İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Lego

Nesiller boyunca herkesin yakından tanıdığı Lego, 1930’lu yıllara uzanan geçmişiyle, dünyanın en köklü oyuncak markaları arasına giriyor. Danca Leg Godt (İyi Oyna) kelimelerinin ilk ikişer harfi kullanılarak oluşturulan marka, zaman içerisinde popüler kültürün de katkılarıyla ürün gamını genişleterek her yaştan çocuğun ilgisini çekmeyi başarıyor. Siz de küçükleri, yapı oyuncaklarıyla mutlu etmeyi hedefliyor, içindeki çocuğu yaşatan büyüklerin koleksiyonlarına, muhteşem parçalar kazandırmayı istiyorsanız, ÇiçekSepeti’nin sunduğu kredi kartına taksit ve aynı gün teslimat imkânlarıyla dilediğiniz ürünleri kolayca edinebilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Lego Çözümleri

Tasarladığı oyuncak modelleriyle küçüklerin hayal dünyalarının zenginleşmesine katkıda bulunan Lego, ürünlerini, farklı yaş gruplarına hitap eden temalara göre şekillendiriyor.

Oyuncak dünyasıyla yeni yeni tanışmaya başlayan miniklerin; renk ve şekilleri öğrenirken motor becerilerini geliştirebilmelerine katkıda bulunan Lego modelleri, kolay oynanabilir büyük parçalardan oluşuyor. Kutu içeriklerinde, seçilen tema ve konsept çerçevesinde insan figürü, taşıt, evcil hayvan figürü gibi parçalar da yer alabiliyor.

Okul öncesi dönemdeki küçüklerin, yaratıcılıklarını teşvik ederken ayrıntılı parçaları hangi doğrultuda kullanmaları yönünde akıl yürütmelerine de zemin hazırlayan Lego çeşitleri bulunuyor. Harika birer hediye olarak değerlendirebileceğiniz ürünler, küçüklerin belirli kalıplara bağlı kalmadan da eğlenceli yaratımlar ortaya koymalarını sağlıyor. Hem erkek hem de kız çocuklarına özel farklı konseptlere sahip oyuncaklar, çok sayıda parça içerebiliyor. Çocuğunuzun ya da küçük yaştaki akrabalarınızın doğum günleri için bir hediye arıyorsanız Lego’nun geliştirdiği ürünleri tercih edebilirsiniz.

Dünyanın En Ünlü Yapıları Lego Formunda

Yalnızca bir oyuncak modelleri üretmeyen, aynı zamanda mimariye ilgi duyan gençlerin beklentilerine yanıt verecek birçok modele hayat veren Lego, dünyanın en ünlü mimari eserlerini bloklar hâlinde kullanıcılara sunuyor. Paket içeriğinden çıkan kurulum kılavuzlarından yardım alarak hazırlayabileceğiniz yapı ve şehir silüetleri arasında Özgürlük Anıtı, San Francisco, Empire State Binası, Trafalgar Meydanı gibi alanlar yer alıyor. Binlerce parçadan oluşan ve kurulum sonrasında tam bir koleksiyon parçasına dönüşen Lego modelleri, gençler kadar koleksiyoner büyüklerin de alışveriş ve hediye listeleri arasına dâhil oluyor.

Ürün kataloğunda, teknolojiye meraklı gençlerin de beğenisini kazanan çözümlere yer veren Lego, tercih edeceğiniz modele bağlı olarak hareket edebilen veya uzaktan kumandayla yönetilebilen Technic serisi modelleriyle de dikkat çekiyor. Gerçek hayattaki otomobil, inşa ve yapı araçlarının daha küçük ölçekli fakat tasarım itibarıyla bire bir modellerini içeren Technic serisi, ayrıntılı Lego çözümleriyle zaman geçirmek isteyenlere sesleniyor.

Dijital Oyun Karakterleri ve Süper Kahramanlar

Kendi yaratımlarının yanı sıra popüler kültürden de beslenerek son derece ilgi çekici ürünlere imza atan Lego, dünyanın en ünlü bilgisayar oyunlarında yer alan karakterleri ve oyun temalarını merkeze alan modeller de geliştiriyor. Küçük yaştaki çocuklar kadar gençlerin de ilgisini çeken oyuncaklar aslına uygun tasarlandığı ve belirli dönemlere özel üretildiği için koleksiyon değeri de taşıyor.

Marvel ve DC Comics gibi hem beyaz perdeye pek çok ürün kazandıran hem de çizgi dizi ve oyun gibi farklı mecralarda da takip edilen isimlerin yarattığı karakterler de Lego dünyasında kendine yer buluyor. Örümcek Adam, Batman ve daha sayısız çizgi roman karakteri, ekipmanları ve araçlarıyla birlikte Lego formuna dönüşüyor. 3 yaşından 12 yaş ve üzerine kadar geniş bir yelpazeki Lego tutkunlarına hitap eden modeller, evrensel Lego parça yapısına sahip olabiliyor.

Eğer siz de sevdiklerinizi Lego dünyasıyla tanıştırmak ve onların eğlenceli saatler geçirebilmelerini sağlamak istiyorsanız, Lego modellerini inceleyebilir, satın alma işleminizi zaman kaybetmeden tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.