İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Beyaz Eşya

Ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getiren beyaz eşya modellerine ÇiçekSepeti'nden ulaşabilirsiniz. Elektrikli şofbenden mikrodalga fırına, fanlı ısıtıcıdan ankstre sete kadar birçok farklı beyaz eşya ürününü ayrıcalıklı fiyat seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Siemens, Profilo, Kumtel ve Beko gibi etkinliği kanıtlamış beyaz eşya markalarının en çok tercih edilen ürünlerine kısa sürede ulaşabilmeniz mümkün. Az enerji ile üstün performans gösteren bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri günlük işlerinizi kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olur.

Üstün Performans ile Konfor

ÇiçekSepeti'nin sağladığı avantajlar ile sahip olabileceğiniz kombi ve şofben modelleri sayesinde dilediğiniz her an sıcak suya erişebilirsiniz. A enerji sınıfı verimliliğine sahip bu ürünler ile hem konforlu bir yaşam sürebilir hem enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Aşırı ısınmaya karşı kontrollü, cep telefonları ile uzaktan kontrol edilebilen, sıcaklık ayarı bulunan kombi ve termosifon modelleri ile sıcak suyun tadını çıkarabilirsiniz. Emaye ve çelik kaplı kazanları, kireç önleyici sistemleri ile uzun süre güvenle kullanabileceğiniz bu modeller hayatınızı kolaylaştırır. Dokunmatik ekrana sahip, aşırı ısınmaya karşı duyarlı, ayarlanabilir sıcaklı düzeyi ile duvar tipi vantilatör veya ısıtıcı fanlar ile soğuk günlerinizde sıcak bir ortam yaratabilmeniz mümkün. Az enerji ile azalmayan performans gösteren bu ısıtıcı fanlar ve vantilatörler ile bütçenizi koruyabilirsiniz. Çevreye duyarlı sistemleri sayesinde enerji tasarrufu sağlayan bu modeller ergonomik tasarımı ile ilginizi çekecek.

Lezzet Sunan Mutfak Setleri

Evde fazla vakit geçirdiğiniz günlerde günlük işlerinizi kolaylaştıran, enfes yemekler hazırlamanıza yardımcı olan ankastre mutfak setleri ile gönülleri fethedebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirmenize destek olan bu mutfak setleri şık tasarımları ile mutfağınızı yepyeni bir ortama dönüştürür. Çoklu pişirme fonksiyonu, çocuk kilidi, zaman programlayıcı bulunan fırını, üstün pişirme deneyimi yaşatan ocağı, yağ filtresi olan davlumbazı ile ankastre setler konforun tanımını yapar. ÇiçekSepeti'nin farklı kartla ödeme ayrıcalığı, ücretsiz kargo avantajı ile kısa sürede bu konforu evinizde yaşayabilirsiniz. Ankastre setlerin dışında tekli olarak sahip olabileceğiniz önde gelen markaların fırın ve ocak modelleri ile yemek pişirme deneyiminizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Düşük enerji tüketimi, çoklu pişirme ayarı, hassas sıcak hava dolaşımlı birbirinde farklı fonksiyonlara sahip fırın modelleri erişilebilir fiyat seçeneği ile ÇiçekSepeti'nde  sizi bekliyor. Otomatik çakmaklı, paslanmaz emaye kaplamalı, doğal gaz uyumlu, gaz emniyet sistemleri Kumtel ocak modellerine uygun fiyat seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

Pratik Beyaz Eşya Modelleri ile Hayat Daha Kolay

Çift filtreli aspiratör, soğuk sıcak seçenekleri olan su sebili, elektrikli ocak, oda termostatı, set üstü ocak ve davul fırın gibi ev aletleri ile yaşamanızı kolaylaştırabilmeniz mümkün. Ev, ofis ve iş yerlerinizde size zaman kazandıran, işlerinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlayan bu pratik ürünler ile daha konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Farklı markaları ve üstün özellikli ürünleri bir araya getiren ÇiçekSepeti'nden, yeni bir eve taşınırken, düğün alışverişlerinizde veya evinizi yenilerken faydalanabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiye sahip, azalmayan performans ile çalışan ve az enerji tüketen beyaz eşya modellerini indirimli fiyatlar ve taksit imkanları ile sipariş verebilirsiniz. Yetkili servis tarafından güvenli şekilde kurulumu sağlanan beyaz eşya ürünleri ile yaşam alanlarınıza konfor getirebilirsiniz. Garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve tüm ürün parçaları ile özel kutusunda elinize ulaşan bu ürünlerin kurulumunda yetkili servisten destek alabilirsiniz. Yetkili servis tarafından kurulmayan ürünlerin garanti kapsamı geçerli olmayabilir. Siz de ÇiçekSepeti'nin ayrıcalıklı beyaz eşya modelleri ve fiyatlarına göz atarak ihtiyaç duyduğunuz, hayatınızı kolaylaştıran pratik ürünleri hayatınıza dahil edebilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.