Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Çatal Kaşık Seti

Sofralarınızın güzelliği çatal, kaşık setleriyle tamamlanır. Şık modellerle üretilen çatal, kaşık, bıçak takımları kaliteli malzemeler ve göz alıcı formlarla tasarlanır. Ünlü markaların yüksek kaliteli paslanmaz çelikten ürettiği 6 ve 12 kişilik çatal, bıçak setleri konuklarınızı ağırlarken kullanabileceğiniz ürünlerdir. Zarif, sade ve gösterişli modellerle tasarlanan, günlük kullanımdan yemek davetlerine kadar tüm ihtiyaçları karşılayan ürünler aynı zamanda değerli bir düğün hediyesidir. Evlilik hazırlığı yapıyor ya da çatal, kaşık setinizi yenilemek istiyorsanız ÇiçekSepeti’nde yer alan 6 ve 12 kişilik takımlara göz atabilir, dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Günlük Kullanıma Uygun 6 Kişilik Çatal Kaşık Setleri

Ergonomik tasarımlar, parlak yüzeyler ve dikkat çekici renklerle üretilen 6 kişilik çatal, kaşık, bıçak setleri 24, 30 ve 36 parçalık takımlardan oluşur. Setler, tarzınıza ve yemek takımınıza uygun ürünleri bulmanızı kolaylaştıran model çeşitliliğine sahiptir. Günlük kullanım amacıyla üretilen 6 kişilik setler samimi arkadaşlarınıza vereceğiniz yemek davetlerinde ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri kapsar. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen takımınızı uygun sunum ve servis setleriyle tamamlayarak kullanabilirsiniz. 36 parçadan oluşan takımların içerisinde 6 adet yemek kaşığı, 6 adet yemek çatalı, 6 adet yemek bıçağı, 6’şar adet de tatlı çatalı, bıçağı ve kaşığı yer alır. Yalnız yaşıyorsanız 24 veya 30 parçadan oluşan setlerle ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti'nde sunulan tekli ürünler satın alarak kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. 

Zarif Tasarımlı 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Genel olarak 12’şer adet yemek, 12’şer adet tatlı kaşığı, çatalı ve bıçağından oluşan takımlar, farklı ürün seçenekleri de içerebilir. Mutfağınızın gereksinimine uygun set çeşitlerini satın alarak kapsamlı bir çatal, kaşık, bıçak takımı sahibi olabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sunduğu gümüş ve gold renkli çelik çatal kaşık, bıçak setleri birbirinden güzel modelleri evlerinize getirir. 72, 78, 89 veya 90 parçadan oluşan 12 kişilik takımlar yemek davetleriniz için kullanabileceğiniz şık ve işlevsel tasarımlı ürünlerdir. Takımların içerisinde servis setleri, çay kaşığı ve maşası gibi parçalar da yer alır. 12 kişilik takımlarda bulunan servis setleri 1’er adet kepçe, kevgir, servis kaşığı, spatula ve servis çatalı içerdiği için ek bir servis setine ihtiyacınız olmaz. Ergonomik tasarımlı kutular veya sandıklar içerisinde sunulan 12 kişilik çatal, kaşık, bıçak setleri 18/10 Cr-Ni paslanmaz çelikten üretilir ve yıllar boyunca kullanma imkânı tanır. Bulaşık makinesinde gönül rahatlığıyla yıkayabileceğiniz ürünleri ilk günkü görünümüyle kullanabilirsiniz. Ünlü markalarca tasarlanan takımlar çeyiz alışverişleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz yüksek kaliteli ürünlerdir.

Her İhtiyaca Uygun Çatal Kaşık Setleri

Çatal, kaşık, bıçak setleri farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılayan materyaller ve modellerle üretilir. Çelik ürünlerin dışında plastik malzemeyle üretilen seçenekler de mevcuttur. Hafta sonu piknikleri ve geniş kapsamlı cemiyet etkinlikleri için tasarlanan plastik ürünler kullan at konseptiyle üretilir. Bebekler ve küçük çocuklar için yüksek kaliteli plastik malzeme ve ergonomik tasarım detayıyla üretilen bebek mama kaşık, çatal setleri, bebeklerin ilgisini çekecek canlı renklerle tasarlanır.

Doğal malzemeden üretilen servis setlerine ihtiyacınız varsa bambu kaşık, çatal setlerini veya bambu kaşık setlerini tercih edebilirsiniz. Yemek pişirirken ahşaptan üretilen tahta kaşıkları kullanabilirsiniz. Kendi zevkinize ve gereksiniminize özel bir takım oluşturmak istiyorsanız tekli ürünlerden yardım almanız mümkün. 6 adetlik paketler halinde sunulan kaşık, çatal ve bıçak modellerine göz atarak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Özenle polisajlanmış dış yüzeylere sahip tekli ürünler ve servis setleri, birçok model sunarak seçim yapmanıza yardımcı olur.

ÇiçekSepeti çatal kaşık seti kategorisinde yer alan setler ve tekli ürünler farklı alternatifler içerir. Dilerseniz 6 ve 12 kişilik takımları dilerseniz tekli ürünleri satın alarak gereksinimlerinizi kolayca karşılayabilirsiniz.