Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hediye Mutfak Gereçleri

Mutfak işlerini kolaylaştıran ve işlevsel kullanım konforu sağlayan mutfak gereçlerini kullanışlı bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz. Yiyecek hazırlama, pişirme, servis yapma, sofra kurma ve mutfak düzeni sağlama konusunda size yardımcı olan mutfak eşyaları, çeşitli ürün seçeneklerinden oluşur. Arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza alacağınız mutfak gereçleri, saklama kaplarından çatal bıçak setlerine, servis tabaklarından baharat takımlarına kadar geniş bir yelpazede üretilir. Mutfak düzenleyiciler, kesme tahtaları, sunum tabakları, tekstil ürünleri ve çeşitli bardak setleri gibi her mutfağın ihtiyacı olan eşyaları Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla satın alabileceğiniz hediye mutfak gereçleri çeşitlerine kolayca sahip olma fırsatı bir tık ötenizde!

Estetik Tasarımlı Hediye Mutfak Gereçleri

Yemek pişirmeyi ve mutfakta zaman geçirmeyi seven arkadaşlarınıza hediye edeceğiniz mutfak gereçleri, estetik ve işlevsel tasarımlar sunar. Tekli ve çoklu ürün seçenekleriyle üretilen modelleri ihtiyacınız oranında satın alabilirsiniz. Hediye mutfak eşyası tercihlerinizi, bütçenize uygun fiyatlı ve göz kamaştıran modeller arasından yapmanız mümkün. Mutfak önlüğü, havlu, kurulama bezi, masa örtüsü, peçete ve fırın eldiveni gibi mutfak tekstil ürünlerini ya da tava, tencere, sosluk, çaydanlık gibi mutfak gereçlerini, tekli ve çoklu setler hâlinde satın alabilirsiniz. Yeni ev alan ya da evlenen arkadaşlarınıza alabileceğiniz zarif hediyelik mutfak gereçleri, farklı zevklere hitap eden modellerle üretilir. Ekonomik fiyatlarda olan 20 parçalık çatal, kaşık, bıçak setleri, isme özel hazırlanan ahşap kesim tahtaları, katlanabilir 4’lü süzgeç setleri, çelik sütlük takımları, ahşap nihale ve bardak altlığı setleri fonksiyonel hediyelik ürünler olmayı başarır. Pedallı çöp kovası, 5 parçalı mini servis takımı, ahşap tuz ve biber öğütücü değirmen, doğal taştan üretilen 4’lü bardak altlığı, porselen ve bambu malzemeden tasarlanan tuzluk, biberlik, baharatlık takımı gibi estetik tasarımlı ürünleri de arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Pratik Mutfak Gereçleri ile İşler Daha Kolay

Yeni nesil teknolojilerle üretilen pratik mutfak gereçleri, yemek hazırlama ve pişirme sürecini kısaltarak kendinize zaman ayırmanızı kolaylaştırır. Arkadaşlarınıza hediye edeceğiniz mutfak ürünlerini, kullanım amacına uygun modeller arasından seçerseniz akıllı alışveriş yapma şansı bulabilirsiniz. Hamur açma seti veya 7 bıçaklı mantı kesme merdanesi gibi ürünleri, hamur işi yapmayan bir arkadaşınıza hediye etmeniz doğru olmaz. Mutfakta yeni lezzetler denemeyi seven dostlarınıza ise çok amaçlı mutfak setleri ve güveç takımları dâhil tüm mutfak gereçlerini rahatlıkla alabilirsiniz. Canlı renklerle tasarlanan 4’lü plastik erzak küreği setlerinden süzgeçli kızartma ve haşlama maşası setlerine, kahve köpürtücü mini mikserlerden kek kalıplarına kadar birçok ürünü, yemek yapmayı seven dostlarınıza hediye edebilirsiniz.

Saklama Kapları ve Konforlu Mutfak Gereçleri

Çok amaçlı kullanım konforu sunan saklama kapları en ideal hediye çeşitleri arasında yer alır. Plastik, cam, porselen ve seramik malzemeden üretilen, farklı boyutlarda tasarlanan saklama kapları uygun fiyatlarda yer alır. Kalan yemekleri koymak ve kuru gıdaları muhafaza etmek için kullanılan kapları, tekli ve çoklu ürün seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Farklı bölme sayılarıyla üretilen kapaklı yumurta saklama kapları ise kalabalık aileler için idealdir. Yumurta pişirme zamanlayıcısı, mutfak zamanlayıcısı, LCD ekran hassas dijital mutfak tartısı, kulplu pirinç süzgeci, paslanmaz çelik büyük boy lavabo tipi süzgeç gibi konforlu mutfak gereçlerini de fonksiyonel hediye seçenekleri listenize ekleyebilirsiniz. Cam sürahiler, su bardakları, çay ve kahve setleri, özel tasarımlı kesme tahtaları ve baharat takımları ise her dönemin gözde hediye seçenekleri arasına girmeyi başarır. Dostlarınız ve yakınlarınızın beğenisini kazanacak mutfak ürünlerini, Çiçeksepeti’nin ekonomik fiyatlarından faydalanarak kolayca satın alabilirsiniz. Yüzlerce ürün modeline hemen göz atabilir ve seçtiğiniz ürünlerin siparişini tek tıkla verebilirsiniz.

İlişkili Diğer Ürünler;