Beton Saksı

Kategorisi Ürünleri
Çiçek desenli kaktüs ve Bonsai saksısı beton ve sağlam
Ücretsiz / 24 Saatte Kargo
Çiçek desenli kaktüs ve Bonsai saksısı beton ve sağlam
398,00 TL
Saf Beton Bonsai ve Aranjmana Özel Taş Saksı suya karşı 121 yıl ömürlü01
24 Saatte Kargo
Saf Beton Bonsai ve Aranjmana Özel Taş Saksı suya karşı 121 yıl ömürlü01
(1)
499,00 TL
%40
299,00 TL
Büyük Boy 30 CM Roma Sütunu Tasarım Saksı Vazo Özel Tasarım El Yapımı Dekoratif Saksı
EL YAPIMI
Kargo Bedava
Büyük Boy 30 CM Roma Sütunu Tasarım Saksı Vazo Özel Tasarım El Yapımı Dekoratif Saksı
1.499,25 TL
Sepet Fiyatı
Geometrik Aranjman ve Bonsai saksısı gerçek Beton
24 Saatte Kargo
Geometrik Aranjman ve Bonsai saksısı gerçek Beton
439,00 TL
%43
249,00 TL
Mermer tozundan yapılma beton bonsai ve aranjman saksısı
Kargo ile Teslimat
Mermer tozundan yapılma beton bonsai ve aranjman saksısı
250,00 TL
BETON ORTA BOY KABAK SAKSI
Kargo ile Teslimat
BETON ORTA BOY KABAK SAKSI
170,00 TL
Dekoratif taş kayık saksı ( Doğal Görünümlü )
24 Saatte Kargo
Dekoratif taş kayık saksı ( Doğal Görünümlü )
(3)
249,00 TL
Büyük Boy 30 CM Roma Sütunu Tasarım Saksı Vazo Özel Tasarım El Yapımı Dekoratif Saksı
EL YAPIMI
Kargo Bedava
Büyük Boy 30 CM Roma Sütunu Tasarım Saksı Vazo Özel Tasarım El Yapımı Dekoratif Saksı
1.499,25 TL
Sepet Fiyatı
Beton Antrasit Aranjman ve Bonsai saksısı 25-30 cm çap
Kargo ile Teslimat
Beton Antrasit Aranjman ve Bonsai saksısı 25-30 cm çap
299,00 TL
Yüz Şekilli Taş Döküm Duvara Monte Saksı, Ev Dekorasyonu, Dayanıklı, İç ve Dış mekan, Kuru Çiçek
EL YAPIMI
Kargo Bedava
Yüz Şekilli Taş Döküm Duvara Monte Saksı, Ev Dekorasyonu, Dayanıklı, İç ve Dış mekan, Kuru Çiçek
374,25 TL
Sepet Fiyatı
Duvar Saksısı Büyük Boy 30 CM Roma Sütunu Tasarım Saksı Vazo Özel Tasarım El Yapımı Dekoratif Saksı
EL YAPIMI
Kargo Bedava
Duvar Saksısı Büyük Boy 30 CM Roma Sütunu Tasarım Saksı Vazo Özel Tasarım El Yapımı Dekoratif Saksı
1.874,25 TL
Sepet Fiyatı
Akvaryum Kokulu Hediyelik Jel Mum
Kargo Bedava
Akvaryum Kokulu Hediyelik Jel Mum
(1)
1.100,00 TL
%32
745,00 TL
ESG PLUS Altın Motifli Siyah Dekoratif Beton Saksı – El Yapımı
EL YAPIMI
Kargo ile Teslimat
ESG PLUS Altın Motifli Siyah Dekoratif Beton Saksı – El Yapımı
(1)
239,25 TL
Sepet Fiyatı
BITKI  TASARIMI Ev dekorasyon Gold Çiçek Desen Beton Saksı Çiçeklik Saksılık
Aynı Gün Teslimat Seçeneği
BITKI TASARIMI Ev dekorasyon Gold Çiçek Desen Beton Saksı Çiçeklik Saksılık
1.382,00 TL
%17
1.152,00 TL
Dekoratif Aranjman Bonsai ve Orkide Saksısı No3
Kargo Bedava
Dekoratif Aranjman Bonsai ve Orkide Saksısı No3
399,00 TL
Baby Groot Mini Saksı Ve Ya Kalemlik Hediyelik
Kargo Bedava
