Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yüz Maskesi, Peeling ve Scrub

Sağlıklı ve pürüzsüz bir tene sahip olmak için düzenli cilt bakımı yapmanız gerekir. Gün boyu fiziksel ve çevresel etkenlere maruz kalan cildinizi dinlendirmek ve arındırmak için yüz maskesi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Makyaj kalıntılarını, fazla sebumu, kir ve bakterileri gözeneklerinizden temizleyen peeling çeşitleri ile doğal güzelliğinizi yansıtabilirsiniz. Vitamin desteği sunan maskeler ile cildinizin canlanmasını sağlayabilirsiniz. Güçlü saçlara sahip olmak için besleyici saç bakım maskeleri ideal.

Nivea, L’Oreal Paris, Diadermine, Procsin Farmasi gibi markaların en kaliteli maske ve peeling çeşitlerine ÇiçekSepeti’nin sunduğu ayrıcalıklar ile ulaşabilirsiniz. Cilt yapınıza en uygun olan yüz maskesi seçenekleri ile yoğun bir tazelenme seansı düzenleyebilirsiniz.

Yağlı Ciltler için Kil Maskesi

Yağlı ve karma ciltler için kil maskesi, fazla sebumu dengelemek için idealdir. Mineraller yönünden zengin olan kil maskesi çeşitleri ile cildinizin kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. İçeriğinde bulunan saf kil, kir ve bakterilerin gözeneklerden söküp atılmasına yardımcı olur. Fazla parlamayı kontrol altına alır. Kil maskesi uygulamasından sonra cildinize uygun bir nemlendirici ile cildinizi dinlendirebilirsiniz.

Yüz maskesi çeşitleri;

  • Her cilt tipine ve ihtiyacına yönelik seçenekleri ile cildin yapısını destekler.
  • Kağıt maske, köpük, krem gibi farklı yapıları ile her kullanım alışkanlığına uygun olur
  • Vitamin ve mineral özleri ile cildin sağlıklı bir ışıltı kazanmasını sağlar.
  • Aktif yapısı ile cildin en alt katmanlarını bile harekete geçirir
  • Saç, dudak, göz altı ve yüz bölgesi için sunulan seçenekler ile her ihtiyaca hitap eder.

Düzenli olarak yüz maskesi uyguladığınızda cildinizdeki hücrelerin harekete geçtiğini fark edebilirsiniz. Daha dolgun ve genç görünen bir cilt için yüz maskesi çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

Gözenekleri Temizlemek için Peeling

Hava kirliliği, hormonal düzensizlikler, sağlıksız beslenme, makyaj kalıntıları gibi olumsuzluklar zamanla gözeneklerinizin dolmasına neden olur. Siyah nokta ve akne oluşumuna sebep olan gözenekleri temizlemek için peeling ürünleri uygundur. Gözenek görünümünü azaltan ve sıkılaştıran peeling çeşitleri, cildinizin daha genç görünmesini sağlar. Yüz ve dudak bölgesi için uygulanan peeling ürünleri, ölü hücrelerden kurtulmanıza yardımcı olur. Makyajınızın daha kusursuz görünmesini sağlar.

Yoğun Nem Desteği Sunan Maskeler

Mevsim değişiklikleri ve fiziksel etkenler nedeniyle cildinizin nem dengesi bozulabilir. Cildin her bölümü farklı yapıya sahip olabilir. İdeal nem dengesine sahip olmak için belli aralıklar ile cildinize nem desteği sunmanız gerekir. Yoğun nemlendirici özelliğe sahip kağıt maskeler, pratik ve kolay bir kullanım sunar. Meyve ve bitki özleri ile zenginleştirilen formüle sahip yüz maskelerini tercih ederek cildinizin daha enerjik görünmesini sağlayabilirsiniz.

Peeling ve maske uygulamasına yardımcı olan aletler, cilt bakımınızı daha verimli hale getirir. Siyah nokta temizleyicisi, yüz temizleme fırçası, masaj aleti gibi aparatlar ile cildinizin yenilenmesine destek olabilirsiniz. Hücre yenileyici ve canlandırıcı maske çeşitleri ile yaşlanma belirtileri ile savaşabilmeniz mümkün. Yaşlanma karşıtı serum içeren maske ve peeling çeşitleri, cildinizdeki mimik çizgileri ve erken kırışıklık izlerini azaltmaya yardımcı olur.

Cilt bakımınızdaki tüm adımları atlamadan yapmak için ÇiçekSepeti’nin sunduğu bakım ürünlerine göz atabilmeniz mümkün. Saç maskesinde dudak peelingine, yüz temizleme jellerinden vitamin maskesine kadar geniş ürün seçeneğine eriliebilir fiyat ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. En ucuz yüz maskesi fiyatları ve güvenli ödeme seçeneği ile ÇiçekSepeti, cilt bakımınızı kolaylaştırır. Siz de cildinizi tazelemek, daha genç bir görünüm elde etmek, akne ve sivilce sorunu ile baş etmek için yüz maskesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve cilt yapınıza en uygun olan seçeneği hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.