Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

N&D

Kedi ve köpekler için kapsamlı bir beslenme deneyimi sunan N&D, zengin içerikleri sayesinde kemikler, tüyler ve sindirim sistemi gibi bölümler üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Onlarca farklı ürün çeşidi arasından size en uygun tercihi inceleyebilir, N&D kampanya fırsatları sayesinde dilediğiniz ürüne uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

N&D ile Kapsamlı Bir Beslenme Planı

İçeriği uzmanlar tarafından geliştirilen N&D mamaları, farklı özelliklere sahip köpek ve kedilerin özel beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilir. Bu sayede evcil hayvanınız için en doğru beslenme planını N&D sayesinde kolayca oluşturabilirsiniz. Düşük tahıl oranına sahip N&D Low gibi ürün çeşitleri, evcil hayvanların çok daha sağlıklı bir beslenme deneyimi yaşamasına yardımcı olur. Yüksek oranda et, sebze ve meyve içeriğine sahip mamalar, koruyucu ve zararlı maddeler içermez. Bu sayede evcil hayvanınızın beslenme ihtiyaçlarını gönül rahatlığıyla karşılayabilirsiniz.

Evcil Hayvanınız İçin Zengin Besin İçeriği

Yüksek kaliteli besin içerikleri, kedi ve köpeklerin kilo ve enerji kontrolüne yardımcı olmanın yanı sıra deri, kemik ve üriner sistem sağlığı için de son derece önemlidir. Düşük kaliteli içeriklere sahip mamalar, kısa ve uzun vadede ciddi sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle tercih edeceğiniz mamanın içeriğini kontrol etmeniz oldukça önemlidir. Evcil hayvanınızın fiziksel özelliklerine ve damak zevkine uygun olarak tercih edebileceğiniz outlet N&D mamaları, lezzetli ve sağlıklı bir deneyim için ideal bir tercihtir. Üstelik yeni sezon N&D ürünleri, kullanıcılara yaş ve kuru mama seçenekleri sunar.

N&D fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. ÇiçekSepeti’nde yer alan uygun fiyatlı N&D ürünleri arasından dilediğinizi inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun tercihi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. İndirimli N&D ürünleri sayesinde sevimli dostunuza lezzetli ve sağlıklı bir deneyim yaşatabilirsiniz.