Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Baston Puset Arabası

Yeni bebek sahibi olan ebeveynler için dışarı çıkmak artık eskisi kadar kolay değildir. Bebeğin tüm gün kucakta gezdirilmesi bir hayli zor olacağından muhakkak bir bebek arabasına ihtiyaç duyulur. Bu nedenle hem bebeklerin rahatı hem de ebeveynlere sağladığı kolaylık nedeniyle bebek arabası seçimi çok önemlidir. Hafifliği ve kullanışlılığı ile imdadınıza yetişecek olan baston puset bebek arabalarına ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.

Sürüş Kolaylığı Sağlayan Baston Puset Modelleri

Baston pusetler arasında üç tekerlekli, puset görünümlü ve küçük bebeklere uygun olarak üretilmiş birçok model bulunur. Ayrıca 15-20 kilograma kadar taşıyan daha büyük çocuklarınızın kullanabileceği ürünler de bulabilirsiniz. Pusetlerin bazıları korunaklı, büyük tenteli ve emniyet kemeri gibi birçok işleve sahip olurken, bazıları su geçirmez ve terletmez kumaştan tasarlanmaktadır. Elinizde baston gibi yorulmadan dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz bebek arabalarını yardım almadan kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Baston tip modellerin yanında askılı çanta şeklinde katlanabilen ürünler de bulabilmeniz mümkündür.

Bebek arabalarında hafiflik arayan ebeveynlerin en çok tercih ettiği modellerden olan baston puset bebek arabası, 360 derece dönebilen tekerlekleri ile her yöne sorunsuz şekilde hareket eder. Bebeğinizin ağırlığının artmaya başladığı dönemlerde dahi konforlu bir sürüş sunan ürünleri birçok zeminde kolay hareket ettirebilirsiniz.

Konforlu Baston Pusetler ile Bebeğinizi Her Durumda Rahat Ettirin

Baston puset çeşitleri, ailelere sunduğu cezbedici fonksiyonların yanı sıra bebekler için de birçok artı özellik sunar. Tasarlanan modellerin büyük bir çoğunluğunda yatma ve oturma şekline göre ayarlanabilen farklı alternatif pozisyon şekilleri vardır. Böylece bebeğiniz uyanıkken sırtına destek olan pozisyonla dimdik oturabilir, uykusu geldiğinde ise yere paralel olacak şekilde ayarlanabilen uyku pozisyonu ile güvenle uyuyabilir. Bebeğinizi beslerken size oldukça yardımcı olacak olan hafif yatık oturma pozisyonu da baston puset arabaların sunduğu özellikler arasında yer almaktadır.

Çeşitli tasarımları bulunan baston puset bebek arabaları, kavraması oldukça kolay olan ayarlanabilir tutma kolları ile kontrolün sizde olmasını sağlar. Ürünü ayak kumandalı park frenleri ile pratik bir şekilde sabitlemeniz mümkündür. Fermuar penceresi bulanan modellerle ise her an bebeğinizi kontrol edebilir ve görebilirsiniz. Böylece yolculuk sırasında bir gözünüz hep bebeğinizde olur. Ayarlanabilir çift yönlü oturma ünitesi ile de dilediğiniz zaman bebeğinizi kendinize doğru çevirebilir, ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabilirsiniz.

Baston Pusetlerdeki Emniyet Kemeri ile Bebeğinizi Güvende Tutun

Baston pusetlerde ebeveynlerin en çok aradığı özelliklerin başında emniyet kemerleri gelir. Bebeklerin güvenle taşınmasını sağlayan emniyet kemerleri, genellikle bel bölgesinden ve omuzdan bağlanacak şekilde tasarlanır. Hem bel bölgesinden hem de omuzlardan aynı anda bağlanma özelliği bulunan ürünler, özellikle küçük yaşlardaki çocuklarda ekstra güvenlik sağlar. Ancak bebeğiniz büyümeye başladıktan sonra sadece belden bağlanan kemerler ile de güvenli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Emniyet kemerlerinde olması gereken özelliklerden bir diğeri de omuz askılarının yumuşatıcı olmasını sağlayan sünger bölümlerdir. Baston pusetlerdeki konforu arttıran bu özellik sayesinde çocuğunuzun omuzlarının tahriş olmasını engelleyebilirsiniz. Son olarak bazı baston puset arabalarında ise alt kısmında yer alan bir sepet bölümü bulunur. Bu sepetler ekstra taşıma alanı açtığından yanınızda taşıdığınız bebek bakım ürünlerini bu alana yerleştirebilirsiniz.

Uygun fiyat seçeneği ve çeşitli taşıma kapasitesine sahip baston puset çeşitleri ile ÇiçekSepeti, istediğiniz her an bebeğinizi konforlu ve güvenli taşımanız için yanınızda. Siz de rahat taşıma, kolay muhafaza etme ve pratiklik gibi özellikleriyle göz dolduran baston puset bebek arabalarını hızlı bir şekilde temin edebilir, geniş ürün yelpazesi arasından dilediğiniz renk ve tasarımdaki ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.