İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Makyaj Malzemeleri

Kusursuz bir makyaj için makyaj malzemelerini eksiksiz olarak kullanmanız son derece önemli. Makyaj yaparken ruj, rimel, allık gibi birçok ürüne ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer makyaj rutininizi eksiksiz ve kusursuz bir makyaj ile tamamlamak istiyorsanız öncelikle hangi makyaj malzemesi ürününe ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. Yüz makyajınızdan, dudak ve göz makyajınıza kadar ihtiyacınız olabilecek tüm makyaj malzemelerini ÇiçekSepeti’ne özel imkânlarla satın alabilirsiniz.

Makyaj Setleri ile Mükemmel Makyajlara İmza Atın

Çok sayıda parçadan oluşan makyaj setleri; yüz, dudak ve göz makyajınız için gerekli olan tüm makyaj ürünlerine sahiptir. Dudak makyajınız için kullanabileceğiniz çeşitli tonlardaki rujlar ve dudak kalemlerinin yanı sıra göz makyajınızı kusursuz hâle getirecek far ve rimellere dek sayısız ürün, makyaj setlerinin içinde bulunur.

Makyaj rutininizde kullandığınız makyaj ürünlerini saklayabileceğiniz makyaj çantası ve makyaj öncesi cildinize derin bir temizlik sunan yüz temizleme cihazı da makyaj setinin içerisinde yer alır. Aynı zamanda, setin içerisinde bulunan dudak kalemleri, set şeklinde olduğundan rujunuza uygun tondaki dudak kalemini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Makyaj seti içerisindeki rujlar da likit ya da mat olmak üzere birçok seçeneğe sahiptir. Likit rujlar ile dudaklarınıza parlak ve pürüzsüz bir görünüm katabilirken mat rujlar ile dudak makyajınızı vurgulayabilirsiniz. Kapatıcı paletler ve fondötenler sayesinde yüz makyajınızı kusursuz bir şekilde tamamlayabilir, rengârenk asansörlü göz kalemleri ve birbirinden farklı çeşitte far paletleri ile bakışlarınıza anlam katabilirsiniz.

Çeşitli Far Paletleri ile Kusursuz Bir Göz Makyajına Hazır Olun

Göz makyajınızda kusursuz bir bitiş sağlamak istiyorsanız far paletlerini kullanmalısınız. Çünkü gözünüzün üzerine süreceğiniz farlar, bakışlarınıza anlam kazandırır ve makyajınıza canlılık katar. Ancak hangi tonda far kullanacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, farklı markaların ürettiği ve gereksinimlerinize yanıt veren far paletleri ile istediğiniz far tonunu kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Far paletlerinin göz makyajınızı kusursuzlaştıran en güzel yanı, alternatif renk tonları bulundurmasıdır. Aynı zamanda bazı far paletlerinin içerisinde bir ya da iki adet far fırçası yer alır. Far fırçaları ile farınızı göz çukurlarınıza kusursuzca uygulayabilirsiniz.

Farınızın ortaya çıkabilmesi için göz kalemlerine ihtiyaç duyarsanız, makyaj setinin içerisinde yer alan asansörlü göz kalemlerinden de yardım alabilirsiniz. Böylesi ürünlerin asansörlü yapıda olmaları, göz kalemini konforlu şekilde sürebilmenizi sağlar. Yumuşak formuyla kullandığınız farın renk tonunu ortaya çıkarırken bakışlarınıza ayrı bir çekicilik kazandırır. ÇiçekSepeti üzerinden satın alabileceğiniz göz kalemlerine, gündüz ya da gece makyajınızda yer verebilir, göz makyajınızı mükemmel şekilde sonlandırabilirsiniz. Far paletinizden istediğiniz tonda seçtiğiniz renk farını renkli göz kalemleri ile destekleyebilirsiniz.

Makyaj Organizatörü ile Makyaj Masanız Daima Düzenli Kalsın

Makyaj yaparken dudak, göz ya da yüz makyajınız için farklı makyaj ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Böyle durumlarda makyaj ürünlerinizin yerini bulmak ya da bu ürünleri yerlerine yerleştirmek, zaman kaybına neden olabilir. Ancak makyaj organizatörü ile makyaj ürünlerinizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Makyaj organizatörleri, çok bölmeli olması sayesinde size büyük konfor sağlar. Uzun saplı makyaj fırçası ve aksesuarlarınızı koyabilmeniz için de çok sayıda gözden oluşur. Çekmeceli olmasıyla makyaj malzemelerinizi, zevkinize göre istediğiniz bölmeye yerleştirebilir ve bu ürünleri saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Eğer birçok makyaj malzemesine sahipseniz makyaj organizatörleri en sevdiğiniz makyaj malzemeleri arasına girecek.

Eğer siz de makyaj rutininiz için Türkiye ve dünyanın önde gelen kozmetik markalarının imzasını taşıyan makyaj malzemelerini kullanmayı hedefliyorsanız ÇiçekSepeti'nde yer alan ürünleri inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.