İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İkiz Bebek Arabası

İkiz sahibi ebeveynler için üretilen ikiz bebek arabası modelleri, kullanışlı tasarımları ve işlevsel özellikleriyle öne çıkar. Annelerin hayatını kolaylaştıran bu ürünler farklı modeller sunarak tüm ihtiyaçları karşılar. Canlı renkler, işlevsel aksesuarlar, güvenli fren sistemleri ve 360 derece dönebilen ön tekerlekler ile tasarlanan arabalar, konforlu kullanım imkânı sunar. Ünlü yerli ve yabancı markaların tasarladığı ucuz ikiz bebek arabası modellerini ÇiçekSepeti’nden hızlı biçimde satın alabilirsiniz. Ergonomik tasarımlı bebek arabası ve puset seçenekleri şimdi birkaç tık uzağınızda. Hemen sipariş vererek istediğiniz modele kolayca sahip olabilirsiniz.

Fonksiyonel İkiz Bebek Arabası Modelleri

Dayanıklı ve özel alaşımlı alüminyum aksam ile üretilen hafif yapılı ikiz bebek arabası modelleri, ebeveynlere rahat kullanım imkanı sağlar. Güçlü emniyet kemeri sistemiyle tasarlanan arabalar, tek elle açılıp kapanan ve kolayca taşınan ürünlerdir. Nefes alan, leke tutmayan ve yıkanabilen kumaşlarla üretilen ikili bebek arabaları, ikiz bebekleriniz için sağlıklı bir ortamı garantiler. Doğumdan itibaren kullanılan ikiz bebek arabaları ile keyifli seyahatler yapabilirsiniz. Fonksiyonel tasarımlı arabalar; ayarlanabilir ayak desteği, 3 farklı yatış pozisyonu, 5 nokta emniyet kemeri ve geniş alt sepet detayı sunarak bebeklerinizi kolayca taşımanıza yardımcı olur. Bebek gözetleme penceresi, tente üzerinde güneşlik, ayak örtüsü, tek elle katlanabilme ve az yer kaplama özelliğine sahip arabalar ise en konforlu modeller arasına girmeyi başarır. 360° dönebilen ve gerektiğinde sabitlenen ön tekerleklerle üretilen arabaları rahatça itebilirsiniz. Çoklu güvenlik kemeri ve tam yatış pozisyonlarıyla üretilen arabalar, bebeklerinizin huzur içinde uyumasını ve güvenle seyahat etmenizi kolaylaştırır.

Arka Arkaya İkiz Bebek Arabası Modeli

Markalar, tüm anne bebek ürünlerini hem bebeklerin hem de annelerin konforunu gözeterek tasarlar. Az yer kaplayan ve kolay sürülen arka arkaya ikiz bebek arabası modelleri de bu amaca hizmet eder. Ayarlanabilir koltuk pozisyonu, 5 nokta emniyet kemeri, ayak desteği, geniş alt sepet, işlevsel gözler ve 30 kg taşıma kapasitesi gibi özelliklerle tasarlanan arabaları rahatça kullanabilirsiniz. Kullanışlı tekerlekler ve canlı renklerle üretilen modeller kolay katlanma özelliğine de sahiptir. Yan yana oturma düzeninde üretilen arabalardaki konforu, arka arkaya ikiz bebek arabalarında da bulabilirsiniz. Bebeklerinizi güvenle taşımanızı sağlayan emniyetli kilit sistemleriyle tasarlanan ürünlerin çoğu, katlandığı zaman ayakta durma özelliği sunar. Arabaların geniş alt sepetleri ve arka cepleri ise ihtiyacınız olan tüm eşyalarınızı rahatça taşımanıza yardımcı olur. İkiz bebek arabası fiyatları ürünlerin sunduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun modelleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Rahat Kullanımlı İkiz Bebek Arabası Seçenekleri

İkiz puset ve ikiz baston bebek arabası modelleri pratik kullanımlı ürünler oldukları için annelerden büyük ilgi görür. Yumuşak tutma sapları, geniş oturma bölümleri, güvenli emniyet kemerleri ve 4 farklı yatış pozisyonu ile tasarlanan ikiz baston bebek arabaları hafif yapılıdır. Fazla yer tutmayan baston bebek arabalarını tercih ederek ikizlerinizi istediğiniz her yere rahatça götürebilirsiniz. Art arda oturma düzeniyle tasarlanan ikiz puset bebek arabası seçenekleri hem işlevsel hem de konforlu modellerden oluşur. 3 pozisyonlu sırt ayarına ve 5 nokta emniyet kemerine sahip olan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Kompakt bir ürün satın almak isterseniz travel sistem ikiz bebek arabaları ihtiyacınızı karşılayabilir. Araba koltuğuna monte edilen ana kucağı ile tasarlanan bu ürünler, yüksek kaliteli malzemeler ve güvenli sistemlerle üretilir. Doğumdan itibaren kullanılan ve çift yönlü kullanma olanağı tanıyan travel sistem ikiz bebek arabalarını tercih edebilirsiniz.

Pratik bebek arabaları doğum yapan arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz işlevsel ürünlerdir. Kendi ihtiyacınızı karşılamak ya da hediye etmek amacıyla alacağınız en ucuz ikiz bebek arabası modellerini ÇiçekSepeti’nden birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.