İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kanepe

Siz de evleriniz için rahat ve kullanışlı bir oturma grubumu arıyorsunuz? O halde size uygun kanepe modelleri ile hem rahat hem de şık tasarımlara imza atabilirsiniz. Farklı kullanım için tekli veya çoklu olarak satılan modeller arasından seçim yaparak dekorasyonlarınızla ahenkli bir tarz oluşturabilirsiniz. Dilerseniz daha maksimum boyutlarda olan kanepe koltuk modelini seçerek oturma odalarınız ve salonlarınız için uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Evinizin dekoruna önemli katkısı olan modeller doğru seçimlerle mekanlara ferahlık kazandırıyor. Günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak konforlu bir kanepeye sahip olmak istemez misiniz? Tasarım çizgileri bakımından birbirlerinden ayrışan kanepeler ve koltuklar fonksiyonellik, renk ve doku bakımından da farklılık gösteriyor. Bu büyük çeşitlilik sayesinde istediğiniz tarzda bir ürün bulmanız da son derece kolay. Nerede ve nasıl bir ambiyans yaratmakta kullanacağınızı belirledikten sonra siz de ihtiyaçlarınıza yanıt verecek kanepe modellerini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Kanepe seçimi yaparken ürünü kullanacağınız alanı önceden belirlemeniz gerekiyor. Zira kanepe boyutu ve duvar uzunluğu arasında denge kurmak çok önemli. İdeal bir yerleştirme için kanepenin her iki duvar kenarından da en az yarımşar metre uzaklıkta durabilmesi gerekiyor. Duvara sıfır tercih edeceğiniz bir kanepe hem sıkışık bir hissiyat yaratacağı hem de alanın dekorasyon bütünlüğünü bozacağı için ürün seçerken siz de bu kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Siz de beklentilerinizi karşılayacak ürünleri uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız ÇiçekSepeti'nde yer alan kanepeler ve koltuklara göz atabilirsiniz.

Farklı Modellerle Öne Çıkan Kanepe Çeşitleri

Kendiniz için özel bir alan yaratmak istemez misiniz? Evinizde kendinize ait bir alan dekore edeceğiniz zaman kanepe ve koltuk seçimi büyük önem taşıyor. Uzanıp bir şeyler izleyeceğiniz ya da kitap okuyacağınız bir bölüm yaratırken, ergonomik yapısıyla konfor sağlayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kalın minderli ve kabarık yastıklı kanepe modelleri yumuşacık bir hissiyat veriyor. İkili ve üçlü olarak satılan kanepe modelleri odanızın detaylarına uygun ebatlarda seçiliyor. Daha küçük ortamlar için kolçaksız modeller daha uygun seçimler olarak öne çıkıyor. Her mekanı güzelleştiren kanepe çeşitleri, farklı alternatifleri ile ahşap ve metal tarza sahiptir. Demonte olarak gönderimi yapılan kanepe oturma grubu modellerinin minderleri silinebilir kumaşlardan üretiliyor. Takım olarak tercih edeceğiniz grupların ölçülerinin odanıza uyumlu olmasına dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Her ortama ferahlık kazandıran kanepe koltuk takımı, farklı renkleri bir arada kullanma ayrıcalığı sağlayarak dekorlara canlılık kazandırıyor.

Kanepe seçerken nasıl bir atmosfer yaratmak istediğinize karar vermenizde fayda var. Aynı zamanda kanepeyi kullanacağınız alanı da iyi tanımanız gerekiyor. Alanın genişliği, duvarların rengi ya da o bölgedeki diğer dekorasyon tercihleri, doğru seçimi yapmakta büyük rol oynuyor. Açık renkli duvarlarınız ve ılık alan ferah bir salonunuz varsa koyu renkli kanepeler de seçebilirsiniz. Ancak ışığın yetersiz olduğu ve görece küçük bir alan için kanepe seçecekseniz, o bölgeyi daha ferah gösterecek açık renkler tercih etmeniz daha uygun olur.

