Telefon Tutucu

Kategorisi Ürünleri
BURADAN
BAŞLAYIN

Gönderim Yeri Seçin (Mahalle, AVM, Okul, Plaza vs.)

Her Gün Aynı Gün Teslimat
Güvenli Alışveriş
Yüksek Müşteri Memnuniyeti
Evgereçlerim Akrobat Telefon Tutucu Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı
Kargo ile Teslimat
Evgereçlerim Akrobat Telefon Tutucu Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı
(2)
299,90 TL
Kişiye Özel Ahşap Telefon Tutacağı
TASARLANABİLİR
Kargo ile Teslimat
Kişiye Özel Ahşap Telefon Tutacağı
(22)
249,00 TL
Nukrotech MRT ROAD Titreşim Modüllü Telefon Tutucu (Siyah)
Kargo Bedava
Nukrotech MRT ROAD Titreşim Modüllü Telefon Tutucu (Siyah)
(12)
1.730,00 TL
Katlanır Masaüstü Telefon Tutucu Stand Şarj Standı 2 Kademeli Uzunluk Ayarlı (Siyah)
PAKET SEÇENEĞİ
24 Saatte Kargo
Katlanır Masaüstü Telefon Tutucu Stand Şarj Standı 2 Kademeli Uzunluk Ayarlı (Siyah)
259,90 TL
Sepet Fiyatı
Kişiye Özel MDF Telefon Standı – Kendin Tasarla Masaüstü Telefon Tutucu
TASARLANABİLİR
Kargo ile Teslimat
Kişiye Özel MDF Telefon Standı – Kendin Tasarla Masaüstü Telefon Tutucu
249,98 TL
%20
199,42 TL
Torima JX-005 Siyah Çok Amaçlı Magnetic Car Holder Araç İçi Telefon Tutucu
Kargo ile Teslimat
Torima JX-005 Siyah Çok Amaçlı Magnetic Car Holder Araç İçi Telefon Tutucu
990,00 TL
%67
330,00 TL
BK Gift Kişiye Özel Ahşap Telefon Standı
PAKET SEÇENEĞİ
Aynı Gün Ücretsiz Teslimat
BK Gift Kişiye Özel Ahşap Telefon Standı
(82)
479,00 TL359,25 TL
Sepette %25 İndirim
Masa Kenarı Akrobat Telefon Ve Tablet Tutucu Standı 360 Derece Oynar Başlıklı-Siyah
Kargo Bedava
Masa Kenarı Akrobat Telefon Ve Tablet Tutucu Standı 360 Derece Oynar Başlıklı-Siyah
(1)
399,00 TL
Cristiano Ronaldo Juventus Telefon Tutucu Figür
Ücretsiz / 24 Saatte Kargo
Cristiano Ronaldo Juventus Telefon Tutucu Figür
899,00 TL
Bisiklet Motosiklet Telefon Tutucu 360 derece Dönebilen İşlevsel Tutacak- Motorsiklet Telefon Tutucu
Kargo ile Teslimat
Bisiklet Motosiklet Telefon Tutucu 360 derece Dönebilen İşlevsel Tutacak- Motorsiklet Telefon Tutucu
(1)
400,00 TL
%25
300,00 TL
Masaüstü Katlanabilir Uzatmalı Telefon Tutucu Stand 2 Kademeli Uzunluk Ayarlı
Kargo Bedava
Masaüstü Katlanabilir Uzatmalı Telefon Tutucu Stand 2 Kademeli Uzunluk Ayarlı
413,83 TL
%11
369,53 TL
Mini Astronot Model Telefon ve Tablet Tutucu Standı (5343)
Kargo Bedava
Mini Astronot Model Telefon ve Tablet Tutucu Standı (5343)
439,15 TL
Dikiz Ayna Bağlantılı Metal Motosiklet ve Bisiklet Telefon Tutucu Dayanıklı ve Güvenli
Kargo Bedava
Dikiz Ayna Bağlantılı Metal Motosiklet ve Bisiklet Telefon Tutucu Dayanıklı ve Güvenli
(2)
399,68 TL
Araç İçi Telefon Tutucu Araba Telefon Tutacağı Mıknatıslı 360 Derece Dönebilen (Siyah)
Ücretsiz / 24 Saatte Kargo
Araç İçi Telefon Tutucu Araba Telefon Tutacağı Mıknatıslı 360 Derece Dönebilen (Siyah)
(2)
399,90 TL
%8
369,90 TL
Yeni Nesil Masaüst Telefon Tutucu Telefon Standı Katlanır Yeni Nesil Masaüst Telefon Tutucu Telefon Standı Katlanır
Kargo ile Teslimat
Yeni Nesil Masaüst Telefon Tutucu Telefon Standı Katlanır Yeni Nesil Masaüst Telefon Tutucu Telefon Standı Katlanır
(1)
170,00 TL
%32
114,95 TL
