İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Tişört

Duygularınızı ifade etmenin en güzel ve anlamlı yollarından biri hediye vermek. Sevdiklerinize onları düşündüğünüzü ve önemsediğinizi hissettirmenizi sağlamak için ÇiçekSepeti’nin onlarca farklı hediye seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Hediye vereceğiniz kişinin kendini daha özel hissetmesi için kişiselleştirilmiş tişört seçenekleri mükemmel birer alternatif olur. ÇiçekSepeti, aynı gün teslimat ve güvenli alışveriş ayrıcalıklarıyla en güzel tişörtleri satın almanızı sağlar. Siz de hemen şimdi her bütçeye uygun hediye tişörtler sayesinde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Hediye Tişört Seçenekleri

Duygularınızı şık bir şekilde ifade etmek istediğiniz zaman kişiselleştirilmiş tişörtler mükemmel birer alternatif olur. Sevdiklerinize aktarmak istediğiniz mesajı direkt belirtmenizi sağlayan kişiselleştirilmiş baskılar, çeşitli grafik ve sloganlarla zenginleştirilir. ÇiçekSepeti’nde kadın, erkek, çocuk ve bebekler için en kaliteli kumaşlardan birçok farklı renk ve desende tişört seçeneği bulunur. ÇiçekSepeti’nin çevrim içi düzenleyici sistemi üzerinden yalnızca birkaç dakika içerisinde eşi bulunmayan bir hediye hazırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tişört bedenini ve modelini seçtikten sonra kişiselleştirilmiş mesajınızı sisteme yüklemek. İstediğiniz ismi, sloganı, mottoyu veya fotoğrafı yüksek kaliteli ve tam renkli şekilde tişörtlerin üzerine bastırabilirsiniz. Birden çok fotoğraf eklemek istediğinizde eğlenceli ve renkli bir kolaj da yaratabilirsiniz. A kalite özel sublimasyon baskı kâğıdı ile hazırlanan tişörtler, uzun yıllar renkleri solmadan kullanılabilir. Hemen şimdi en değerli anlarınızı her an üzerinde taşıyabilmesi için arkadaşlarınıza, sevgilinize, eşinize veya aile üyelerinize özel hediye tişört modellerini ÇiçekSepeti’nden sipariş edebilirsiniz.

Eğlenceli Hediye Tişört Modelleri

ÇiçekSepeti’nde, kişiselleştirilmiş hediye tişört seçeneklerinin yanı sıra eğlenceli hazır baskı ve sloganlara sahip modeller de mevcut. Bekârlığa veda partisinde tüm grup için eğlenceli bir hediye arayışındaysanız en tatlı ve sevimli tişört seçeneklerine göz atabilirsiniz. Çeşitli renk ve desenlerde hazırlanan tişört modelleri arasından partinin temasına uygun alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Futbol hayranı olanlara ise tuttuğu takımın logosunu veya özel mesajını içeren tişört seçeneklerini hediye edebilirsiniz. ÇiçekSepeti, popüler markaların logolarının yer aldığı onlarca farklı tişört modeli de sunar. Tüm çalışanların kurumsal bir etkinlikte veya partide işletmeyi temsil etmesi için tişörtlere logo bastırılabilir. Çalışanlarınıza isminin yazılı olduğu tişörtler hazırlayarak şirket bağlılığının güçlenmesine ve motivasyonunun artmasına da katkı sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti, her tişört modeli için farklı beden alternatifleri sunduğundan kadın, erkek veya çocuklar için değişik boyutlarda ürünleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Oversize, slim fit veya dar kesim gibi farklı tişört modelleri arasından hediye etmek istediğiniz boyutu kolayca seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

Sıradışı ve Fonksiyonel Hediye Tişörtler

Tişört, her yaştan kadın, erkek ve çocuğun günlük hayatında kullandığı giyim ürünlerinden biri. Herkesin gardrobunda yer alan bu parçaları sevdiklerinize hediye ederek her an sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde herkesin ilgi alanlarına uygun hazır baskılı tişört modelleri yer alır. Meslek gruplarına, aile ilişkilerine, hayat mottosuna, hayran olunan kahramanlara veya spor takımlarına göre düzenlenen tişörtler arasından hediye etmeyi düşündüğünüz kişinin zevklerine uygun seçim yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde kadın ve erkekler kadar çocuklar için de birbirinden eğlenceli hediye seçenekleri bulabilirsiniz. Unicorn, konuşma balonu, flamingo, panda veya çizgi film karakterlerinin basılı olduğu tişörtler, çocukların kendilerini daha özel hissetmelerini sağlar. Hamile olan yakınınıza ise eğlenceli tasarımlara sahip tişörtleri hediye ederek etrafa duyurmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca "Yılın Annesi", "Bugün doğum günün", "Ağabey" ve "Abla" gibi eğlenceli metinler içeren tişörtlerle sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirecek hediyeler seçebilirsiniz. Hemen şimdi ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla benzersiz ve eğlenceli hediye tişört seçeneklerini sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.