Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ağaç Kesme Makinesi

Eski ve çürümüş ağaçların kesilmesi, doğanın dengesini sağlamak için gereklidir. Keskin dişlerinden aldıkları güçle ıslak ve kuru dalları kesebilen ağaç kesme makinesi, motorlu testere olarak da adlandırılır.

Benzinli olan modeller, sert yapıdaki ağaçları rahatlıkla kesme imkanı sağlar. Kesmenin yanında budama da yapabilen bu aletler, dişlilerinden aldığı destekle profesyonel ve amatör kullanımlara uygundur. Kolay kullanıma sahip makineler hem küçük marangoz işlerinde hem de ağaç kesmede tercih edilir.

Benzinli ve Elektrikli Makinelerin Kullanım Ayrıcalıkları

Makineler, benzinli ve elektrikli olmak üzere iki farklı seçenek sunar. Daha sesli çalışma prensibi olan benzinli odun testereleri, güçlü yapılarıyla hatasız kesim imkanı oluşturur. Malzemeleri en ince detayıyla kesen makineler, zincirli ve düz olarak satılır.

Üzerinde açma kapama ve frenleme için düğmeleri bulunan aletler her türlü budama, kesme ve düzeltme işleri için idealdir. Size yüksek performans sağlayan ürünlerin özellikleri markalara ve fiyata göre değişken aralıkta seyreder. Bazı modellerde öne çıkan ayarlanabilen devir hızı, ürünlere işlevsellik kazandırır.

Her Kullanımda Fark Yaratan Ağaç Kesme Makineleri

Genel olarak elektrikli, akülü ve benzinli modeller, hızın yanında kaliteli kesim yapmak için tasarlanır. Seri kesimlerde hata riskini minimuma indiren aletler arasında bulunan profesyonel ağaç motoru, pürüz riskini en aza indirger. Kesim kalitesini firesiz olarak sunan makineler kolay kullanımıyla da ergonomiktir. Güçlü motoru ve kesim ayrıcalığı ile size hatasız işler yapma imkanı oluşturan ürünler, kullanıma göre farklı özelliklerde seçilir.

Hem iç hem de dış ortamlarda kullanıma uygun olan şarjlı ağaç kesme makinesi, güç harcamadan kullanma ayrıcalığı oluşturur. Evde ve diğer ortamlarda kullanım imkanı sunan modeller, kalın ahşap kesimlerinde de tercih edilir.

Ağaç Kesme Makinesi Fiyat Aralığı

Ahşap ve metal yüzeyleri daha kolay kesmek için tasarlanan modellerin özellikleri marka bazında değişkenlik gösterir. Tüm tamirat işlerini daha hassas bir şekilde yapmanızı sağlayan ağaç kesim motor fiyatları, sahip olduğu detaylara göre değişir.

Benzinli ve akülü modeller elektrikli olanlara göre daha makul fiyatlara sahiptir. Çift ve tek akülü olarak satılan modeller kullanım sırasında işlevsellik sağlar. Siz de tüm işlerinizde destek olan farklı modellere Çiçeksepeti üzerinden bütçenize uygun şartlarla sahip olabilirsiniz.