İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Avize Sarkıt

Aydınlatma ürünleri yaşam ve çalışma alanlarını ışıklandırmakla kalmaz, doğru şekilde kullanıldıklarında daha çarpıcı mekanlar yaratmanızı sağlar. Ev ya da ofislerinizi ve bu alanlarda yer alan eşyalarınızı olduğundan daha çarpıcı ve derinlikli göstermenize yardımcı olan avize sarkıt ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti aradığınız modelleri kolayca bulabilmeniz için, nitelikli tasarımlar ve farklı renk seçenekleri sunan aydınlatma markalarıyla iş birliği yapıyor. Dilediğiniz ürünü dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Avize Sarkıt Modelleri ve Çok Daha Fazlası

Mekanınızı aydınlatırken güzelleştirmek istiyorsanız, Ronisu markasının 3’lü avizesi tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye aday. Metal ferforjelere statik boya uygulamasıyla üretilen modelin tavanlarınızı güzelleştireceğine hiç şüphe yok. Apliqa Pera markası ise biraz daha aydınlık sevenler için tasarladığı kristal avizesinde 6 adet ampul kullanıyor ve tüm mekanları ışıl ışıl bir hale getiriyor. Mekanını daha modern hale getirmek isteyenler için Simavizade markasının modern mafsallı oynar başlıklı avizesi en doğru seçim olabilir. Tamamen el işçiliği ile üretilen bu modern avize, mekanınıza bir ışık kaynağından çok daha fazlasını katabilir. Dikkat çekici bir başka ürün ise Rivia markasının ürettiği 4’lü eskitme plafonyer avize. Tasarımında eskitme metal ve dik kesilmiş uzun kristal şeritler kullanan markanın avizeleri salon ve odaların yanı sıra giriş holleriyle de iyi bir uyum yakalıyor. Birçok benzer ürüne ÇiçekSepeti üstünden ulaşabilir ve hemen sipariş vererek indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Klasik, Modern ya da İlerici Tasarımlar

İnsanların ışıksız yaşayamayacağı anlaşıldığından beri aydınlatma markaları birbiriyle yarışıyor. Bu rekabetten de kullanıcıları oldukça memnun eden harika tasarımlar doğuyor. Sıra dışı eşyalara meraklıysanız, Himalaya Tuz Lambası tam da size göre. Gerçek Himalaya tuzundan üretilen lambanın abajur kısmı sadece odanızı aydınlatmakla kalmıyor. Isınan bu özel tuz, odaya negatif iyonlar yaymaya başlıyor. Astım ve bronşit gibi sağlık problemlerine iyi gelen negatif iyonların, horlama sorunlarına da faydalı olduğu biliniyor. Aydınlanırken sağlıklı kalmak isterseniz tek alternatifiniz Himalaya Tuz Lambası olabilir. Odalarınızda doğayı yansıtan detaylardan hoşlanıyorsanız, LED şeritlerden oluşturulan ışıklı sarmaşıkları da seçebilirsiniz. Son derece tasarruflu olmasıyla öne çıkan bu aydınlatma ürünü, mekanlarda masalsı bir etki yaratıyor. ÇiçekSepeti’nde çok daha fazla seçeneği bulabilir ve hızlı teslimat ayrıcalığı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Orijinal Masa Lambaları ve Mekanınızı Tamamlayan Aplikler ÇiçekSepeti’nde 

Masa lambaları oldukça rağbet gören ürünlerdir. Hem çalışırken hem de dinlenirken böyle soft aydınlatmalar tercih edilebilir. ÇiçekSepeti’nde bu tercihlere göre tasarlanmış sayısız ürün bulunuyor. WoodACT Larix markasının ofisler için tasarlanan masa lambası, oldukça iddialı bir görünüme sahip. Lambanın incelikli ahşap tasarımına ayarlanabilen aydınlatma açısı da ekleniyor. Kendine has görüntüsü ile çalışma masaları ve ofisler için ideal seçenek olan WoodACT lamba, hediyelik olarak da düşünebileceğiniz çok özel bir tasarım. Yerden ya da tavandan aydınlatma sevmeyenler için aplikler her zaman iyi çözümler sunar. Belt markasının ürettiği aplikler, deri ve ahşaptan oluşan tasarımları ile duvarlarınızı adeta bir tablo gibi süslemeye aday. Sima markasının 16 kollu aplik avizesi ise tüm duvara yayılarak mekanların baş rolünü üstleniyor. Kollara takılan dekoratif ampuller ise odanıza sıcacık bir hava katıyor. Işıklı ince kolları sayesinde duvarınızda titreşen bir yıldıza benzeyen aplik, özellikle hafif loş ortam sevenler için tasarlanan bir ürün olarak dikkat çekiyor. ÇiçekSepeti’nin bir araya getirdiği onlarca farklı aydınlatma, hem uygun fiyatları, hem de zengin çeşitleriyle bir arada. Hemen online sipariş verebilir ve mekanlarınızı aydınlatıp güzelleştirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.