Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Beyaz Eşya

Yaşam alanlarında kullanılan ve hayatı kolaylaştıran elektronik eşyalar, daha çok beyaz eşya adı ile anılır. Mobilyalar ve aksesuarlarla birlikte bir yaşam alanı ev, iş yeri ya da ofis haline getiren beyaz eşyalar; kullandıkları teknoloji ve kullanım alanları ile birbirinden ayrılır. Her birinin özelliği başka olduğu gibi harcadığı enerji, kullandığı teknoloji ve sunduğu fonksiyonlar farklıdır. Bu nedenle beyaz eşya seçimi oldukça dikkat edilmesi ve özenle yapılması gereken bir konudur. İstekler ve beklentiler belirlendikten sonra bütçeye en uygun model seçilmelidir. Çünkü beyaz eşya sürekli değiştirilen ve yenilenen bir eşya grubu değildir. Aldığınız beyaz eşyayı uzun yıllar kullanmayı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını beklersiniz. Günden güne gelişen ve teknolojik olarak yenilenen beyaz eşyalar, kullanılması beklenen alana uygun olmalıdır. Bir alan için büyük veya küçük kalan beyaz eşyadan tam olarak performans almanız mümkün değildir. Marka, renk, tasarım, teknoloji ve fonksiyonel özellikler bakımından birbirinden ayrılan beyaz eşya modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getiren beyaz eşya modellerine ÇiçekSepeti'nden ulaşabilirsiniz. Elektrikli şofbenden mikrodalga fırına, fanlı ısıtıcıdan ankstre sete kadar birçok farklı beyaz eşya ürününü ayrıcalıklı fiyat seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Siemens, Profilo, Kumtel ve Beko gibi etkinliği kanıtlamış beyaz eşya markalarının en çok tercih edilen ürünlerine kısa sürede ulaşabilmeniz mümkün. Beyaz eşya markalarını daha detaylı incelemek için "En İyi Beyaz Eşya Markaları" içeriğimize göz atabilirsiniz. Az enerji ile üstün performans gösteren bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri günlük işlerinizi kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olur. Buzdolapları ile yiyeceklerinizin tazeliğini günlerce koruyabilirsiniz.

Kullanışlı ve Fonksiyonel Beyaz Eşya Modelleri

Beyaz eşya kavramı aslında üretilen elektronik ürünlerin eskiden beyaz olmasından gelir. Bu isimle anılan beyaz eşya ve ankastreler bir süre sonra gelişen teknoloji ile farklı renk seçenekleri sunulmaya başlanmıştır. Günümüzde metalik gri, siyah, kırmızı, lacivert başta olmak üzere birçok renkte elektronik ürün bulmanız mümkündür. 

  •  Beyaz eşya denildiğinde akla ilk gelen ürün buzdolabıdır. Buzdolabı, bir evin en temel elektronik eşyası olmasının yanı sıra gıdaların bozulmadan sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlayan bir cihazdır. Farklı boyut, renk ve özelliklerde sunulan buzdolabı modellerini yaşam alanınıza uygun ölçülerde seçmeniz gerekir. Büyük veya alana uygun olmayan buzdolabı kullanışsız olacaktır.
  • Beyaz eşya kavramında en çok kullanılan iki ürün; bulaşık makinesi ve çamaşır makinesidir. Bulaşık makinesi, yemek sonrası ortaya çıkan bulaşığı hızlı, sağlıklı ve çok su harcamadan temizlemenizi sağlar. Hijyen bakımında da bulaşık makinesi kullanımı oldukça önemlidir. Çamaşır makinesi ise en temel ihtiyaçlar listesinin en üst sıralarında yer alır. Kirli çamaşırların temizlenmesi, inatçı lekelerin çıkarılması ve sağlıklı bir yaşam için çamaşırların düzenli şekilde yıkanması gerekir. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan A+ ve üzeri makineleri tercih ederek bütçenize ve doğaya yardımcı olabilirsiniz.
  • Fırınlar ve ocak modelleri, mutfaklarda en çok kullanılan ürünler arasında yer alır. Ocak modelleri elektrikli ve farklı çalışma prensiplerine göre farklılık gösterir. Otomatik ateş alan, sıcaklığı ayarlanabilen, süre sınırı konulabilen elektronik ocak modelleri son dönemde oldukça revaçtadır. Fırınlar ise mini, davul, ocak altı ve ankastre olarak farklı seçeneklerde sunulur. Fırın ihtiyacınızı belirledikten sonra sizin için uygun boyut ve özellikteki fırını tercih edebilirsiniz. Ayrıca yemek ısıtmak ve dondurulmuş ürünleri açmak için tercih edilen mikrodalga fırın modellerine de göz atabilirsiniz.
  • Mutfakta en çok kullanılan beyaz eşya modellerinden biri de derin dondurucu ürünleridir. Buzdolabının dondurucu kısmı yeterli gelmediği zaman tercih edilen derin dondurucular, kış veya yaz ayları için hazırlanan yiyecekler ile uzun süre beklemesi muhtemel olan gıdaların bozulmadan muhafaza edilmesini sağlar. Farklı ebat ve saklama alanlarına sahip olan modeller arasından sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Ankastre Setler ve Farklı Alanlarda Kullanılan Beyaz Eşyalar

