İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

  • Kozmetik alışverişlerinizi online olarak yaparak bol çeşide en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz her an, her yerde zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Aradığınız her ürün için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmadan sadece dakikalar içerisinde siparişinizi verebilir, ürünlerinizin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sizler için bir araya getirdiği binlerce kozmetik ürünü içerisinden ihtiyaç ve zevklerinize en uygun olanları seçebilirsiniz. Cilt ve Vücut Bakımı sayfasından her cilt tipine uygun ürünleri ve Saç Bakım Ürünleri sayfasından çeşitli saç bakımı ürünlerini inceleyebilirsiniz.
  • Kozmetik ürünleri gündelik hayatımızda sürekli kullandığımız birçok ürünü bünyesinde barındırır. Bunlar yalnızca makyaj malzemeleri, cilt ve saç bakım ürünleri değil aynı zamanda kişisel hijyen ve bakım için de gerekli olan malzemelerdir. En beğenilen kozmetik ürün markaları arasında Chanel, Burberry, Calvin Klein ve Christian Dior gibi parfüm markaları; Estee Lauder, Lancome, Max Factor, Farmasi gibi makyaj malzemeleri ile bilinen markalar ve Avon, Nivea, Emotion, Sebamed gibi kişisel temizlik için kullanılan birçok ürün ile ön plana çıkan markalardır.
  • Cilt, saç ve vücut bakım ürünleri, ihtiyaçlarınıza yönelik olmalıdır. Hangi cilt türü için hangi cilt bakım ürünlerini seçeceğinizi bilmek ya da saçlarınızın yapısına uygun bakım ürünleri tercih etmek önemlidir. Özellikle hassas bir cilt yapısına sahipseniz ya da kozmetik ürünlerinden beklentiniz yalnızca güzel bir görünüm değil, ek olarak da iyileştirici bir etki ise dermokozmetik ürünleri tercih etmeniz önemlidir. ÇiçekSepeti’nde birçok dermokozmetik ürün bulunmaktadır. Klinik testlerden geçerek onay almış ve güvenilir markaların çıkarmış oldukları ürünleri Dermokozmetik Ürünler sayfasından inceleyebilirsiniz.
  • Kaliteli ve uygun fiyatlı kozmetik ürünlerini sipariş edebilmek için ÇiçekSepeti’nin indirim dönemlerini tercih edebilirsiniz. Yılın her döneminde indirimli fiyatlar ile kozmetik alışverişlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Çiçek Sepeti’nden özel günler için hazırlanan ekstra indirimleri de takip ederek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, hem günlük kullanımda tercih ettiğiniz ürünleri sipariş edebilir hem de profesyonel ürünlerle evinizde saç ve cilt bakımı yapabilirsiniz.