İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ütü Masaları

Gelişen teknolojiyle birlikte farklı fonksiyonlara sahip ütü masası modelleri ile hayatınızı kolaylaştırabilir ve ütü yapmayı keyifli bir hale getirebilirsiniz. Görünüşlerine ve işlevsel özelliklerine göre birbirinden ayrılan modeller, büyük pratiklik ve kolaylık sağlar. Yüzey materyali ve yükseklik ayarı gibi farklılıkları bulunan ürün çeşitlerini ÇiçekSepeti sayesinde güvenle sipariş verebilirsiniz.

Ütü Yapmayı Kolaylaştıran Ütü Masası Modelleri

Farklı markalar tarafından üretilen ütü masası modelleri kolay, düz, kaygan ve pürüzsüz bir ütü deneyimi yaşatmak için farklı birçok modelde üretilir. Zaman alan ve bir hayli yorucu olan ütü yapmayı kolaylaştıran ürünler kullanıcıların en büyük yardımcısı haline gelir. Katlanıp açılabilir formda olan ütü masaları kullanışlı yapıları ile büyük beğeni toplar. Katlanan ürünlerin arasında boyu ayarlanabilen ütü masası modellerine de yer verilir. Böylece ister boyunuza göre ayarlayıp ayakta isterseniz de sandalyeye oturarak ütünüzü yapabilirsiniz. Ürün çeşitliliği arasında alev almayan ütü masaları da bulunur. Isıya karşı dayanıklı olan masalar ütü açık unutulduğu takdirde yangın gibi sorunların oluşmasını minimum seviyeye indirir. Bu ürünler aynı zamanda silikon ütü koyma yeri olacak şekilde tasarlanır. Ütü koyma yerine hem normal hem de kazanlı ütülerinizi rahatça koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra ütü masaları arasında kendinden kazanlı olan modeller de üretilir. Kazanlı modellerin su hacimleri 1 ila 5 litre arasında değişiklik gösterir.

Ergonomik Yapıları ile Beğeni Toplayan Ütü Masaları

Ütü masalarının açılıp kapanabilir yapıda olmaları küçük ve dar alanlara dahi sığabilmelerini mümkün kılar. Ürünler kilidinden açılarak kolay bir şekilde yatay duruma gelir ve kullanıma hazır olur. Bunun yanı sıra evde ütü masasını koyacak yeri olmayanlar için mini ütü masaları üretilir. Bu tip ütü masaları portatif olduğu için kolayca taşıyabilir ve istediğiniz an ayaklarından açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Küçük evlerin kurtarıcısı olan mini modeller ergonomik tasarımları ile oldukça sevilir. Alandan tasarruf etmenizi sağlayan bir diğer ütü masası modeli ise çekmeceli olan modellerdir. Kullanılmak istendiği zaman pratik bir şekilde açılabilen ütü masası, dolap görünümü ile yer kaplamaz. Bu ütü masaları aynı zamanda dolap işlevi de görür. Bazı dolap ütü masalarında ayna detayına da yer verilir. Ütü yapmak istediğinizde masayı aynanın içinden çıkarabilir, kullanmadığınız zamanlarda da aynı olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Yer sorunu olan evlerin yardımına koşan ayna ütü masaları rahatça duvara monte edilir. Alandan tasarruf etmenin yanı sıra duvara monte edilen ütü masaları estetik görüntüsü ile evinize şık bir hava katar.

Uzun Süre Dayanıklılık Sunan Ütü Masası

Elektrikli ev aletlerinden biri olan ütüler, sıcak ve buhar üfleme özelliği ile kıyafetlerdeki kırışıklıkları kolayca ortadan kaldırır. Fakat bu işlemin doğru bir şekilde gerçekleşebilmesi için altındaki zeminin düz olması gerekir. Kıyafetlerinizi ütüleyeceğiniz ütünün zemini ne kadar düzgün olursa ütülediğiniz kıyafetler de o zeminin şeklini alır. Bu istenmeyen durumu önlemek için düz ve ısıya karşı dayanıklı olan ütü masalarını tercih edebilirsiniz. Ütü masalarının örtüleri de düzgün ütü yapabilmek için büyük önem arz eder. Genellikle ısıya dayanıklı olarak üretilen masa örtülerinde 3 katmandan oluşan bez, keçe ve pamuk kullanılır. Dış kısmı ise dayanıklı bir kılıf ile kaplanır. Ürünlerin keçeden üretilmesi aşınmayı zorlaştırır ve uzun süreli bir kullanım sunar. İp kilitli örtüsü bulunan ütü masalarının kılıflarını dilediğiniz kadar gerebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi arasından ucuz ütü masası modellerini inceleyebilir, size en uygun olanı belirleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.