Ev Yaşantısını Kolaylaştıran İşlevsel Kanepe Modelleri

Ev dekorasyonunda önemli mobilya seçenekleri arasında bulunan kanepe takımları, mekanların daha büyük ve iç açıcı olmasına katkıda bulunuyor. Ortamın konforu üzerinde olumlu etki gösteren takımlar, modern çizgileriyle her zevke uygun seçeneklere sahiptir. Petrol, vizon, kahverengi ve siyah gibi farklı renklerde üretilen çekyatlı kanepe, misafirleriniz için yatak olma özelliğine sahiptir. Özellikle pastel tonlarda olan modeller evinizin dekoruyla uyumlu tonlardadır. Farklı dizaynıyla ihtiyaçlara göre şekillenen L kanepeler, rahatlığın ve ergonomik tasarımın çizgileriyle harmanlanıyor. Her zevki yansıtan kanepe markaları arasından kullanım sıklığınıza ve konforunuza göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Koltuk ve kanepe modelleri arasındaki sınır belki de hiç olmadığı kadar esnek. Önceleri oturma alanı bakımından daha geniş ürünler koltuk olarak adlandırılırken, günümüz tasarımları modern çizgileri itibarıyla bu unsurun ayrıştırıcı özelliğini ortadan kaldırıyor. Tasarım gücü beraberinde çeşitliliği de getiriyor. Fonksiyonel özelliklere sahip kanepeler, yatak olabilen ve depolama alanı sağlayan modeller de içeriyor. Misafir ağırladığınız günlerde, kanepeyi açıp yatağa dönüştürmek sevdiklerinizin konforlu bir uyku çekmesine yardımcı oluyor. Bazalı kanepeleri tercih ederek az kullanılan eşyalarınız için depolama alanı yaratmanız da mümkün. Silinebilir kumaşlarla hazırlanan kanepeler, kullanıcıların sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Dezenfekte işlemi bir hayli kolay olan bu ürünleri nemli bir bezle ve sabunla temizlemek mümkün. Eğer bebeğiniz ya da küçük bir çocuğunuz varsa lekelenme problemi yaşandığınızda kolayca silinebilen modelleri tercih edebilirsiniz.

Başlık kısımları çıkarılıp takılabilen koltuklar ve kanepeler, salonunuzda yeni objelere yerleştirmek istediğinizde size ihtiyacınız olan ekstra alanı sağlıyor. Bu sayede iki farklı tasarımı kullanmak da mümkün. Aynı zamanda kanepelerin ara bölümlerine de eklenip çıkarılabilen modüller de bulunuyor. Özellikle L köşe takımlarında öne çıkan bu özellik, koltuğunuzu istediğiniz şekilde genişletmenize ve dizaynını farklılaştırmanıza yarıyor. Siz de modüler mobilyalar tercih ederek kullandığınız ürünleri anlık ihtiyaçlarınıza adapte edebilirsiniz.

Ünlü Markaların Kanepeleri ÇiçekSepeti'nde

Evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde kullanılabilecek birbirinden şık ve kaliteli kanepeler ÇiçekSepeti'nde! Pastel tondaki renkleriyle her ortama uyum gösteren modern tasarımlardan canlı renkleri ve güçlü dizaynıyla ilk bakışta dikkatleri çekecek kanepelere kadar birçok seçeneğe ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Özel anlarınızda konforun ve kalitenin öne çıktığı kanepe fiyatları ile de dikkatleri çekiyor. Size evinizde ekstra alan yaratan modeller farklı materyallere göre belirlenen fiyatlandırmalarla beğenilere sunuluyor. Kalın ve kabarık minderleri ile puf puf bir ortam oluşturabileceğiniz modeller, evlerinizin havasına farklılık katıyor. Dilerseniz kanepe döşeme fiyatları ile farklı kumaş seçimleri yapabilirsiniz. Siz de kanepe satın almak için ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun kanepe çeşitleri fiyatları ve üstün  konforuyla ÇiçekSepeti'nde!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.