İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Şampuan ve Sabunu

Ebeveynlerin en değerli varlığı olan bebekler, doğdukları andan itibaren özenle büyütülür. Sağlıkları ise her şeyden önemlidir. Tüm bu nedenlerle bebeklerin narin ve hassas cildine uygun bebek banyo ürünleri kullanmak oldukça önemlidir. Bağışık sistemleri tam olarak gelişmediği için bebek bakımının hijyenik ürünler ile yapılması gerekir. Bebeklerin cilt yapısına uygun bebek şampuan ve sabun ürünleri ile bebeğinizin banyo zamanlarını sağlıklı bir şekilde tamamlayabilir, bebek yağı ve bebek losyonları ile bebeğinizin cildinin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Doğal Formüllü Bebek Şampuan ve Sabun Ürünleri

Bebek şampuan ve sabun ürünleri, bebekler için özel olarak üretilir. Hassas cilt yapısına sahip olan bebeklerin, alerji ve tahriş gibi sorunlar yaşamaması için bu ürünlerin mümkün olduğu kadar doğal kaynaklı olması gerekir. Katkı maddesi bulundurmayan bebek şampuan ve sabun ürünleri ile bebeğinizin kişisel bakımını yapmanız, olası problemleri de önlemenizi sağlar. Uni Baby, Nivea, Johnsons Baby, Bübchen Mustela gibi markaların bebek şampuan ve sabun ürünleri ile bebeğinizin cildini rahatlıkla temizleyebilir, saç ve vücut şampuanı görevi gören ürünler ile pratik bir banyo deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bebek şampuan ve sabun ürünleri;

 • Boya, SLS/SLES ve Paraben içermeyen formülü ile bebeğinizin sağlığını korur.
 • Göz yakmayan içeriği ile bebeğinizin konforlu bir banyo deneyimi yaşamasını sağlar.
 • Doğal kaynaklı formülü sayesinde bebeğinizin hassas cildine pamuksu bir dokunuş yapar.
 • Hoş kokusu ile bebeğinizin rahatlamasını sağlar.
 • Ph değeri sayesinde cilt ile uyumludur.
 • Pompalı aplikatörü bulunan çeşitleri ile pratik şekilde kullanılır.

Bebek şampuan ve sabun ürünlerini bebek banyo seti şeklinde sunulan paketler ile sipariş edebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizi yıkarken ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri tek seferde temin etmiş olursunuz.

Bebeklerin Hassas Ciltleri için Bakım

Bebeklerin ilk doğdukları andan itibaren ciltleri hassas ve nazik bir yapıdadır. Fakat bazı özel durumlarda ekstra hassas ve alerjiye meyilli cilt yapısına sahip olabilirler. Bu gibi durumlarda bebeğinizin sağlığını korumak için hassas ciltler için üretilen bebek şampuan ve sabunu tercih etmelisiniz. Çok hassas ciltler için hazırlanan bu ürünler bebeğinizin cildini nemlendirir. Ayrıca parfümsüz olmaları nedeniyle özellikle kireçli suyun etkisi ile kızaran ciltlere oldukça iyi gelir. Göz yakmayan formülü, çok hassas ciltler için uygundur ve hipoalerjenik özelliğe sahiptir.

Bebek Şampuan ve Sabunu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ebeveynlerin tercih yapmakta zorlandığı konulardan birisi de bebek şampuan ve sabunu seçimidir. Geniş ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca yönelik çözümler sunan bu ürünler arasından seçim yaparken bebeğinizin cilt yapısına en uygun olan seçeneği tercih etmeniz gerekir.

Bebek şampuan ve sabunu;

 • Çok fazla kokuya ve canlı renklere sahip olmamalıdır. Bu özellikler katkı maddesinin fazla olduğunu gösterir.
 • Doğal kaynaklı olması bebeğinizin cildini tahriş etmemesi açısından önemlidir.
 • Zararlı kimyasalların bulunmamasına özen gösterilmelidir.
 • Nemlendirme özelliği olması, bebeğinizin pişik problemi yaşamasını engelleyebilir.
 • Göz yakmayan içeriğe sahip olması, daha eğlenceli banyo zamanları yaratır.

Jel, köpük ve sabun şeklinde sunulan bebek şampuan ve sabun çeşitleri, her kullanım alışkanlığına uygundur. Çocukların sevdiği çizgi film karakterleri, sevimli hayvan figürleri ile süslenen ambalajları oldukça ilgi çekicidir. Doğal zeytinyağ özlü formülleri ile bebeğinizin saç ve vücut bölgesine bakım yapar. Bebeğinizin saç diplerinde hijyen sağlayarak konak oluşumunu engeller. Sık kullanım için uygun olan bebek şampuan ve sabun çeşitleri ile bebeğinizin banyo alışkanlığı kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Siz de bebeğinizin banyo yaparken eğlenmesini, doğal kaynaklı içerikler ile temizlenmesini ve cildinin bakımlı olmasını istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlarla sunduğu bebek şampuan ve sabunu ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyacına en uygun olan seçeneği sipariş ederek mutlu banyo anları oluşturabilirsiniz. En iyi bebek şampuanı seçeneklerini sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.