İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

1074 ürün bulundu.

Bebek Islak Mendil

Bebekler için özel formüller ile üretilen ıslak mendiller birçok alanda ebeveynlerin işine yarar. Bebeklerin günlük rutinlerine ideal bir şekilde eşlik eden bebek ıslak mendilleri, onların hassas cildine uygunluk gösterir. Bebeğinizin altını temizlerken, ona yemek yedirirken veya temizlik gerektiren diğer tüm durumlarda kullanabileceğiniz ıslak mendilleri her an çantanızda taşıyabilirsiniz. İhtiyacınız olan her yerde ve her zaman hijyenik paketinden el değmeden çıkarıp kullanabileceğiniz bu ıslak mendillerin birçok çeşidini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Bebeklere Özel Hijyenik Islak Mendiller

Bebek ıslak mendillerinin pH değeri onların hassas ciltlerine kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Formülleri bebeklerin kullanımı için ideal olan ıslak mendiller dermatolojik testlerden geçer. Bu ürünler alkol, parfüm, renklendirici, paraben, sabun gibi bebeklerin narin ciltlerine uyum sağlamayan kimyasallar içermez. Ancak bazı ıslak mendiller bebeklere özel olarak solüsyonlu, hoş bir kokuya sahip olabilir ve zararlı değildir. Bebeğiniz için ıslak mendil seçerken bu kriterlere dikkat etmeniz onun sağlığı açısından oldukça önemlidir. Islak mendil ve havluların yumuşak petek dokusu bebeğinizin cildine temizlik, ferahlık ve tazelik hissi verir. Tek tek kullanmaya imkan veren yapıları sayesinde kullanacağınız kadar mendili paketten çıkarabilir, geri kalan kısmı özel yapışkanlı kapama kısmı ile kurumadan saklayabilirsiniz. Bazı ıslak mendil paketlerinin kapak kısmı plastik açma ve kapama sistemiyle pratik bir bir kullanım sağlar. Paketi sağlam bir şekilde tekrar kapatabilir, mendilleri uzun zaman kullanabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Bebek Islak Mendil Çeşitleri

Annelerin bebekleri için tercih ettiği tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi ıslak mendil seçerken de dikkatli olduğu bir gerçek.

  • Bazı ıslak mendil çeşitleri izotonik su içerirken bazılarında saf su ve pamuklu bambu bulunur.
  • Besleyici özellikteki doğal zeytinyağı ile daha zengin hale gelen ıslak mendilleri tercih ederek bebeğinizin cildine yumuşak bir dokunuş yapabilirsiniz.
  • Doğduğu andan itibaren bebeğinizin el, yüz ve vücut bakımı için güvenle başvurabileceğiniz bu mendilleri günün her anında pratik bir şekilde kullanabilir, bebek ıslak mendil yardımıyla birçok işi kolayca halledebilirsiniz.
  • Bebek bezi ve ıslak mendil, alt açma esnasında bebeğin cildini temizlerken kullanmak için idealdir.
  • Bebeğinize yemek yedirirken ağzını ve ellerini bebek ıslak mendil çeşitleriyle pratik bir şekilde silebilirsiniz.
  • Ev dışında bir ortamdaysanız çevresel kirlerden bebeğinizin cildini temizlemek için ıslak mendilleri kullanabilirsiniz. Yanınızda bulunduracağınız bir paket ıslak mendil veya ıslak havlu ile işinizi oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Bu hijyenik mendilleri bebeğiniz ile birlikte kendiniz için de kullanabilirsiniz.

Bebek Islak Mendil Özellikleri Nelerdir?

  • Hassas yapısı sayesinde bebek ıslak mendil çeşitleri bebeğinizin cildine zarar vermez.
  • Parfüm ve kimyasal içermeyen bu ürünler, bebeğiniz için güvenli bir kullanım sunar.
  • Taşınması kolay, kullanımı pratik olan ıslak mendil çeşitlerini dilediğiniz her yerde kolayca kullanabilirsiniz.

Islak mendillerin üretiminde anne ve bebeğin sağlığı her zaman ön planda yer alır. Bu ürünler bebeklerin büyüme süreçlerine hijyenik açıdan katkı sağlar. Islak mendillerin sağlıklı ve sağlam olmaları ise bebeğiniz üzerinde tereddüt etmeden kullanmanız konusunda size güven verir. Islak mendilleri tek tek satın alabileceğiniz gibi çoklu paketler halinde de sipariş edebilirsiniz. Bebeğinizi sağlıkla büyütürken her gün başvuracağınız en pratik ürünlerden olan ıslak mendil ve havluları toplu olarak satın almak birçok yönden aile ekonomisine de katkı sağlar. Çevrenizde yeni doğum yapmış ve bebek bakım ürünlerine ihtiyacı olan aileler varsa onlara ıslak mendil çeşitlerinin de aralarında bulunduğu bebek bakım setlerinden hediye edebilir, böylece onların önemli bir gereksinimini karşılayabilirsiniz. Bebeğinizin bakımı için gerekli olan ıslak mendil, ıslak havlu ve diğer tüm temizlik ve bakım ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünlere hemen şimdi göz atabilir, en iyi ve ucuz bebek ıslak mendil çeşitlerini sepetinize ekleyebilirsiniz!