İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Stor Perdeler

Stor perdeler bir silindirin etrafına entegre edilen kumaş ile çalışır. Silindire bağlı olan zinciri yukarı çektiğinizde kumaş, silindirin etrafında hafifçe döner. Bunun sonucunda da dinamik bir görünüm oluşur. Modern bir tasarıma sahip olan bu modeller, dekorasyonunuzu güzelleştirir. Seçeneklerin her biri opak olduğu için konfor sunar. Opak olmasına rağmen ayarlanabilir sistemi ile ışığınızı tamamen engellemez. Mahremiyetin gerekli olduğu noktalarda da iyi yalıtım sağlar. Kullanımı oldukça pratik olduğu için size zaman kazandırır. Çiçeksepeti’nde birbirinden kaliteli ve ucuz stor perde seçenekleri sizleri bekler. Birçok farklı renk ve desen seçeneğinden dekorasyonunuza en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Birbirinden Şık Stor Perde Seçenekleri

Kumaş stor perde çeşitlerinde, standart perdelerden daha sert bir kumaş yer alır. Kumaşın üzerine uygulanan dijital baskı sistemleri sayesinde bu modellerde canlı renk seçeneklerini görebilirsiniz. Ürünün üzeri kesintisiz bir kumaşla kaplı olduğu için opak bir görünüm sunar. Opaklık, sabah güneşinden etkilenmenizi engeller. Bu sebeple yatak odalarında konfor sağlar. Çift sistemli stor perde, güneş ışığının yansıma gücünü rahatlıkla ayarlayabileceğiniz modeller arasında yer alır. Yukarı ve aşağı doğru ayarlanabilen iki şeritli kumaştan oluşur. Bu şeritler birbiriyle iç içe geçtiği zaman farklı çizgili desenler ortaya çıkar. İç içe geçen şeritler ışığın daha az yansıtır. Siluet stor perde çeşitleri de benzer bir mantıkla çalışır. Birbiriyle birleşen iki kumaştan oluşan tasarımıyla ışık kontrolü sağlamanıza yardımcı olur. Tüm modellerin uzaktan kumandalı çalışan seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Uzaktan kumandalı stor perdelerin silindirini, profilin içine yerleştirilen elektrik motoru kontrol eder. Uzaktan kontrol sistemi sayesinde perdenizi ayarlamak için yanına gitmenize gerek kalmaz.

Stor Perde Kullanmanın Faydaları

Stil, renk ve tasarım stor perdenin sunduğu faydalar arasına yer alır. Odanızın stilini ve dekorasyonunu tamamlamanız için size yardımcı olur. Ayrıca ürünlerin her birini dekorasyonu değiştirmek istediğiniz kolaylıkla yenileyebilirsiniz. Çoğu stor perde profilini yeni entegre edilecek modele uyum sağlar. Bu özelliklerinin yanı sıra stor perdeler aşağıdaki faydaları sunar.

  • Standart perdelerin aksine çok daha az kirlenir. Temizlenmesi de son derece kolaydır. Bu sebeple de yaşam alanlarını daha hijyenik hale getirir.
  • Güneş ışığını ayarlamanıza yardımcı olmasının yanı sıra sıcaklığı da kontrol etmenizi kolaylaştırır.
  • Stor perdeler dayanıklı malzemelerle üretildiği için uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Işık kontrolü, dayanıklılık ihtiyaçlarınıza için ekonomik çözümler sunar. Stor perde fiyatları, ürün modeline göre farklılık göstermesine rağmen hesaplı fiyatlarıyla fayda sağlar.
  • Stor perde modelleri standart perdelerden çok daha az yer kaplar. Bu sayede kullandığınız odayı daha geniş gösterir.
  • Gün içinde ışıktan daha fazla yararlanmanıza ve daha az elektrik tüketmenize yardımcı olur.

Stor Perdelerin Bakımı ve Montajı

Stor perdelerin bakımı, standart perdelerden çok daha az zaman alır. Stor perde materyalleri birbirinden farklı olduğu için ürün tipine özel temizleme yöntemlerini seçebilirsiniz. Ancak tüm ürünlerde birikmiş tozları temizlemek için elektrikli süpürge kullanabilirsiniz. Küçük lekeler için ise nemli bir bezle silmeniz yeterli olur. Özellikle kumaş stor perdelerde kaplamanın zarar görmemesi ve rengini kaybetmemesi için ağır kimyasal temizleyiciler kullanmamaya özen gösterebilirsiniz. İhtiyacınıza göre aparatlar kullanarak stor perde montajını dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz. Ürünlerin çoğunu kornişe entegre edebileceğiniz bir aksesuarla kullanabilirsiniz. Eğer seçtiğiniz ürünü pencere kasasının üzerine monte etmek isterseniz, perdeyle birlikte satışa sunulan aksesuarlar sayesinde kısa sürede montajı tamamlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sizler için bir araya getirdiği stor perde seçeneklerinden birini seçerek, ürünün sunduğu pratik kullanım deneyiminden yararlanabilir ve yaşam alanlarınızı çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.