ALLY Z1S Araç İçi Havalandırma Telefon Tutucu (Siyah)
24 Saatte Kargo
ALLY Z1S Araç İçi Havalandırma Telefon Tutucu (Siyah)
(4)
209,58 TL
Motosiklet Telefon - Aksiyon Kamera Tutucu (4.0-6.9 İnç) – Motor Kask Aksesuarı Çene Montaj
Ücretsiz / 24 Saatte Kargo
Motosiklet Telefon - Aksiyon Kamera Tutucu (4.0-6.9 İnç) – Motor Kask Aksesuarı Çene Montaj
869,39 TL
600 TL ve Üzeri 40 TL İndirim
4 Adet Premium Ahşap Telefon Standı Masaüstü Telefon Tutucu Katlanabilir Şarj Girişli Oto Ev Ofis Düzenleyici Kutu Seti
24 Saatte Kargo
4 Adet Premium Ahşap Telefon Standı Masaüstü Telefon Tutucu Katlanabilir Şarj Girişli Oto Ev Ofis Düzenleyici Kutu Seti
299,90 TL
%30
209,90 TL
2. Ürüne 50 TL İndirim
Kişiye Özel QR Kodlu Logo Baskılı Telefon Tutucu – Kurumsal Hediyelik (Düz Siyah)
TASARLANABİLİR
Aynı Gün Teslimat Seçeneği
Kişiye Özel QR Kodlu Logo Baskılı Telefon Tutucu – Kurumsal Hediyelik (Düz Siyah)
29,99 TL
Sepet Fiyatı
Kişiye Özel QR Kodlu Logo Baskılı Telefon Tutucu – Kurumsal Hediyelik (Doğal Beyaz)
TASARLANABİLİR
Aynı Gün Teslimat Seçeneği
Kişiye Özel QR Kodlu Logo Baskılı Telefon Tutucu – Kurumsal Hediyelik (Doğal Beyaz)
29,99 TL
Sepet Fiyatı
Teleskopik Masaüstü Tablet Telefon Tutucu Ayarlanır Katlanır Seviyeli Tutucu Siyah
Kargo Bedava
Teleskopik Masaüstü Tablet Telefon Tutucu Ayarlanır Katlanır Seviyeli Tutucu Siyah
(1)
599,90 TL
%13
519,90 TL
İsme Özel Yüksek Kalite Telefon Tablet Tutucu
TASARLANABİLİR
Kargo ile Teslimat
İsme Özel Yüksek Kalite Telefon Tablet Tutucu
399,00 TL
%25
299,00 TL
Silikonlu Uzayan Kısalan Telefon Tutucu Kıskaçlı Vantuzlu Cama Yapışan Torpido Yapışan
Kargo ile Teslimat
Silikonlu Uzayan Kısalan Telefon Tutucu Kıskaçlı Vantuzlu Cama Yapışan Torpido Yapışan
(3)
299,00 TL
Suya Dayanıklı  Motorsiklet/Bisiklet/Scooter Kılıflı Telefon Tutucu 4.8/5.4 inç'e kadar
Kargo Bedava
Suya Dayanıklı Motorsiklet/Bisiklet/Scooter Kılıflı Telefon Tutucu 4.8/5.4 inç'e kadar
(3)
405,00 TL
MYCRAFT3D Kedi Figürlü Telefon Tutucu Stand - 3D Baskı Ofis Masaüstü Aksesuarı ve Biblo
Kargo Bedava
MYCRAFT3D Kedi Figürlü Telefon Tutucu Stand - 3D Baskı Ofis Masaüstü Aksesuarı ve Biblo
505,00 TL
MYCRAFT3D Kedi Figürlü Tablet Telefon Tutucu Stand - 3D Baskı Ofis Masaüstü Aksesuarı ve Biblo
Kargo Bedava
MYCRAFT3D Kedi Figürlü Tablet Telefon Tutucu Stand - 3D Baskı Ofis Masaüstü Aksesuarı ve Biblo
500,00 TL
Motosiklet Bisiklet 360° Döndürülebilir Su Geçirmez Telefon Kılıfı Telefon Tutucu 4"-7.2 İnç
Ücretsiz / 24 Saatte Kargo
Motosiklet Bisiklet 360° Döndürülebilir Su Geçirmez Telefon Kılıfı Telefon Tutucu 4"-7.2 İnç
600,00 TL
%10
539,90 TL
Tatlı Sincap Telefon Tutacağı
Kargo ile Teslimat
Tatlı Sincap Telefon Tutacağı
400,00 TL
%18
330,00 TL
Kişiye Özel QR Kodlu Logo Baskılı Telefon Tutucu – Kurumsal Hediyelik (Kahverengi)
TASARLANABİLİR
Aynı Gün Teslimat Seçeneği
Kişiye Özel QR Kodlu Logo Baskılı Telefon Tutucu – Kurumsal Hediyelik (Kahverengi)
29,99 TL
Sepet Fiyatı
Spigen OneTap Pro AirVent ITS12W Araç Tutacağı (ACP02615) Outlet
Kargo Bedava
Spigen OneTap Pro AirVent ITS12W Araç Tutacağı (ACP02615) Outlet
2.135,00 TL1.988,33 TL
Sepette %7 İndirim

