Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Plaketler

Kişiye özel tasarlanmış plaket çeşitleri ile sevdiklerinize farklı bir hediye alabilirsiniz. Plaketleri istediğiniz şekilde tasarlatabilirsiniz. Sevdiklerinize söylemek istediğiniz özel sözleri plaketlere yazdırarak, onlara duygularınızı anlatabilirsiniz. Kişiye özel plaket tasarımları sevdiklerinizin evinde en özel köşeleri süsleyecek. Plaket hediye seçimi ile sevdiklerinizin özel hissetmesini ve plakete baktıkça sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Yılın En İyi Oscar Ödülü

Oscar Ödülü ile sevdiğiniz kişiye vermek istediğiniz mesajı ödülün üzerine yazdırarak onu mutlu edebilirsiniz. Babanıza ya da annenize yılın en iyi annesi şeklinde yazılar yazdırarak Oscar Ödülü hediye edebilirsiniz. Öğretmenler günü, sevgililer günü gibi özel günler için de gene yılın en iyi Oscar Ödülünü kullanarak kendi mesajınızı sevdiklerinize iletebilirsiniz. Sevdiklerinize sevginizi belli etmenin farklı bir yolu olan bu Oscar Ödülü ile onların da kendilerini farklı hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Başarı Plaketi

Kişiye özel plaket tasarımlarını sadece özel günlerde değil, sevdiklerinizin başarılarını takdir etmek için de kullanabilirsiniz. Başarı plaketi kullanarak onları gururlandıracaksınız. Başarı plaketi üzerine istediğiniz mesajı da yazdırabilirsiniz. Sadece sevdiklerinize değil, iş yerinizdeki çalışanlar için de başarı plaketi yaptırarak, motivasyonlarının artmasını sağlayabilirsiniz. Başarı plaketi ile ayın elemanı seçebilir ve elemanlarınızı gururlandırabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın başarısını da bu şekilde başarı plaketi ile kutlayabilirsiniz. Çocuklarınız bu şekilde derslerinde daha hevesli ve başarılı olacaklar.

Kristal Plaket

Çok daha şık bir tasarım ile sevdiklerinizi ödüllendirmek istiyorsanız kristal plaket kullanabilirsiniz. Kristal plaket, zarif tasarımı ve şık duruşu ile çok daha hoş bir görüntüye sahiptir. Kristal plaketi özel ödül gecelerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık tasarımı ile ödül gecelerinde de dikkat çekecektir. Özellikle yardım geceleri ya da konferanslar için kristal plaket tercih edebilirsiniz. Firmanızın ismini plaket üzerine yazdırarak kendi ödül geceniz için özel bir plaket tasarlamış olursunuz. Bu şekilde de kristal plaketi kullanabilirsiniz.

Kadife Kutu Porselen Plaket Tabak

Kurumlara özel kadife kutu porselen plaket tabak, kurumunuzun tercih edeceği şık bir tasarım. Özel günler için ödül olarak bu tarz şık tasarlanmış plaket modellerini tercih edebilirsiniz. Kadife kutu içerisinde bulunan proselen plaket tabak üzerine dilerseniz kurum adı, şahsın adı ve belirtmek istediğiniz mesajı yazarak dilediğiniz kişi ve kurumlara gönderebilirsiniz. Porselen tabak plaket oldukça şık bir tasarım olup, kurumunuzu da yansıtacak farklı modelleri ile kullanabileceğiniz bir seçenektir.

Lazer Resim İşlemeli Kristal Cam

Sevdiklerinize ince bir hediye vererek sizi sürekli hatırlamalarını istiyorsanız, lazer resim işlemeli kristal cam tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz ile olan özel anlarınızı bu şekilde canlı tutacaksınız. Beraber sevdiğiniz insanlarla olan resminiz kristal cam üzerine ince detaylar ile lazer kesim yapılarak yerleştirilir. Bu şekilde anılarınızı canlı tutmuş olurken aynı zamanda çok şık bir görünüm de elde etmiş olursunuz. Lazer resim işlemeli kristal cam özel günlerde tercih edebileceğiniz özel bir hediye. Çiçek Sepeti'ni ziyaret ederek tüm plaket çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Hediye seçmek için farklı sitelerde dolaşmanıza gerek yok. Tek tık ile sadece Çiçek Sepeti üzerinden tüm kişiye özel hediye seçeneklerini görebilirsiniz. Çiçek Sepeti sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmeleri için her şeyi düşünür ve istediğiniz hediye seçeneklerini sizlere sunar. Sevgililer günü, doğum günleri ya da yıl dönümleri gibi özel günler için aradığınız her plaket modelini rahatlıkla ÇiçekSepeti'nden bulabilirsiniz. Seçeneklerin çok fazla oluşu ve kendi özel tasarımlarınızı da kullanabilmeniz ile ÇiçekSepeti tamamen sizin zevkinize hitap eder. Kendi hediyenizi kendi zevkinize göre tasarlama kolaylığı sunar. Farklı plaket modellerinden birini seçerek sizde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.