Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kiler Dolabı, Sebzelik

Mutfakların vazgeçilmezi ergonomik kiler dolabı, sebzelik çeşitleri ÇiçekSepeti’nde! Farklı tarzlara ve gereksinimlere hitap eden ürünler gıda ve eşya depolama anlamında büyük kolaylık sağlıyor. Gelişen üretim teknolojileri çerçevesinde imal edilen kreasyonlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sebzelikler ve kiler dolapları ana malzeme, ebat, adet, kapasite, ağırlık, aksesuar detayı farklılıkları ile geliyor. Ürünlerin stilistik yeniliklerden beslendiğini de belirtmek gerek. Böylece muhafaza etmek istediğiniz gıdaların özelliklerine, oda dekorasyonunuza ve boş alanlarınıza uygun düzenleyiciler bulmanız kolaylaşıyor. Pratik kullanıma kapı aralayan sebzelikleri dekorasyon objesi olarak kullanmak da bir seçenek. Sebzelik fiyatları sağlamlık, işlevsellik, marka ve kampanya gibi unsurlar çerçevesinde şekilleniyor.

Metal ve Ahşap Sebzelikler

Metal, ahşap ve plastik sebzelikler gerek organizasyon gerekse konfor açısından beklentilerinizi karşılamayı temel alıyor. Materyal seçiminin kullanışlılık ve genel görünüş anlamında son derece etkili olduğunu belirtmek gerek. Bir diğer önemli etken de ürünlerin fiziksel yapısı. Komodin biçimli çekmeceli plastik sebzelikler, elips kalıplı sepetler, stantlı modeller hasır ipli kovalar, kapaklı yuvarlak modeller, ahşap sebze ve meyvelikler, içi bölmeli tasarımlar ve daha nicesi sizlere ulaşıyor. Neme ve suya dayanıklı ürün istiyorsanız birinci sınıf metal malzemeden üretilen ve fırınlanmış boya ile kaplanan metal patates, soğan kovalarını düşünebilirsiniz. Bu modellerin üçlü setlerinde patates, soğan ve sarımsak bir arada muhafaza edilebiliyor. Çok amaçlı kullanıma sahip bir düzenleyici almak niyetindeyseniz kurutulmuş ağaçtan üretilen ahşap kasaları satın alabilirsiniz.

Depolama İhtiyaçlarınıza Uygun Sebzelik Modelleri

Ürünlerin kapladıkları toplam alanları ve tasarımları gibi iç hacimleri de çeşitlilik gösteriyor. Kapasite skalası sayesinde gıda miktarınızı temel alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Çok parçalı sebzeliklerin her bir kasası farklı boyutta olabiliyor ya da tümü eşit sepetlerden de meydana gelebiliyor. Patates ve soğanları çok çekmeceli komodin sebzeliklere dağıtarak yerleştirebilirsiniz. Büyük boy kovaları satın alarak aynı tür gıdaları bir arada depolamanız da mümkün. Standa ya da zemine konumlandırmalı olan sebze kovalarının büyük boyutlularına daha fazla miktar patates ve soğan koyabilirsiniz. Daha küçük ebatlı düzenleyicileri sarımsak depolamak için kullanabilirsiniz. Küçük boyutlu ahşap kasalar çoğunlukla tezgah ve masa üstü için işlevsel oluyor. Bunları meyve koymak için değerlendirebilirsiniz. Satın alım noktasında litre ve kilogram olarak verilen kapasite bilgilerine bakmanızda fayda var.

Şık, Kaliteli ve Fonksiyonel Mutfak Mobilyaları

Tamamlayıcı aksesuar ve destek ekipmanları ile harmanlanan sebzelikler, farklı renk ve desen seçeneklerine sahip. Fiziksel tasarım pratik kullanım noktasında fark yaratıyor. Örneğin, geniş iç hacimli ürünleri taşımak daha zorlayıcı olabileceğinden özel tutamaçlı serilere yönelmeniz fayda sağlıyor. Set halinde satışa sunulan ferforje sebzeliklerin üst üste istiflenebilen ayaklı modellerini satın alarak, dar alanları ideal biçimde kullanabilirsiniz. Plastik sebzelik tercih edecekseniz, küf ve koku oluşumunu önleyen hava delikli modelleri göz önüne alabilirsiniz. Sağlığa zararlı hiçbir materyal içermeyen ürünler daha hijyenik bir ortam yaratıyor ve huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Seçime etki eden bir diğer faktör de tasarım. Pembe, krem, beyaz, siyah vb. renklerde olabilen dekoratif sebzelikler farklı desenlerden besleniyor. Gıda görselleri, özel figürler, çok renkli baskılar, yazı detaylı olanlar, romantik modeller, yalın tasarımlar en fazla dikkat çekenlerden. Üzerinde patates veya soğan görseli bulunanlar ihtiyaç duyulan sebzeye anında erişim imkanı tanıyor. Desensiz sebzelikler farklı dekorasyonlara kolaylıkla adapte oluyor. ÇiçekSepeti sebzelik ihtiyaçlarınızı karşılayan geniş ürün yelpazesi ile farkını ortaya koyuyor. Farklı tarzlara hitap eden ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz modeli seçerek hızlı ve güvenli biçimde satın almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.