İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mobilya

Mobilyalar yaşam alanlarının en temel ürünleri arasında yer alıyor. Dekorasyon ögesi ve düzenleyici görevi görenlerden yalnızca dekoratif olma amacına hizmet edenlere değin pek çok ürün bulunması bir yana mobilyalar kullanım alanlarına göre de kategorize ediliyor. Yatak odası mobilyaları ya da salon, oturma odası ve çocuk odası mobilyaları arasından seçim yapmak size kalıyor. Ev, ofis mobilyaları ayrıca atölye, butik mağaza, otel, kafe de dahil hemen her mekan tipinde kullanılan mobilyalar farklı özelliklerle imal ediliyor. Çeşitliliğin bol olması sizlere dilediğiniz ürünü bulabilme olanağı sunuyor.

Mobilya Modelleri

Farklı tarzlara, gereksinimlere ve kullanım alanlarına hitap eden mobilyalar hayatınızı kolaylaştırması bir yana yaşam alanlarınıza da renk katıyor. Masa, sandalye, kitaplık, TV ünitesi, seperatör, komodin, bebek yatağı, vestiyer, askılık, zigon, mutfak rafı, bebek hamağı, çiçek standı, para kasası, sehpa ve daha yüzlerce ürün ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Klasik, retro, eskitme, geleneksel, yalın, gösterişli tarzlara hitap eden mobilyalar farklı kitlelerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Özel ilgi alanına uygun tasarımların bulunması da tüketicileri memnun ediyor. Yalın ve ince hatlara sahip olanlar gibi işlevsel, fonksiyonel ve çok amaçlı mobilyalar da üretiliyor. Kitaplıklı çalışma masaları, pratik duvar rafları ya da sehpalı TV üniteleri, çekmeceli komodinler rağbet görenlerden oluyor. Böylece küçük odaları dekore etmek isteyenler için de maksimalist ev konseptini benimseyenler de aradıklarını rahatlıkla bulabiliyor. Taşınabilir beşik çeşitleri ve bebek salıncakları ise ebeveynlerin favorileri arasında yer alıyor.

Mobilya Satın Alımına ve Kullanıma Dair Püf Noktalar

  • Kullanım alanı bilgisini mutlaka dikkate alın. Ölçüm yapmadan göz kararı ile satın alım yapmak zaman ve emek kaybına sebep olabiliyor.
  • Farklı alanlarda kullanabileceğiniz bir ürün arayışındaysanız ya da evinizin stilini sık sık değiştirmekten hoşlanıyorsanız farklı tarzlara uyum sağlayabilen mobilyaları tercih edebilirsiniz.
  • Odalar arasında getir götür yapacağınız mobilyaların hem ince ve hafif yapılı hem de dayanıklı olmasına özen gösterin.
  • Mobilyalar ahşap, MDF, suntalam, metal, PVC, silikon, cam vb. pek çok ana materyalden üretilebiliyor, çok amaçlı mobilya seçiminde ürün ile konumlandırılacağı alanın uygunluğunu hesap etmeyi ihmal etmeyin.
  • Uzun süre kullanım açısından mobilyaları önerilen biçimde kullanmak ve temizlemek gerekiyor. Mobilyaları sert temizlik bezleri ve kimyasal içerikli deterjanlarla temizlememeye dikkat edin. İnatçı leke oluşumunu önlemek adına, lekelenme olduğunda müdahale etmeye çalışın.
  • Mobilyalar üzerine kapasitesi üzerinde yük bindirmemeniz ve ürünleri amacı dışında kullanmamanız son derece önemlidir.

İlgi Çekici Mobilya Tasarımları

Duvar, tavan ve zemin destekli mobilyalarda kullanışlılık şık stille harmanlanıyor. Ürünler farklı ana materyal, desen, renk, kalıp, boyut, hacim, kalınlık, dayanıklılık seçenekleri ile üretiliyor. Kare, oval, dikdörtgen gibi geometrik biçimlerden beslenen masa ve sandalyelerin ayak tasarımlarından yüzey görünümlerine kadar pek çok yapısal niteliği farklılaşabiliyor. Örneğin masa almayı düşünenleri ham ahşap rengi yemek masalarından mermer görünümlü olanlara, metal ayaklı dizaynlarda iç içe geçmeli sehpalara ve portatif modellerden cam yüzeyli olanlara şeklinde uzayan bir liste bekliyor. Yalınlıktan hoşlananlar için tek renkli, sade çizgili ürünler satışa sunulurken gösterişli ve canlı bir tarzı olanlar parlak yapılı, renk kombinli, hacimli ürünleri tercih edebiliyor. Kimi ürünler yalnızca belli alanlara özel olarak tasarlanırken fonksiyonel dolap, duvar rafı, masa, berjer, çiçeklik gibi ürünler yaşam alanlarında farklı alanlarda kullanıma uygun bir yapı sergiliyor. ÇiçekSepeti mobilya arayışlarınızda sizlere yardımcı olmayı hedefliyor. Birbirinden şık, kaliteli ve zarif ürünlerden ilginizi çekenleri ya da ihtiyaç duyduklarınızı hemen sepete ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.