İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Aptamil

İlk altı ay sadece anne sütü ile beslenmenin hem anne hem bebek için sayısız yararı olmasına rağmen devam sütleri ve bebek mamaları bebeklerin sağlıklı gelişimi için oldukça önemli bir yer tutuyor. Anne sütünden sonra ek gıdaya geçen bebekler ve çeşitli sebeplerle emzirmeyi bırakan anneler için uzmanlar tarafından geliştirilen Aptamil ürünleri anne sütünden ilham alınarak özenle hazırlanıyor.

40 yılı aşkın deneyimiyle dünyaca ünlü bir marka olan Aptamil, bebeği için doğal ve güvenilir besinleri arayan ebeveynlerin ilk seçeneği. Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Aptamil kalitesindeki ürünleri ÇiçekSepeti’nin Aptamil sayfasından inceleyebilir, en uygun fiyatlı seçenekleri sepetinize ekleyebilirsiniz!

Anne Titizliğiyle Hazırlanan Aptamil Ürünleri

Anne sütü bebeklerin anne ile olan bağlarını güçlendirirken güven duygusuyla hayata başlamalarını sağlar. Ayrıca bileşiği sayesinde anne sütü, bebeklerin güçlü bir bağışıklık sistemi geliştirmelerini sağlar. Bilim insanları tarafından bu özellikler göz önünde bulundurularak geliştirilen Aptamil ürünleri her yudumunda anne titizliği ile hazırlanır.

Özel ve doğal formülleri yılların deneyimiyle harmanlayan Aptamil, ürünlerinde ilave şeker ve koruyucu maddeler kullanmaz. Anne sütünün doğal içeriğinde bulunan maddeleri içeren Aptamil ürünleri, bebeklerin sağlıklı gelişiminde büyük yer tutan besinlerin ihtiyacını fazlasıyla karşılar.

Aptamil ürünlerinin güvenilir ve kapsamlı içeriği, bebeklerin doğal beslenme döngüsünü devam ettirmenizi sağlarken, ek gıdaya geçiş döneminizi en rahat şekilde yaşamanızı sağlayacak. Unutmayın; mutlu bebekler, mutlu ebeveynler demektir! Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm Aptamil ürünlerini evinizin konforunda satın almak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edin.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.