İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Akıllı Saatler

İnternet üzerinden veri gönderme ve alma özelliği ile geliştirilmiş, pratik kullanımları olan eller serbest aygıtlar giyilebilir teknoloji ürünlerini oluşturur. Giyilebilir teknolojiye sahip ürünler arasında en çok tercih edileni olan akıllı saat, tüm akıllı telefon özelliklerini minik ekranına sığdırır. Ayrıca, tek tuşla kullanım sağlayan birçok fonksiyonu hayatın her alanında kolaylık sağlar. Organizasyon ve zaman yönetimi gibi alanlarda oldukça fayda sunar. Tüm hayatı kolaylaştıran özellikleriyle birlikte şık görünümden de ödün vermez. ÇiçekSepeti en iyi teknolojik donanımlara sahip olan birbirinden şık akıllı saat çeşitlerini sizler için bir araya getirir.

Akıllı Saatin Hayatı Kolaylaştıran Özellikleri

Yeni nesil akıllı saat modelleri, arama yapmanıza ve aramaları cevaplamanıza yardımcı olur. Bir aramayı cevaplamak için hücresel ve Bluetooth bağlantı özellikleri sunar. Bu özellikler sayesinde aramalar için telefonunuzun yanınızda olmasına gerek kalmaz. Yürüyüşlerinizde ve sporda elleriniz serbest şekilde aramalarınızı takip edebilirsiniz. Bağlantı yöntemi ile mesajlarınızı takip edebilir ve gerektiğinde cevaplayabilirsiniz. Ayrıca telefonlarda olduğu gibi multimedya mesajlar görüntüleyebilir. Fotoğraf, müzik ve doküman dosyalarını gönderebilirsiniz. Bu özellikleriyle birlikte akıllı saat, mağazadan ekranına birçok uygulamayı yüklemenizi sağlar. Yüklenen uygulamalarla saatiniz sosyal medya kanallarından gelen bildirimleri, işinizle ilgili mesajları size anında iletir. Whatsapp, Telegram ve daha birçok popüler anlık mesajlaşma uygulamalarını saatinize yükleyebilir ve kesintisiz haberleşmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Sağlık ve Zindelik Özellikleri ile Akıllı Saat

Sağlık ve zindelik ile ilgili fonksiyonlar, akıllı saat kullanıcılarına avantaj sağlar. Ürün, sağlığınızı ve beslenme programınızı izleyebileceğiniz birçok faydalı özelliğinin yanı sıra bir fitness takipçisi olarak işlev görebilir. Tüm bu işlevlerini koşu, yüzme, bisiklet gibi fiziksel aktiviteleri izleyici ekranı, adım ölçeri, kalp atış hızı ve uyku monitörü gibi fonksiyonlarının yardımıyla gerçekleştirir. Ayrıca akıllı saat, tüm fonksiyonları sebebiyle akıllı bir aygıt olsa da temel işlevi gereği zaman takibinde önemli rol oynar. Saati söylemenin yanı sıra kronometre, alarm, zamanlayıcı gibi birçok özellikle gelir. Ürünlerin birçoğu güçlü bataryasıyla telefonunuzdan daha uzun süre açık kalır. Bu sayede saatiniz ile bir Bluetooth kulaklığa bağlantı kurduktan sonra aktivitelerinizde kesintisiz olarak müzik dinleyebilir, molalarınızda YouTube gibi platformlardan video izleyebilirsiniz. Akıllı saat fiyatları, özelliklerine göre farklı değerler taşır. Sağlık, zindelik ve zamanlayıcı temel fonksiyonlarıyla çalışan birçok cihaz oldukça ekonomik fiyatlar içerir. Sizler de ihtiyacınıza uygun olan, en iyi akıllı saat modellerine göz atabilirsiniz.

Akıllı Saat Kullanmanın Avantajları

Akıllı saatler farklı model ve tasarımıyla oldukça şık bir görüntü sunar. Akıllı saatlerin birçoğu spor kordonlarla sportif şıklığa katkı sağlar. Ayrıca, kordonlar kolaylıkla değiştirilebilir özelliğe sahiptir. Böylece ürününüzü, akıllı saatler için üretilen ve klasik şıklığı destekleyen kordonlar satın alarak kullanabilirsiniz. Bazı modellerin hem spor hem de klasik olarak tasarlanmış seçenekleri de mevcuttur. Seçenekler arasından tarzınıza en uygun olanı değerlendirebilirsiniz. Akıllı saat modelleri şıklık ve konfor sağlamasının yanı sıra bir dizi avantaj sunar.

  • Saatinizi, seyahatlerinizde navigasyon olarak kullanabilirsiniz.
  • Dijital asistanı aktif hale getirerek sesli kontrol sağlayabilirsiniz.
  • Akıllı saatinizden kaybettiğiniz cep telefonunuzun yerini göstermesini isteyebilirsiniz.
  • Ürünlerden birini kullanarak akıllı ev sistemlerini kontrol edebilirsiniz. Çoğu su geçirmez özellikte olduğu için açık hava etkinliklerinizde saatinizi güvenle çalıştırabilirsiniz.
  • Bazı modeller tansiyon ölçme fonksiyonu sunar. Bu modellerle kan basıncınızın takibini yapabilirsiniz.

Sizler de akıllı saatlerin sunduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz birçok akıllı saat modelini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Ürünlerden bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.