri ve her biri birbirinden özel çiçek tasarımları bugün için hazırlandı ve sizin beğeninize sunulmak üzere yerlerini aldı. Bu çiçeklerden bazıları dilediğiniz tasarımı yerleştirebileceğiniz kişiye özel vazolarda yer alıyor. Ayrıca tüm çiçekleri, size özel mesajınızla da iletebilirsiniz. Yalnızca taze çiçeklerde değil, yenilebilen buketlerde de indirimler bir hayli fazla. Özel kutulardaki çikolatalar, leziz meyve sepetleri, kek ve kurabiyelerle oluşturulmuş buketler ve çok daha fazlasına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sadece çikolata ve çiçek ile de fırsatlar bitmiyor. En özel indirimler umulmadık fiyatlarla bu sayfada ekinoksa özel indirimlerle karşınızda. Sevimli peluş oyuncaklar; kolye ve küpe başta olmak üzere çeşitli takılar, en popüler parfüm çeşitleri, şık hediyelerin vazgeçilmezi kravat, cüzdan, saat gibi aksesuarlar; kişiye özel olarak tasarlanan defterler, kalemler ve kupa bardaklar… Sevdiklerinizi mutlu etmek için ihtiyacınız olan her şey Çiçek Sepeti Ekinoks İndirimleri ile uygun fiyatlı olarak bu sayfada! Üstelik yalnızca birkaç dakika içerisinde siparişinizi verebilir, adrese teslim avantajından faydalanırken bazı ürünlerde aynı gün teslimat ayrıcalığını ve taksit fırsatını değerlendirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.