Telefon Tutucular

Hayatımızın büyük bir parçası haline gelen telefonları, kimi zaman nereye koyacağımızı bilmediğimiz bir cihaz haline gelebilir. Araç içerisinde, koşuya çıktığınızda ya da evde bir şey çekmek istediğinizde telefonunuzu sabitleyen bazı ürünler vardır. Araç içerisindeyken önemli çağrıları kaçırmamak ve trafik kurallarına uymak için, motosiklet veya bisiklet sürerken kullanabileceğiniz çeşitli telefon tutacaklarını ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde kolayca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz! Araç içinde kullanılan telefon tutacakları hem navigasyon kullanımı için hem gelen çağrıları cevaplamak için hem de telefonunuzun elinizin altında durmasını sağlamak için kullanılır. Çoklu cihazlara entegre olabilen bazı ürünler sayesinde telefon haricinde tablet ve navigasyon cihazlarını da bu tutuculara yerleştirerek güvenli bir sürüş sağlayabilirsiniz. Kendi telefonunuzun marka ve modeline uygun olarak seçeceğiniz bir telefon tutucu ile ekstra özelliklerden de faydalanabilirsiniz!

Telefon Tutucu Çeşitleri

Telefon tutucu modelleri genelde mıknatıslı ve araç içine monte edilebilir olarak ikiye ayrılır. Mıknatıslı modeller genellikle araç içine yerleştireceğiniz metal bir yüzey ve telefonun arkasına yerleştireceğiniz bir mıknatıstan oluşur. Bu tarz ürünler çok teferruatlı olmadığı için kullanımı oldukça kolaydır. Çok yer kaplamaz, görünümü şıktır. Bir diğer telefon tutucu seçeneği olan monte edilebilir ürünler ise biraz daha teferruattır. Bu ürünlerin artılarından biri de ürünü kullanırken telefonunuzu da şarj edebilme imkanınızdır. Telefonların markası ve modeline göre geliştirilen çeşitli araç içi çözümler bulunur. Ayrıca farklı araçlar için farklı telefon tutucu modelleri de vardır. Bunları şu şekildedir:

