İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Toz Torbalı Süpürgeler

Ev veya iş yeri temizliği denildiğinde herkesin aklına ilk olarak bir yerleri süpürmek gelir. Çünkü etraftaki kir, toz ve pisliği pratik bir şekilde çeken süpürgeler, günlük hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Verimli bir temizlik süreci geçirmek için kullandığınız süpürgenin yüksek emiş gücüne sahip olması ve istediğiniz özellikleri sunması şarttır. Oldukça geniş bir yelpazede sunulan ve her gün yeni özelliklerle çeşitlenen toz torbalı süpürge modelleri; farklı başlık fonksiyonları, emiş gücü, filtreleme gibi ana özellikleriyle birbirinden ayrılır. Torbası dolduğunda yenisi ile değiştirebileceğiniz elektrikli toz torbalı süpürgeler, yüksek kapasiteli hacimleri sayesinde ise uzun süreli bir kullanım sunar. Son dönemde üretilen toz torbalı elektrikli süpürge modellerinde yer alan turbo fırça özelliği sayesinde tozları oldukça hızlı şekilde yakalayan ürünler, günlük ve derinlemesine temizlikte en büyük yardımcınız olacak. Siz de yeni bir toz torbalı süpürge almak istiyorsanız ÇiçekSepeti kampanya ve indirimlerinden yararlanarak uygun fiyatlarla hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Temizlikte En İyi Yardımcınız: Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Modelleri

Temizlik yaparken süpürgenin alanın koşullarına uygun fonksiyonlar sunması oldukça önemlidir. Girintili köşeler, koltuk altları, yatak altları, baza içleri ve koltuk araları gibi ulaşılması zor noktalara süpürgenin sunduğu farklı başlıklarla kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca emiş gücünün yüksekliği bu alanlardaki en küçük pisliği bile anında çekmenize yardımcı olur.

  • Farklı motor gücü seçenekleri sunan toz torbalı süpürge modelleri arasında seçim yaparken ne kadar sıklıkla süpürgeyi kullanacağınıza ve kullanacağınız alanın büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Eğer günlük olarak büyük bir alanda temizlik yapacaksanız çekim gücü yüksek ve torba hacmi büyük olan modelleri tercih edebilir, daha küçük bir alanda haftada birkaç kere temizlik yapacaksanız daha az çekim gücü ve torba hacmi sunan modellere yönelebilirsiniz.
  • Toz torbalı elektrikli süpürge modelleri, çekilen toz ve pisliği torba içerisinde biriktirir. Torba dolum göstergesi olan modeller torbanın doluluk oranını anlık olarak takip etmenizi sağlar. Kolay bir biçimde değiştirilen torba sayesinde dolduğunda birkaç dakika içinde yenisini takarak temizliğe devam edebilirsiniz.
  • Toz tutabilme kapasitesi oldukça yüksek olan torbalı süpürgeler, yaşam alanlarında etkili bir temizlik yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda enerji tasarrufu sunan ve yüksek enerji tüketiminin önüne geçen modelleri tercih ederek ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.
  • 360 derece dönebilen hortum özelliğine sahip modeller dar alanlarda daha rahat temizlik yapmanızı sağlar. Ayrıca kablo uzunluğu daha yüksek olan modelleri tercih ederek daha uzun mesafelerde tek bir noktadan prize takarak daha büyük alanları temizleyebilirsiniz.
  • Daha hijyenik ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için HEPA filtreye sahip olan elektrikli toz torbalı süpürge modellerini tercih etmeniz faydalı olacaktır. HEPA filtre, astım ve alerji gibi rahatsızlıkları tetikleyen partiküllerin süpürgeden çıkarak havaya karışmasına engel olur. Özellikle yaşlı ve küçük çocukların bulunduğu aileler bu özelliğe sahip olan modelleri tercih etmelidir.

Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Aksesuarları İle Konforlu Temizlik

Tasarım olarak dikey ve yatay seçeneklere sahip olan toz torbalı süpürge modelleri, fonksiyonel özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlar.

  • Öncelikle süpürgeyi kullanırken ve kullanmadığınız zamanlarda park etme durumu oldukça önemlidir. Büyük ve hacimli süpürgeler daha fazla alan kaplayacağından buna uygun duruş pozisyonları sunar. Küçük modeller ise devrilmemek için sabitleme özelliğine sahiptir.
  • Elektrikli toz torbalı süpürge modelleri sunduğu kablo uzunluğuna göre daha geniş alanlara ulaşmanızı sağlar. Kablo sarıcı özelliği bulunan modelleri tercih ederek saniyeler içinde tüm kabloyu tek tuşla toplayabilirsiniz.
  • Köşe ve kenar noktaları temizlemek için farklı başlık aparatları sunan modelleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Ayrıca hortumu çelik telli olan modeller, daha uzun süreli bir hortum kullanımı sunar.
  • Süpürgeyi hangi zeminde kullanacağınız oldukça önemlidir. Parke, fayans gibi düz zeminler için çekiş gücü yüksek başlıklar sunan modelleri tercih etmelisiniz. Halılarda ise fırçalama özelliği olan başlıklar oldukça faydalı olacaktır.
  • Evcil hayvanınız varsa kıl ve tüy toplama özelliği sunan başlıkları tercih etmelisiniz. Bu tür başlıklar kıl ve tüyleri hızlıca çeker ve size kullanım kolaylığı sunar.

Yaşam alanlarını rahatça temizlemek için ihtiyacınız olan toz torbalı süpürge modelleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Her bütçeye uygun elektrikli toz torbalı süpürge fiyatları sayesinde Rowenta, Fantom, Philips, Miele gibi bilindik markaları hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.