Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Lego Oyunları

Çocukların sağlıklı gelişimi için eğitici oyuncaklar ile oyun kurmaları önemli bir konu. Lego oyuncakları bu konuda büyük bir yardımcı olabilir. Öncelikle legolar, ince ve kaba motor becerilerinin gelişmesine destek olur. Yaratıcılığı ve hayal gücünü destekleyen lego oyuncak setleri ile çocuklarınızın keyifli ve dolu dolu zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocukların eğlenerek ve öğrenerek zaman geçirmesini sağlayan, yetişkinlerin koleksiyonlarında yer verdiği, en sevilen Lego ürünleri ÇiçekSepeti’nde bir araya geldi! En iyi lego oyuncakları ÇiçekSepeti’nin ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz.

Set, maket, yedek parça gibi farklı paketlerde sunulan lego oyuncaklar, çocukların hayal dünyasına ilham verir. Her yaş grubuna uygun seçenekler sunarak çocukların ihtiyaç duyduğu gereksinimleri karşılar. LEGO, Banbao, Polesie Oyuncak gibi markaların en ucuz lego ürünlerine ÇiçekSepeti’nde ulaşabilirsiniz.

Küçük Yaş Grupları için LEGO Duplo Oyuncakları

Okul öncesi yaş grubunun küçük el ve parmak yapısına uygun şekilde tasarlanan LEGO Duplo oyun setleri, canlı renkleri ile ilgi çeker. Oyunla öğrenmeyi pekiştiren bu oyuncaklar ile çocuğunuz, basit talimatları izleyerek bir nesne inşa etme duygusunu tadabilir. Çocukların hayalindeki figürleri yapmasına imkân veren parçalar, ebeveynler ile verimli bir gün geçirilmesini sağlar. LEGO Duplo oyun parçaları minik parmakların tutabilmesini uygun olarak tasarlandığı için kolay takıp çıkarılır. Doğum günü partisi, iş makinesi araçları, araba modelleri, çiftlik hayvanları gibi farklı konseptler sunan LEGO Duplo, çocukların oyun dünyasını zenginleştirir.

2 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan setleri ile çocukların sosyal ve psikolojik gelişimlerine destek olur. Arkadaşlık ilişkilerini pekiştiren, meslekleri öğreten, sosyal rolleri tanıtan lego setleri sayesinde okul öncesi dönemde çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. İnsan sağlığına zararlı olan maddeleri içermeyen yapısı sayesinde güvenle oyun oynamasına imkân verebilirsiniz.

Her Yaşa Hitap Eden Eğlenceli ve Eğitici Lego Ürünleri

Çocuklar için olduğu kadar yetişkinlerin de favorisi olan olan yapı oyuncakları, yaratıcılığı geliştirirken eğlenceli vakit geçirmenizi amaçlıyor. Yenilmez kahramanların, efsanevi dizi ve film karakterlerinin, hayvanların, çeşitli araçların ve aklınıza gelebilecek daha birçok nesnenin yapı oyuncaklarını hazırlayan Lego, bu alanda adını zirveye taşıyarak uzun yıllardır hayal gücünü destekleyen ürün tasarımları ile Lego sevenleri buluşturuyor.

Oyun ile öğrenmenin en etkili araçlarından biri olan Lego’lar içerisinden farklı yaş gruplarındaki çocuklar için hazırlanan ürünlerle onlara bilişsel gelişimlerine katkı sağlayacak hediyeler sunabilirsiniz. Uygun fiyatlı Lego ürünleri satın almak için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilir, yüzlerce seçenek içerisinden dilediğiniz Lego kampanya ürünlerini satın alabilirsiniz

Lego fiyatları, seçmiş olduğunuz ürünün içeriğine, büyüklüğüne ve parça sayısına göre değişiklik gösterir. İndirimli Lego ürünleri içerisinden satın alabileceğiniz 125 Parça MineCraft Lego Seti ile bu evreni sevenleri mutlu edecek seçimler yapabilir, LEGO Star Wars 75276 Stormtrooper ile koleksiyonunuza kusursuz bir parça ekleyebilirsiniz.

Lego Parçaları ile Hayali Şehirlerin Gerçeğe Dönüşümü

Lego parçaları, çocukların hayal dünyasındaki varlıkları gerçeğe taşımalarına yardımcı olur. Köprüler, metrolar, binalar, uçaklar, roketler gibi birçok farklı modeli inşa edebilmelerini sağlar. Bilgisayar oyunlarından, çizgi dizilerden, animasyon filmlerden sevdikleri karakterleri gerçeğe dönüştürmelerine olanak verir.

Lego oyuncakları;

  • Takıp çıkarılabilen yapısı sayesinde zihinsel gelişime destek olur.
  • İnce motor becerilerine katkı sağlar.
  • Farklı şekillerden tasarlanan modelleri ile hayal gücünü zenginleştirir.
  • Kaliteli malzemesi ile uzun süre dayanıklı kalır.
  • Unutulmaz film sahnelerini canlandırmak için kusursuz tasarımlar sunar.

Eğlenirken öğrenme becerisini geliştiren lego setleri ile çocuğunuzun ilgi duyduğu alanları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Su altında, uzayda, ormanda, hayvanat bahçesinde veya bebek evinde dilediği maceraları kurmasını sağlayabilirsiniz.

Yaratıcılık için Özel Setler

Yetişkinlerin yoğun tempoda geçen çalışma hayatına kısa bir mola vermesini sağlayan lego maket setleri ile yaşadığınız ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Duvarda, rafta sergileyebileceğiniz lego maketleri yapım aşamasında zihninizin dinlendiğini hissedebilirsiniz. Resme, mimariye ve tasarıma meraklı olan yetişkinler için özel olarak sunulan lego parçalar ile sevdiklerinizi özel günlerde mutlu edebilirsiniz. Sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü gibi kutlama anlarınızda farklı ve sıradışı bir armağan sunabilmeniz mümkün. Örneğin LEGO modellerinden zevkinize uygun olan tasarımları tercih ederek kendinize özel bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Kaliteli malzemesi ve uygulaması kolay talimatları ile bu özel maketler, eğlenmenizi sağlar. Boş zamanlarınızda zihninizi rahatlatan, hayal gücünüzü harekete geçiren ve yaratıcılığını geliştiren bir aktivite yapmak istiyorsanız lego maketler sizin için ideal.

Siz de çocuklarınızın bedensel ve zihinsel gelişimine destek olmak, boş vakitlerinizde ailece etkinlik yapmak, yaratıcılığınızı harekete geçirmek için lego setlerini kullanabilirsiniz. Basit talimatları takip ederek model oluşturmak, içinizden geldiği gibi farklı şekiller inşa etmek ve çocukların içindeki dünyayı ortaya çıkarmak için lego parçaları iyi bir seçenektir. Erişilebilir fiyat seçeneği ile en ucuz lego çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize uygun olan modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

- LEGO Classic

- LEGO Friends

- LEGO City

- LEGO Technic

- LEGO Ninjago