İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Kanepe

Günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak konforlu bir kanepeye sahip olmak istemez misiniz? Tasarım çizgileri bakımından birbirlerinden ayrışan kanepeler ve koltuklar fonksiyonellik, renk ve doku bakımından da farklılık gösteriyor. Bu büyük çeşitlilik sayesinde istediğiniz tarzda bir ürün bulmanız da son derece kolay. Nerede ve nasıl bir ambiyans yaratmakta kullanacağınızı belirledikten sonra siz de ihtiyaçlarınıza yanıt verecek kanepe modellerini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Kanepe seçimi yaparken ürünü kullanacağınız alanı önceden belirlemeniz gerekiyor. Zira kanepe boyutu ve duvar uzunluğu arasında denge kurmak çok önemli. İdeal bir yerleştirme için kanepenin her iki duvar kenarından da en az yarımşar metre uzaklıkta durabilmesi gerekiyor. Duvara sıfır tercih edeceğiniz bir kanepe hem sıkışık bir hissiyat yaratacağı hem de alanın dekorasyon bütünlüğünü bozacağı için ürün seçerken siz de bu kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Siz de beklentilerinizi karşılayacak ürünleri uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız ÇiçekSepeti'nde yer alan kanepeler ve koltuklara göz atabilirsiniz.

Rahatlama Köşelerinin Vazgeçilmezi Konforlu Kanepeler

Kendiniz için özel bir alan yaratmak istemez misiniz? Evinizde kendinize ait bir alan dekore edeceğiniz zaman kanepe ve koltuk seçimi büyük önem taşıyor. Uzanıp bir şeyler izleyeceğiniz ya da kitap okuyacağınız bir bölüm yaratırken, ergonomik yapısıyla konfor sağlayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kalın minderli ve kabarık yastıklı kanepe modelleri yumuşacık bir hissiyat veriyor.

Kanepe seçerken nasıl bir atmosfer yaratmak istediğinize karar vermenizde fayda var. Aynı zamanda kanepeyi kullanacağınız alanı da iyi tanımanız gerekiyor. Alanın genişliği, duvarların rengi ya da o bölgedeki diğer dekorasyon tercihleri, doğru seçimi yapmakta büyük rol oynuyor. Açık renkli duvarlarınız ve ılık alan ferah bir salonunuz varsa koyu renkli kanepeler de seçebilirsiniz. Ancak ışığın yetersiz olduğu ve görece küçük bir alan için kanepe seçecekseniz, o bölgeyi daha ferah gösterecek açık renkler tercih etmeniz daha uygun olur.

Ev Yaşantısını Kolaylaştıran İşlevsel Kanepeler

Koltuk ve kanepe modelleri arasındaki sınır belki de hiç olmadığı kadar esnek. Önceleri oturma alanı bakımından daha geniş ürünler koltuk olarak adlandırılırken, günümüz tasarımları modern çizgileri itibarıyla bu unsurun ayrıştırıcı özelliğini ortadan kaldırıyor.

Tasarım gücü beraberinde çeşitliliği de getiriyor. Fonksiyonel özelliklere sahip kanepeler, yatak olabilen ve depolama alanı sağlayan modeller de içeriyor. Misafir ağırladığınız günlerde, kanepeyi açıp yatağa dönüştürmek sevdiklerinizin konforlu bir uyku çekmesine yardımcı oluyor. Bazalı kanepeleri tercih ederek az kullanılan eşyalarınız için depolama alanı yaratmanız da mümkün.

Silinebilir kumaşlarla hazırlanan kanepeler, kullanıcıların sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Dezenfekte işlemi bir hayli kolay olan bu ürünleri nemli bir bezle ve sabunla temizlemek mümkün. Eğer bebeğiniz ya da küçük bir çocuğunuz varsa lekelenme problemi yaşandığınızda kolayca silinebilen modelleri tercih edebilirsiniz.

Boyutlarına Sizin Karar Vereceğiniz Modüler Koltuklar

Başlık kısımları çıkarılıp takılabilen koltuklar ve kanepeler, salonunuzda yeni objelere yerleştirmek istediğinizde size ihtiyacınız olan ekstra alanı sağlıyor. Bu sayede iki farklı tasarımı kullanmak da mümkün. Aynı zamanda kanepelerin ara bölümlerine de eklenip çıkarılabilen modüller de bulunuyor. Özellikle L köşe takımlarında öne çıkan bu özellik, koltuğunuzu istediğiniz şekilde genişletmenize ve dizaynını farklılaştırmanıza yarıyor. Siz de modüler mobilyalar tercih ederek kullandığınız ürünleri anlık ihtiyaçlarınıza adapte edebilirsiniz.

Ünlü Markaların Kanepeleri ÇiçekSepeti'nde

Evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde kullanılabilecek birbirinden şık ve kaliteli kanepeler ÇiçekSepeti'nde! Pastel tondaki renkleriyle her ortama uyum gösteren modern tasarımlardan canlı renkleri ve güçlü dizaynıyla ilk bakışta dikkatleri çekecek kanepelere kadar birçok seçeneğe ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.