İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sevdikleriniz İçin Hediye Seçimi Nasıl Yapılır?

En sevdiklerimizi mutlu etmek için onlara çeşitli hediyeler alıp farklı sürprizler yapmaya çalışırız. Binlerce çeşit ürün arasından onun için en iyisini, en güzelini bulmaya çalışır; onu çok mutlu etmek için en doğru hediyeyi seçmeye çalışırız. Kimi zaman özel günlerde, kimi zaman içimden geldi hediyesi olarak sevdiklerimize hediyeler vermek hem bizi hem de onları çok mutlu eder. Ama onun için mükemmel hediyeyi bulmak hep çok zordur.

Bazıları sürprizleri severken bazıları sürprizlerden hiç hoşlanmaz. Bu yüzden onun için bir sürpriz planlarken ya da ona bir hediye alırken dikkat etmek gereken birtakım kurallar vardır. En sevdikleriniz için doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde ona en uygun hediyeyi seçmek için aşağıdaki birkaç ipucunu deneyebilirsiniz!

  • İlk olarak onun en çok sevdiği ve ilgi duyduğu şeyleri listeleyin. Spor dallarından biri olabilir, yemek yapmak olabilir, müzik aletleri olabilir… Eğer onunla ilgili çok fazla bilgiye sahip değilseniz onu yakından tanıyan insanlardan yardım alın.
  • Geçmişte aldığınız hediyeleri gözden geçirin. Böylece hem ona ne tür hediyeler aldığınızı hatırlayarak bu doğrultuda bir yol izleyebilirsiniz hem de aynı hediyeyi tekrar almaktan kendinizi korumuş olursunuz.
  • Kendinize onun neye ihtiyacı olduğunu sorun ve bu soruya yanıt vermeye çalışın. Bu şekilde onun bazı ufak tefek ihtiyaçlarını bir araya getirerek onun için özel bir hediye kutusu da oluşturabilirsiniz.
  • Ona, belli etmeden son zamanlarda istediği bir şey olup olmadığını sorun ve eğer istediği bir şey varsa bunu hediye seçeneği olarak değerlendirin.
  • Yapmayı öğrenmek istediği bir hobi, ilgi alanına yönelik bir ürün varsa onu tercih edin. Böylece ona aldığınız hediyeyi deneyimleyebilir ve bu süreç boyunca sizi ve size olan sevgisini hatırlar.
  • Aldığınız hediyeyi biraz kişiselleştirin. Sadece ikiniz arasında olan bir şakayı, bir anıyı hediye notunda onu gülümsetecek bir anı haline getirin.

Tüm bu aşamalar sonucundan onun için en mükemmel hediyeye ulaşmış olursunuz. Bazen onun için en uygun hediye göz alıcı bir kolye olur, bazen bir çift spor ayakkabı olur bazen ise bir peluş ayı, bir oyuncak ayı olur. Sevdiklerinize peluş ayı ya da oyuncak ayı hediye etmek onlara duyduğunuz sevgiyi ifade etmek için sevimli bir yoldur. Bu tür peluş oyuncaklar verildiği kişiye göre anlamı değişen, herkese uygun olabilen hediyeler arasında yer alır. Mesela küçük çocuğunuza doğum gününde peluş ayı hediye ederseniz gözlerindeki kocaman sevince şahit olursunuz. Şekil, tasarım ve görünüm olarak peluş ayı/oyuncak ayı gibi ürünler çok sevilir.

Güzel bir fırsatta sevdiklerinize oyuncak ayı hediye etmek onları şaşırtırken çok mutlu olmalarını da sağlar. Yumuşacık tüyleri olan, kişiyi neşelendiren bir oyuncağa kim hayır diyebilir ki?

Çocuklara Peluş Ayı Hediye Etmek

Peluş ayılar her ne kadar herkes için hediye seçeneği olabilse de oyuncak ayı ile en çok mutlu olanlar arasında şüphesiz çocuklar vardır. Özellikle hayvanları çok seven, doğanın içinde büyüyen çocuklar için hayvan şeklindeki hediyeler tam yerinde olacaktır. Peki, çocuklar için peluş ayı hediyesi neden iyi bir seçenektir?

  • Peluş ayı, yumuşacık tüyleri ve dokusu ile sert yapılı plastik oyuncaklara göre daha güvenlidir. Herhangi bir şekilde çocukları yaralamaz, onlara fiziksel olarak zarar vermez.
  • Çocuklar oyuncakları ile duygusal bağ da kurarlar. Bu yüzden zaman zaman çocuğunuz oyuncak ayı ile uyumak isteyecektir. Peluş bir ayı ile uyumayı kim sevmez ki? Üstelik oldukça güvenli!
  • Çocuklarınız ile her zaman birlikte olamayabilirsiniz ama oyuncak ayı her zaman onunladır! Evde, serviste ve hatta zaman zaman okulda bile oyuncak ayı onunla birlikte olabilir. Çocuğunuz onunla sık sık konuşup dertleşebilir. Sizin onun yanında olmadığınız zamanlarda bile onunla arkadaşlık kurabilir. Böylece onun sosyal ve kişisel gelişimi de olumlu yönde gelişim gösterir.

Hediye vermek, hayatınızdaki insanlara önem verdiğinizi göstermenin mükemmel yollarından biridir. Bu yüzden ÇiçekSepeti olarak sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz hediye seçeneklerini bir araya getiriyoruz. ÇiçekSepeti’nde birbirinden farklı boyutlarda çeşitli ayıcıklar bulunuyor. Her bütçeye uygun ayıcık fiyatları sayesinde sevdiklerinizi mutlu etmek artık çok kolay. Değişen oyuncak ayı fiyatları arasından kendiniz için en uygun seçimi yapabilir, ÇiçekSepeti’nin farklı ödeme seçenekleri sayesinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.