Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bulaşık Makineleri

Seçkin beyaz eşya markaları tarafından satışa sunulan bulaşık makinesi modelleri, enerji verimliliğiyle hem çevre hem de bütçe dostu özellikler taşır. A++ enerji sınıfına sahip olan ürünler, minimum derecede elektrik sarfiyatı gerçekleştirirken sudan tasarruf etmenize de yardımcı olur. Bulaşık makineleri, yıkama teknolojileri ile mutfakta kullandığınız araç gereçlerin üzerinde derinlemesine hijyen sağlar. Ayrıca, ürünlerin çoğu çeşitli fonksiyonlarıyla en sevdiğiniz bardak ve tabaklarınızın yıkanmaya bağlı olarak yıpranmasını önleyen sistemler içerir. Bulaşık makinesi çeşitleri, 15 kişiye kadar temizlik sağlayan farklı kapasitelerle çalışır. İhtiyacınıza en uygun seçenekleri değerlendirebileceğiniz birçok buzdolabı modeline ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.

En İyi Bulaşık Makinesi Markaları ve Fiyatları

Beyaz eşya kategorisinin ayrılmaz bir parçası olan bulaşık makineleri artık birçok evde bulunuyor. Mutfaktaki işinizi kolaylaştırabilecek bulaşık makineler arasında tercih edilen birçok farklı marka bulunmaktadır. Kullanıcıların en çok tercih ettiği markalar şu şekildedir;

  • Arçelik bulaşık makinesi
  • Bosch bulaşık makinesi
  • Beko bulaşık makinesi
  • Siemens bulaşık makinesi
  • Vestel bulaşık makinesi
  • Altus bulaşık makinesi
  • Profilo bulaşık makinesi
  • Samsung bulaşık makinesi

Bu markaların dışında birçok marka bulunmaktadır. Bunun yanında bulaşık makinesi modelleri de farklılık göstermektedir. Mini bulaşık makinesi olarak geçen tezgah üstü bulaşık makineleri son dönemde en fazla tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Aynı zamanda bulaşık makinesi seçerken programları da çokça önemlidir. 2 programlı, 3 programlı ve 4 programlı bulaşık makinesi modelleri en sevilenlerler arasındadır. Bulaşık makinesi fiyatları da modellerine göre ve programlarına göre farklılık göstermektedir. Program sayısı ne kadar artar, model serisi ne kadar yükselirse bulaşık makinesi fiyatları da doğru orantıda artış göstermektedir.

Enerji Tasarruflu Bulaşık Makinesi Modelleri

Yenilikçi teknolojilerle donatılan elektronik ürünler, çevre duyarlılığı konusunda oldukça hassas davranır. Bu nedenle ürünler, kaynakların daha az tüketilmesi için üst düzey fonksiyonlar taşır. Bulaşık makinesi modellerinin çoğunda, bu sistemi destekleyen kir sensörleri bulunur. Kir sensörleri, bulaşıkların ne kadar kirli olduğunu test eder. Bunun sonucunda da minimum su ve enerji kullanımıyla tertemiz bulaşıklar elde etmenizi sağlar. Ürünlerde kullanılan su filtrasyonu da yiyecek artıklarının bulaşıkların üzerinden hızla uzaklaşmasını hedefler. Su döngüsü sırasında da suyu ve deterjanı verimli şekilde kullanır. Verimli kullanım için suyu ideal şekilde püskürterek, deterjan ve su kullanımını azaltır. Ayrıca, çoğu bulaşık makinesi modelinin enerji verimliliğini destekleyen yarım yük ve gecikmeli başlatma fonksiyonları da vardır. Yarım yük fonksiyonu, yerleştirdiğiniz bulaşığın miktarına yetecek kadar su ve deterjan tüketir. Gecikmeli başlatma seçeneği ise tabak ve bardaklarınıza istediğiniz saatte yıkanmış ve temiz olarak erişmenizi sağlar. Bunun yanı sıra makinenizi yoğun olmayan ve indirimli kullanım sağlayan elektrik tüketimi saatlerinde çalışmak üzere ayarlayabilir ve faturadan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca,

  • Yenilikçi teknolojiler sayesinde bulaşıkları yerleştirmeden önce durulama işlemi yapmanıza gerek kalmaz. Sadece tabaklarınızı yiyeceklerden arındırarak makineye yerleştirerek su tasarrufuna katkı sağlayabilirsiniz.
  • Her türlü bulaşığa uygun olması amacıyla bulaşık makineleri, çeşitli sepet ve bölmeler içerir. Bulaşık makinesini uygun şekilde doldurarak verimliliğe destek olabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Bulaşık Makinesi Özellikleri

Elektronik ürünlerin motorunda kullanılan özel izolasyon teknikleri konforunuzu korumayı hedefler. En iyi bulaşık makinesi modelleri, konforunuz için sessiz çalışma özelliği sunar. Ayrıca, bulaşıklarınızın kirlilik derecesine göre seçebileceğiniz farklı zamanlayıcı programlarla çalışır. Bu sayede size zaman tasarrufu da kazandırır. Tüm fonksiyonlar genellikle ürünün kullanım paneli üzerinden tek tuşla ayarlanabilir. Bazı seçeneklerde Wi-Fi özelliği bulunur. Ürünlerde kullanılan Wi-Fi teknolojisi hem yıkanma döngüsünün tamamlanacağı süreyi gözlemlemenize hem de programlarda sarf edilen elektrik ve suyu kontrol etmenize yardımcı olur. Bulaşık makinesi fiyatları kullanım fonksiyonlarına göre farklı rakamlar taşır

Kullanımı oldukça kolay olan ürünlerde paslanmaz çelik ve plastik filtreler ön plana çıkar. Her ikisi de derinlemesine hijyen için oldukça etkili yapıya sahip. Plastik filtre kullanılan ürünlerde sağlam, yıpranmaya karşı dirençli plastik malzeme kullanılır. Paslanmaz çelik filtreli ürünler ise bulaşıklardaki nemi yoğuşturarak yüzeye çeker. Bu sayede kurutma döngüsü sırasındaki performansı yükseltir. Her iki malzemeye sahip olan filtreler oldukça kolay temizlenebilir. Kompakt yapıları sayesinde ihtiyaç duyulduğu an temizlenmek üzere yerinden çıkarılabilir. Ürünler, ihtiyacınıza uygun olarak 6 kişilik ile 15 kişilik bulaşıkları yıkamak için gerekli kapasiteyi sunar. Yer tasarrufu için yüksek kapasitelerine rağmen, genellikle standart boyutlar taşır. İnox ve beyaz gibi farklı renk seçenekleriyle satışa sunulur. Renk skalasından tarzınıza ve mutfak dekorasyonunuza en uygun olanı seçebilirsiniz. Yenilikçi teknolojiye sahip, ucuz bulaşık makinesi markaları ve modellerini, ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilir ve ihtiyacınıza en uygun olan seçenekleri değerlendirerek hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.