Motosiklet ve Bisikletler için Telefon Tutucu: Motosiklet sürerken yola odaklanmak, sürüş güvenliği için oldukça önemlidir. Zaman zaman aracı sürerken navigasyona ihtiyacınız olabilir. Böyle zamanlarda motosikletlerde telefonu koyacak bir yer bulamayabilirsiniz. Bu yüzden iyi bir motosiklet telefon tutucu kullanmanız gerekir. Bu tutacak sayesinde telefonun ekranını rahatça görebilir, kazalardan korunarak sürüşünüzü tamamlayabilirsiniz. Motosikletin ön kısmında bulunan, cep telefonunuzu korurken aynı zamanda size yol göstermesini sağlayacak telefon tutucuları kullanabilirsiniz. Aynı şekilde bisikletler de telefon yerleştirmek için bir alana sahip değildir. Dolayısıyla telefon tutucular bu araçlarda kullanmak için pratik ve işlevsel ürünlerdir. Bisikletin önünde bulunan demire kıskaç biçiminde telefon tutucuyu sabitleyebilir veya kapaklı telefon tutucular ile telefonunuzu korurken aynı zamanda kolayca yolunuza odaklanabilirsiniz. 

Araba içi Telefon Tutucu: Telefonu aracın içinde koyacak bulamadığınız zamanlar olmuştur. Aynı zamanda araç içinde odaklanmanız gereken pek çok şey olduğu için telefonunuzu çok daha dikkatli şekilde konumlandırmanız gerekir. Telefon tutucu modelleri işte tam olarak bu noktada devreye girer ve size yardımcı olur. Aracın içerisinde herhangi bir yere telefon tutucu yerleştirerek tüm by problemlerden kurtulabilirsiniz. 

Masaüstü Telefon Tutucu: Telefonun kullanıldığı alanlardan biri de fotoğraf ve video çekmektir. Hem profesyonel çekim yapmak için hem de bir uğraş olarak fotoğraf/video çekerken zaman zaman telefonunuzu sabitlemeniz gerekir. Böyle zamanlarda telefon tutucu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Böylece çekim esnasında telefonunuz sallanmaz, titremez ve size en güzel görüntülerin oluşmasında yardımcı olur! 
Sportif Telefon Tutucu: Pek çok spor kıyafetin cebi bulunmaz. Ayrıca bu giysilerin cebi olsa bile spor esnasında cebinizde bir şeyler bulundurmanız önerilmez. Yürüyüşe ya da koşuya çıktığınızda yanınızda çanta taşımak istemiyor olabilirsiniz. Ama giysilerinizin cebi de olmadığı için ihtiyaçlarınızı yanınıza alamamaktan şikayetçi olabilirsiniz. Böyle zamanlarda telefonunuzu kolunuza ya da belinize takabileceğiniz bir tutucudan yararlanabilirsiniz.

Sportif Telefon Tutucu: Pek çok spor kıyafetin cebi bulunmaz. Ayrıca bu giysilerin cebi olsa bile spor esnasında cebinizde bir şeyler bulundurmanız önerilmez. Yürüyüşe ya da koşuya çıktığınızda yanınızda çanta taşımak istemiyor olabilirsiniz. Ama giysilerinizin cebi de olmadığı için ihtiyaçlarınızı yanınıza alamamaktan şikayetçi olabilirsiniz. Böyle zamanlarda telefonunuzu kolunuza ya da belinize takabileceğiniz bir tutucudan yararlanabilirsiniz.

  • Telefon tutucu modelleri sürücünün görüş açısını kısıtlamadığı için ve ayarlanabilir olduğu için navigasyon takibini daha güvenli bir hale getirir. 
  • Az yer kaplar ve şık görünür.
  • Telefonun araç içerisinde hareket etmesini engellediği için güvenlidir. Ayrıca telefonun araç içinde kaybolmasının da önüne geçer.
  • Sürücünün kolayca ulaşabileceği bir yere sabitlenerek sürücünün sürüşünü kolaylaştırır.

Uygun Fiyatlı Telefon Tutucu Çeşitleriyle Cihazınız Güvende Olsun!

Telefon tutucu modelleri sürücünün görüş açısını kısıtlamadığı için ve ayarlanabilir olduğu için navigasyon takibini daha güvenli bir hale getirir. Az yer kaplar ve şık görünür. Telefonun araç içerisinde hareket etmesini engellediği için güvenlidir. Ayrıca telefonun araç içinde kaybolmasının da önüne geçer. Sürücünün kolayca ulaşabileceği bir yere sabitlenerek sürücünün sürüşünü kolaylaştırır.