Mutfakta kullanılan temel ürünler olan fırın, aspiratör, davlumbaz ve ocaktan oluşan ankastre setler, tüm bu ürünleri bir arada alma imkanı sunar. Bu sayede tüm ürünlerin seçtiğiniz tarzda uyum içinde olması sağlanmış olur. Ayrıca fiyatlandırma olarak da bir arada satıldığı için ayrı ayrı tüm ürünleri almaktan daha avantajlıdır. Ankastreler dışında yaşam alanlarının farklı bölgelerinde kullanılan su sebili, klima, vantilatör, çamaşır kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar da belki setler içerisinde bir arada sunulabilir.

  • Ankastre setler içerisinde yer alan fırın ve ocaklar genelde son teknoloji ile donatılmış ürünlerdir. Yeni evlenen çiftler için çeyiz seti ankastre modelleri olduğu gibi evini ya da mutfağını yenileyenler için farklı tarzlarda setler mevcuttur.
  • Aspiratör seçimi yaparken motor gücü, filtre ve kolay temizlenme özelliklerine dikkat etmek gerekir. Ocak üzerinde kullanılan ve oldukça yağlı bir bölgede çalışan bu ürün, temizliği sık yapılması gereken bir cihazdır. Bu nedenle kolay kir tutmayan ve filtresi kolay temizlenen modelleri tercih ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
  •  Davlumbaz modelleri de aspiratörlerle aynı işlevi gören ürünlerdir. Farklılığı ise davlumbazların baca zorunluluğu olmasıdır. Aspiratörlerin bazı modellerinde böyle bir zorunluluk yoktur. Motor gücü daha fazla olan davlumbazlar havayı daha hızlı çeker ve yemek kokusunun diğer taraflara geçmesini engeller. Ebat olarak büyük olduklarından her mutfağa uymayabilir. Eğer yeterli alanınız varsa aspiratör yerine davlumbaz seçebilirsiniz.
  • Su sebili, temiz su içme ihtiyacını kolay şekilde karşılamanız için tasarlanmış bir cihazdır. Üzerinde yer alan taşıma kapasitesine göre su ekleyerek ya da damacana yerleştirerek kullanılır. Elektronik fonksiyonu sayesinde sıcak ve soğuk su seçeneklerini bir arada sunan bu cihazlar tüm mevsimlerde istediğiniz sıcaklıkta suyu anında temin etmenizi sağlar.
  • Klima ve vantilatör modelleri ise özellikle yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Sıcak havalarda ortamdaki havayı soğutan ve temiz hava vererek ferahlamanızı sağlayan klimalar, oda veya kullanılacak alanın büyüklüğüne uygun olarak seçilmelidir. Uzaktan kumandası sayesinde sıcaklığı istediğiniz derecede ayarladığınız klima modelleri kış aylarında da soğuk zamanları sıcacık alanlarla ısıtır. Vantilatör modelleri ise klimalar kadar pahalı olmayan ama ortamı serinletmek için kullanılan aletlerdir. Uzaktan kumanda, 360 derece dönüş, farklı kullanım kademeleri sunan vantilatör modellerini ihtiyaçlarınıza uygun şekilde seçebilirsiniz.
  • Son dönemde kullanımı artan çamaşır kurutma makinesi modelleri, oldukça pratiktir. Çamaşırlarınızı kırıştırmadan dakikalar içinde kurutan makineler özellikle şehir hayatında oldukça büyük avantaj sağlar. Yaşam alanlarında yeri olan herkesin tercih etmesi gereken kurutma makineleri; enerji tüketimleri, kapasiteleri ve sundukları kurutma süreleri ile birbirinden ayrılır. 7, 8, 9 kg kapasiteli modeller arasından çamaşır yıkama sıklığına göre uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Üstün Performans ile Konfor

