Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yürüteçler

Yürüteç, bebeklerin belli bir zamandan sonra adım atmaya alışması ve yürüme öncesi pratik yapmasına olanak sağlayan destekleyici ürünlerden birisi olarak oldukça önemlidir. Bebeğinizi oturabildiği ve başını dik tutabildiği süreç itibarıyla, yani yaş olarak belirli bir aya ulaştığında onu mutlaka kontrol altında tutarak ve gözlemleyerek yürüteçlere bindirebilirsiniz. Yürüteçler, çocukların ilk adımlarına giden yolda iyi bir yardımcı olmalarının yanı sıra üzerlerinde bulunan renkli ve eğlenceli oyuncaklarla da onların oyun oynamalarına yardımcı olur. Çocukların koordinasyonel ve motor becerilerine katkıda bulunan bebek yürüteç modelleri onların gelişimlerine birçok yönden fayda sağlar. Yürüteçler; hoppala, ilk adım yürüteçleri ve örümcek yürüteçler olarak farklı çeşitlere sahiptir.

İlk Adım Yürüteçleri

 • İlk adım yürüteçleri bebeklerin itme gücü sayesinde ilk adımlarını atmalarını destekler.
 • İlk adım yürüteçleri bebeklerin yürümeye başlama aşamasına kadar destekleyici olur.
 • Bebeklerin bir desteğe tutunarak yürümeye alışma süreci onlar için son derece geliştiricidir. Bebeğiniz bu yürüteçlerin tutma yerlerini kolayca kavrayabilir. Herhangi bir düşme veya takılma durumuna karşı yürüteçte sivri köşeler bulunmaz.
 • İşitsel ve dokunsal gelişim için yardımcı olan ilk adım yürüteçleri, çocukların kas gelişimine de katkıda bulunur.
 • İlk adım yürüteçleri aynı zamanda çocukların motor becerilerini geliştirir ve zeka gelişimine fayda sağlar. Yürüteç üzerinde bulunan renkli aksesuarlar sayesinde renkleri tanıyan çocuklar, farklı şekilleri de öğrenir.
 • Yürüteç üzerinde bulunan bazı aksesuarlar yerlerinden çıkarılarak ayrı bir oyuncak olarak da kullanılabilir.
 • Yürüteçlerin çoğunda bulunan aktivite panelleri ile çocuklar yürümeye alışırken bir yandan da eğlenceli vakit geçirir.

Örümcek Bebek Yürüteç ile Keyifli Dakikalar

 • Örümcek yürüteçlerde bebeklerin rahat bir şekilde oturmalarını sağlayan bir oturma bölümü bulunur. Bu oturma bölümü bebeği üç taraftan güvenli ve ortopedik bir şekilde sarar. Koltuk döşemesi sünger takviyeli olan bu koltuk kısmı bebeğinizi araçta sabit bir şekilde tutar.
 • Bebeğiniz minimum 6 aylıkken bu yürüteçten faydalanabilir. 3 kademeli yükseklik ayarı ve tekerlekli bir yapısı olan örümcek yürüteci istediğiniz yüksekliğe getirebilirsiniz. Yürüteçlerin birçok çeşidi bu tekerlekleri istediğiniz zaman sabitleyebileceğiniz şekilde üretilir. Bu sayede bebeğiniz yürüteci sizin isteğiniz dışında hiçbir yere hareket ettiremez ve gözünüzün önünden ayrılmamış olur.
 • Gerekli tüm kalite belgelerine sahip olan yürüteçler hafif ve kullanışlı olmalarıyla fark yaratır. Portatif katlanabilir özellikte olan bu ürünü kullanmadığınız zaman istediğiniz yere kaldırabilirsiniz.
 • Bebek yürüteçlerin ön tablasında çoğunlukla çocukların oynayabileceği çeşitli oyuncaklar bulunur. Bu oyuncak ve aksesuarlar ile sevimli çocuklar yürüteçlerinde güzel vakit geçirir.

Anne Bebek İçin Güzel Bir Hediye Seçeneği: Bebek Yürüteç Modelleri

Yürüteçler küçük çocuğa olan yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza verebileceğiniz en ideal hediye seçeneklerinden birisidir. Anne bebek kategorisinde karar yer alan yürüteç, hoppala ve örümcek modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Yürüteçlerin malzemeleri kaliteli olduğu için arasında yaş farklı olan kardeşler aynı yürüteci kullanabilir. Yürüteç satın alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur. Bunlardan en önemlileri:

 • Ürünün gövde kısmının hafif ve sağlam olması,
 • Oturma bölümünün rahat olması,
 • Güvenli ve pratik bir kullanım deneyimi sunması,
 • Malzemesinin kalitesi ve oyuncak paneline sahip olması sayılabilir.

Hoppala ürününü de yürüteçlere ek olarak tercih edebilirsiniz. Bu ürünle bebeklerin bacak kasları çalışır ve gelişimine katkı sağlar. Her beğeniye ve bütçeye uygun ucuz bebek yürüteçlerini ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilir, bebeğinizin ilk adımlarını güvenle atmasını sağlayabilirsiniz! En iyi bebek yürüteç, ilk adım ve hoppala çeşitlerine göz atmak ve satın almak için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!