Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Telefon Tutucular

Hayatımızın büyük bir parçası haline gelen telefonları, kimi zaman nereye koyacağımızı bilmediğimiz bir cihaz haline gelebilir. Araç içerisinde, koşuya çıktığınızda ya da evde bir şey çekmek istediğinizde telefonunuzu sabitleyen bazı ürünler vardır. Araç içerisindeyken önemli çağrıları kaçırmamak ve trafik kurallarına uymak için, motosiklet veya bisiklet sürerken kullanabileceğiniz çeşitli telefon tutacaklarını ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde kolayca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz! Araç içinde kullanılan telefon tutacakları hem navigasyon kullanımı için hem gelen çağrıları cevaplamak için hem de telefonunuzun elinizin altında durmasını sağlamak için kullanılır. Çoklu cihazlara entegre olabilen bazı ürünler sayesinde telefon haricinde tablet ve navigasyon cihazlarını da bu tutuculara yerleştirerek güvenli bir sürüş sağlayabilirsiniz. Kendi telefonunuzun marka ve modeline uygun olarak seçeceğiniz bir telefon tutucu ile ekstra özelliklerden de faydalanabilirsiniz!

Telefon Tutucu Çeşitleri

Telefon tutucu modelleri genelde mıknatıslı ve araç içine monte edilebilir olarak ikiye ayrılır. Mıknatıslı modeller genellikle araç içine yerleştireceğiniz metal bir yüzey ve telefonun arkasına yerleştireceğiniz bir mıknatıstan oluşur. Bu tarz ürünler çok teferruatlı olmadığı için kullanımı oldukça kolaydır. Çok yer kaplamaz, görünümü şıktır. Bir diğer telefon tutucu seçeneği olan monte edilebilir ürünler ise biraz daha teferruattır. Bu ürünlerin artılarından biri de ürünü kullanırken telefonunuzu da şarj edebilme imkanınızdır. Telefonların markası ve modeline göre geliştirilen çeşitli araç içi çözümler bulunur. Ayrıca farklı araçlar için farklı telefon tutucu modelleri de vardır. Bunları şu şekildedir:

Motosiklet ve Bisikletler için Telefon Tutucu: Motosiklet sürerken yola odaklanmak, sürüş güvenliği için oldukça önemlidir. Zaman zaman aracı sürerken navigasyona ihtiyacınız olabilir. Böyle zamanlarda motosikletlerde telefonu koyacak bir yer bulamayabilirsiniz. Bu yüzden iyi bir motosiklet telefon tutucu kullanmanız gerekir. Bu tutacak sayesinde telefonun ekranını rahatça görebilir, kazalardan korunarak sürüşünüzü tamamlayabilirsiniz. Motosikletin ön kısmında bulunan, cep telefonunuzu korurken aynı zamanda size yol göstermesini sağlayacak telefon tutucuları kullanabilirsiniz. Aynı şekilde bisikletler de telefon yerleştirmek için bir alana sahip değildir. Dolayısıyla telefon tutucular bu araçlarda kullanmak için pratik ve işlevsel ürünlerdir. Bisikletin önünde bulunan demire kıskaç biçiminde telefon tutucuyu sabitleyebilir veya kapaklı telefon tutucular ile telefonunuzu korurken aynı zamanda kolayca yolunuza odaklanabilirsiniz. 

Araba içi Telefon Tutucu: Telefonu aracın içinde koyacak bulamadığınız zamanlar olmuştur. Aynı zamanda araç içinde odaklanmanız gereken pek çok şey olduğu için telefonunuzu çok daha dikkatli şekilde konumlandırmanız gerekir. Telefon tutucu modelleri işte tam olarak bu noktada devreye girer ve size yardımcı olur. Aracın içerisinde herhangi bir yere telefon tutucu yerleştirerek tüm by problemlerden kurtulabilirsiniz. 

Masaüstü Telefon Tutucu: Telefonun kullanıldığı alanlardan biri de fotoğraf ve video çekmektir. Hem profesyonel çekim yapmak için hem de bir uğraş olarak fotoğraf/video çekerken zaman zaman telefonunuzu sabitlemeniz gerekir. Böyle zamanlarda telefon tutucu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Böylece çekim esnasında telefonunuz sallanmaz, titremez ve size en güzel görüntülerin oluşmasında yardımcı olur! 
Sportif Telefon Tutucu: Pek çok spor kıyafetin cebi bulunmaz. Ayrıca bu giysilerin cebi olsa bile spor esnasında cebinizde bir şeyler bulundurmanız önerilmez. Yürüyüşe ya da koşuya çıktığınızda yanınızda çanta taşımak istemiyor olabilirsiniz. Ama giysilerinizin cebi de olmadığı için ihtiyaçlarınızı yanınıza alamamaktan şikayetçi olabilirsiniz. Böyle zamanlarda telefonunuzu kolunuza ya da belinize takabileceğiniz bir tutucudan yararlanabilirsiniz.

Sportif Telefon Tutucu: Pek çok spor kıyafetin cebi bulunmaz. Ayrıca bu giysilerin cebi olsa bile spor esnasında cebinizde bir şeyler bulundurmanız önerilmez. Yürüyüşe ya da koşuya çıktığınızda yanınızda çanta taşımak istemiyor olabilirsiniz. Ama giysilerinizin cebi de olmadığı için ihtiyaçlarınızı yanınıza alamamaktan şikayetçi olabilirsiniz. Böyle zamanlarda telefonunuzu kolunuza ya da belinize takabileceğiniz bir tutucudan yararlanabilirsiniz.

  • Telefon tutucu modelleri sürücünün görüş açısını kısıtlamadığı için ve ayarlanabilir olduğu için navigasyon takibini daha güvenli bir hale getirir. 
  • Az yer kaplar ve şık görünür.
  • Telefonun araç içerisinde hareket etmesini engellediği için güvenlidir. Ayrıca telefonun araç içinde kaybolmasının da önüne geçer.
  • Sürücünün kolayca ulaşabileceği bir yere sabitlenerek sürücünün sürüşünü kolaylaştırır.

Uygun Fiyatlı Telefon Tutucu Çeşitleriyle Cihazınız Güvende Olsun!

Telefon tutucu modelleri sürücünün görüş açısını kısıtlamadığı için ve ayarlanabilir olduğu için navigasyon takibini daha güvenli bir hale getirir. Az yer kaplar ve şık görünür. Telefonun araç içerisinde hareket etmesini engellediği için güvenlidir. Ayrıca telefonun araç içinde kaybolmasının da önüne geçer. Sürücünün kolayca ulaşabileceği bir yere sabitlenerek sürücünün sürüşünü kolaylaştırır.