İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Türk Kahvesi Makinesi

Beyaz eşya ve teknoloji markaları tarafından satışa sunulan küçük mutfak aletleri, mutfaktaki birçok işi sizin yerinize tamamlar. Bu sayede size zaman kazandırır. Türk kahvesi makineleri, kahvenin köpüğünün istediğiniz ölçüde olup olmayacağı endişesini ortadan kaldırır. Yaklaşık 2 ile 3 dakika içerisinde kahvenizi pişirerek kahve deneyiminizi bir üst seviyeye taşır. Ürünü kullanarak hem kendiniz hem de misafirleriniz için lezzetli ve tam kıvamında kahveler pişirebilirsiniz. Ayrıca, içeceğinizi damak tadınıza uygun olarak hazırlamanız için ürünlerde farklı pişirme fonksiyonları bulunur. Pişirme kapasiteleri de ürün çeşitlerine göre farklılık gösterir. Birbirinden kaliteli Türk kahvesi makineleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekler.

Türk Kahvesi Makinesi Modelleri

Türk kahvesinin pişirme süresi ve pişirme sırasında maruz kaldığı ısı hem köpüklü hem de lezzetli olması için önemlidir. Yüksek ısı ve hızlı pişirme kahve telvesinin yanmasına neden olur. Telve yandığı için aroma suyun içine ideal oranda karışmaz. Ayrıca telvenin yanması, acı kahve tüketmenize sebep olur. Aynı zamanda fazla kaynayan kahvenin üzerinde ideal köpük oluşmaz. Türk kahve makinesi modelleri, telvenin aromasını bırakması için ideal olan ısıyı termostatıyla kontrol eder. Termostatın yaydığı ısıya göre pişme süresini optimize eder. Bu sayede kahvenizin üzerinde fındık rengi, ideal köpük oluşmasına katkı sağlar. Ürünlerin her biri kolay kullanılabilir özelliğiyle fark yaratır. Genellikle tek tuşa dokunmak kahve hazırlığı için yeterlidir. Kahve hazırlığı için tasarlanan ürünler çeşitli aksesuarlar sahiptir. Aksesuar arasında yer alan ölçü kaşığı, fincan başına ideal kahve miktarını ayarlamanıza yardımcı olur.

Türk Kahvesi Makinesi Seçenekleri

Markalar, Türk kahvesi makinesi çeşitlerini farklı kapasitelerde satışa sunar. Bazı ürünler tek, bazı ürünler ise çift cezve ile çalışır. Tek cezve ile çalışan modeller genellikle 4 fincana kadar kahve pişirme seçeneği sunar. Tek cezveli ürünlerde, kahve ve su miktarı manuel olarak ayarlanır. Su ve ölçü kaşığıyla ihtiyaç duyulan miktarda kahve eklendikten sonra tek tuşla pişirme işlemini başlatabilirsiniz. Pişme tamamlandığı zaman modellerin hemen hemen hepsi sesli uyarıyla sizi haberdar eder. Tek cezveli Türk kahvesi makineleri fiyatları ile oldukça avantaj sağlar.

Çift cezveli seçenekler tek seferde 1 ile 8 fincan arasında kahve hazırlamanıza katkı sağlar. Her bir cezve ile en fazla dört kahve hazırlayabilirsiniz. İki cezveyi de aynı anda çalıştırarak kapasiteyi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ürünlerde bulunan kullanıcı panelinden istediğiniz porsiyon seçeneğini seçebilirsiniz. Bazı modellerde su miktarı manuel olarak ayarlanır, bazı modellerde ekstra bir su tankı mevcuttur. Su tankı bulunan ürünler, bir dolumla 20 fincana kadar kahve hazırlamanız için kolaylık sağlar. Makine, cezvelere kahve eklemenizin ardından porsiyon ayarına göre gerekli olan suyu tankından kullanır.

Türk Kahvesi Makinelerinin Fonksiyonları

Bazı Türk kahvesi makineleri, normal ve közde kahve olmak üzere iki farklı pişirme yöntemi sunar. Közde kahve fonksiyonu termostat ısısını minimum düzeyde çalıştırarak közde kahve keyfini evlerinize getirir. Ayrıca, birçok üründe sert, orta ve yoğun olmak üzere üç farklı aroma ayarlama seçeneği de mevcuttur. Sütlü Türk kahvesi tüketmeyi sevenler için de bazı modeller sütlü kahve fonksiyonu sunar. Sütlü kahve fonksiyonu sunan ürünlerin cezvesinde süt, kahve ve su miktarını ayarlamanız için kademeli bir gösterge mevcuttur.

Türk kahvesi makineleri, hızlı pişirme ve lezzetli kahve deneyimini bir arada sunar. ÇiçekSepeti birbirinden kaliteli birçok ürünü sizler için bir araya getirir. Sizler de ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan ucuz Türk kahvesi makineleri seçeneklerine göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz Türk kahvesi makinesini hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.