ÇiçekSepeti'nin sağladığı avantajlar ile sahip olabileceğiniz kombi ve şofben modelleri sayesinde dilediğiniz her an sıcak suya erişebilirsiniz. A enerji sınıfı verimliliğine sahip bu ürünler ile hem konforlu bir yaşam sürebilir hem enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Aşırı ısınmaya karşı kontrollü, cep telefonları ile uzaktan kontrol edilebilen, sıcaklık ayarı bulunan kombi ve termosifon modelleri ile sıcak suyun tadını çıkarabilirsiniz. Emaye ve çelik kaplı kazanları, kireç önleyici sistemleri ile uzun süre güvenle kullanabileceğiniz bu modeller hayatınızı kolaylaştırır. Dokunmatik ekrana sahip, aşırı ısınmaya karşı duyarlı, ayarlanabilir sıcaklı düzeyi ile duvar tipi vantilatör veya ısıtıcı fanlar ile soğuk günlerinizde sıcak bir ortam yaratabilmeniz mümkün. Az enerji ile azalmayan performans gösteren bu ısıtıcı fanlar ve vantilatörler ile bütçenizi koruyabilirsiniz. Çevreye duyarlı sistemleri sayesinde enerji tasarrufu sağlayan bu modeller ergonomik tasarımı ile ilginizi çekecek.

Lezzet Sunan Mutfak Setleri

Evde fazla vakit geçirdiğiniz günlerde günlük işlerinizi kolaylaştıran, enfes yemekler hazırlamanıza yardımcı olan ankastre mutfak setleri ile gönülleri fethedebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirmenize destek olan bu mutfak setleri şık tasarımları ile mutfağınızı yepyeni bir ortama dönüştürür. Çoklu pişirme fonksiyonu, çocuk kilidi, zaman programlayıcı bulunan fırını, üstün pişirme deneyimi yaşatan ocağı, yağ filtresi olan davlumbazı ile ankastre setler konforun tanımını yapar. ÇiçekSepeti'nin farklı kartla ödeme ayrıcalığı, ücretsiz kargo avantajı ile kısa sürede bu konforu evinizde yaşayabilirsiniz. Ankastre setlerin dışında tekli olarak sahip olabileceğiniz önde gelen markaların fırın ve ocak modelleri ile yemek pişirme deneyiminizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Düşük enerji tüketimi, çoklu pişirme ayarı, hassas sıcak hava dolaşımlı birbirinde farklı fonksiyonlara sahip fırın modelleri erişilebilir fiyat seçeneği ile ÇiçekSepeti'nde  sizi bekliyor. Otomatik çakmaklı, paslanmaz emaye kaplamalı, doğal gaz uyumlu, gaz emniyet sistemleri Kumtel ocak modellerine uygun fiyat seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

Pratik Beyaz Eşya Modelleri ile Hayat Daha Kolay

Çift filtreli aspiratör, soğuk sıcak seçenekleri olan su sebili, elektrikli ocak, oda termostatı, set üstü ocak ve davul fırın gibi ev aletleri ile yaşamanızı kolaylaştırabilmeniz mümkün. Ev, ofis ve iş yerlerinizde size zaman kazandıran, işlerinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlayan bu pratik ürünler ile daha konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Farklı markaları ve üstün özellikli ürünleri bir araya getiren ÇiçekSepeti'nden, yeni bir eve taşınırken, düğün alışverişlerinizde veya evinizi yenilerken faydalanabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiye sahip, azalmayan performans ile çalışan ve az enerji tüketen beyaz eşya modellerini indirimli fiyatlar ve taksit imkanları ile sipariş verebilirsiniz. Yetkili servis tarafından güvenli şekilde kurulumu sağlanan beyaz eşya ürünleri ile yaşam alanlarınıza konfor getirebilirsiniz. Garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve tüm ürün parçaları ile özel kutusunda elinize ulaşan bu ürünlerin kurulumunda yetkili servisten destek alabilirsiniz. Yetkili servis tarafından kurulmayan ürünlerin garanti kapsamı geçerli olmayabilir. Siz de ÇiçekSepeti'nin ayrıcalıklı beyaz eşya modelleri ve fiyatlarına göz atarak ihtiyaç duyduğunuz, hayatınızı kolaylaştıran pratik ürünleri hayatınıza dahil edebilirsiniz. Arçelik, Beko, Bosh, Siemens, LG, Samsung gibi dünyaca ünlü markalar başta olmak üzere tüm markaların ürünlerini beyaz eşya sayfasında bulabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda neye ihtiyacınız varsa ÇiçekSepeti uygun fiyatlarla hep yanınızda!