İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Uzaktan Kumandalı Araçlar

Kumandalı araçlar, hem çocuklar hem de yetişkinler için alternatifleri olan geniş bir ürün yelpazesinden oluşuyor. 2 yaş ve üzeri çocuklar için üretilen basit sistemli uzaktan kumandalı oyuncak araç modelleri, çocukların el becerileri ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlıyor. Daha üst yaş grubu çocuklar için tasarlanan çok işlevli modeller eğlencenin yanı sıra çocukların ilgi alanlarını keşfetmesine yardımcı oluyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte donanımsal olarak gerçekleriyle eşdeğer fonksiyonel özelliklere sahip kumandalı araç modelleri, genç ya da yetişkin herkesin ilgisini çekiyor. Siz de çocuklarınızla birlikte eğlenmek için birbirinden ilginç kumandalı araç çeşitlerine ÇiçekSepeti güvencesiyle ulaşabilir, online sipariş verebilirsiniz.

Çocuklar ve Oyun Tutkunları İçin Kumandalı Araçlar

Kumandalı araçlar karada, havada ve suda giden farklı modellerden oluşuyor. Kumandalı araç denilince akla ilk olarak arabalar geliyor. Yarış arabaları, çocukların yaş gruplarına göre özel tasarlanmış arabalar kız-erkek tüm çocuklar için zengin seçeneklerden oluşuyor. Otomobil markalarının farklı modellerinin birebir kopyaları olan uzaktan kumandalı araçlar, çocukların araba kullanma hevesi için eğlenceli bir alternatif sunuyor. Marka arabaların yanı sıra uzaktan kumandalı polis arabası, itfaiye ve ambulans gibi farklı iş kollarına ait araçlar da çocukların eğlenebilecekleri modeller arasında bulunuyor.

Açık ve kapalı düz zeminlerde kullanılan uzaktan kumandalı arabaların haricinde engebeli araziler için geliştirilen Off-road yeteneğine sahip kumandalı arazi araçları ile hafta sonları çocuklarınızla yarış etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Çocukların yetenek ve ilgi alanlarını geliştirmeye yardımcı uzaktan kumandalı iş makinaları, traktör ve dozer gibi alternatifler özellikle açık havada tercih edilen kumandalı araçlar arasında yer alıyor.

Suda kullanılan kumandalı araçlar gemi, tekne ve vapur gibi alternatifleriyle havuzda veya denizde çocuklar saatlerce keyifli vakit geçirebiliyor. Uzaktan kumandalı yarış tekneleri sadece çocuklar için değil yetişkinler için de eğlenceli bir tatil aktivitesi oluyor. Farklı model ve fonksiyonel özelliklere sahip uçak ve helikopterler, uzaktan kumandalı hava araçlarının başında geliyor. Yetişkin kontrolünde kullanılabilecek yeni nesil hava aracı olarak da tanımlanan drone çeşitleri de çocuklarınızla birlikte vakit geçirebileceğiniz kumandalı araçlar arasında yer alıyor.

Her Bütçeye Uygun Kumandalı Araç Modelleri

Kumandalı araç fiyatları ürünlerin modellerine, kumanda ve batarya tipine göre her bütçeye uygun farklı seçeneklerden oluşuyor. Küçük çocuklar için tasarlanan iki fonksiyonlu ve pilli modeller, ucuz kumandalı araçların başında geliyor. İleri ve geri tuşları dışında aracın çok yönlü hareket etmesine izin veren kumandalı araçlar, kullanılan malzemeye göre değişen fiyat alternatifleri sunuyor. Uzaktan kumandalı araçlarda pilli ve şarjlı olmak üzere farklı batarya tipleri bulunuyor. Bazı modeller USB şarj özelliği taşıyor. Kumanda bölümleri ise modeline göre tuşlu ya da joystick olarak iki farklı modelden oluşuyor.

Hava koşullarına ve suya dayanıklı malzemeden üretilen modeller, park ya da sahil gibi dış mekanlarda uzun süreli kullanım avantajı sunuyor. Işıklı ve sesli modeller, küçük yaşta çocukların odaklanma kabiliyetlerinin gelişmesine katkı sağlıyor. Çocuğunuzun yaşına, yeteneklerine ve ilgi alanlarına göre bütçenize uygun kumandalı araç modellerini ÇiçekSepeti’nin zengin ürün çeşitleri arasında bulabilirsiniz.

En İyi Kumandalı Araçlar ÇiçekSepeti’nde

Kumandalı araçlar sevimli minikler için saatlerce vakit geçirebilecekleri favori oyuncak listesinin başında geliyor. Siz de özel günlerinde onları mutlu etmek için severek oynayabilecekleri ve yaş grubuna uygun kumandalı araç hediye edebilirsiniz. Kumandalı araçlar arasından seçim yaparken fonksiyonel özellikleri, iç ya da dış mekanda kullanıma uygunluğu ve batarya sürelerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler gerçekleştirmek ya da onlara severek oynayacakları bir hediye vermek için en iyi kumandalı araç modellerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.