Baby Groot Mini Saksı Ve Ya Kalemlik Hediyelik
1.100,00 TL
%32
745,00 TL
Ayaklı Bahçe Saksı (Siyah Renk)
Kargo Bedava
Ayaklı Bahçe Saksı (Siyah Renk)
800,00 TL
%13
700,00 TL
ESG PLUS Gümüş Motifli Siyah Dekoratif Beton Saksı – El Yapımı
EL YAPIMI
Kargo ile Teslimat
ESG PLUS Gümüş Motifli Siyah Dekoratif Beton Saksı – El Yapımı
319,00 TL239,25 TL
Sepette %25 İndirim
Minimalist Kadın 3 Figürlü Doğal Terleyen Toprak Renkli El Yapımı Boyama 13 Cm Yalı Saksı Hediyelik
EL YAPIMI
Kargo Bedava
Minimalist Kadın 3 Figürlü Doğal Terleyen Toprak Renkli El Yapımı Boyama 13 Cm Yalı Saksı Hediyelik
1.100,00 TL
%32
745,00 TL
BITKI TASARIMI Ev dekorasyon Gold Çiçek Desenli Beton Saksı Ayaklı Çiçeklik Saksılık
Aynı Gün Teslimat Seçeneği
BITKI TASARIMI Ev dekorasyon Gold Çiçek Desenli Beton Saksı Ayaklı Çiçeklik Saksılık
1.598,00 TL
%17
1.332,00 TL
Dünya şeklinde beton saksı Suya 100 yıl dayanıklı
24 Saatte Kargo
Dünya şeklinde beton saksı Suya 100 yıl dayanıklı
289,00 TL
%48
149,00 TL
Özel Yapım Kedi Desenli Hediyelik Saksı Organizer Mumluk
Kargo Bedava
Özel Yapım Kedi Desenli Hediyelik Saksı Organizer Mumluk
1.100,00 TL
%32
745,00 TL
AYÇİÇEKLİ KIZ DEKORATİF BETON SAKSI, KALEMLİK
Kargo Bedava
AYÇİÇEKLİ KIZ DEKORATİF BETON SAKSI, KALEMLİK
500,00 TL
Minimalist Kadın 3 Figürlü Doğal Terleyen Toprak Renkli El Yapımı Boyama 13 Cm Yalı Saksı Hediyelik
EL YAPIMI
Kargo Bedava
Minimalist Kadın 3 Figürlü Doğal Terleyen Toprak Renkli El Yapımı Boyama 13 Cm Yalı Saksı Hediyelik
1.100,00 TL
%32
745,00 TL
ESG PLUS Bakır Motifli Siyah Dekoratif Beton Saksı – El Yapımı
EL YAPIMI
Kargo ile Teslimat
ESG PLUS Bakır Motifli Siyah Dekoratif Beton Saksı – El Yapımı
239,25 TL
Sepet Fiyatı
Dekoratif Taş Aranjman Bonsai ve Orkide Saksısı Np?
Kargo Bedava
Dekoratif Taş Aranjman Bonsai ve Orkide Saksısı Np?
399,00 TL
Geometrik aranjman ve bonsai saksısı altın yaldızlı
24 Saatte Kargo
Geometrik aranjman ve bonsai saksısı altın yaldızlı
499,00 TL
%48
259,00 TL
Gerçek beton saksı aranjman ve bonsai saksısı
Kargo Bedava
Gerçek beton saksı aranjman ve bonsai saksısı
399,00 TL
Bıtkı Tasarımı Ev dekorasyon Yeşil Eskitme Taş Desen Beton Saksı Ayaklı Çiçeklik Saksılık
Aynı Gün Teslimat Seçeneği
Bıtkı Tasarımı Ev dekorasyon Yeşil Eskitme Taş Desen Beton Saksı Ayaklı Çiçeklik Saksılık
1.598,00 TL
%17
1.332,00 TL
Mermer tozundan yapılma beton bonsai ve aranjman saksısı
Kargo ile Teslimat
Mermer tozundan yapılma beton bonsai ve aranjman saksısı
250,00 TL

Beton Saksı

Çiçek ve bitki yetiştirmek için kullanılan saksılar aynı zamanda bir dekorasyon objesi olarak da oldukça önemlidir. Farklı tasarımlarda sunulan saksılar sayesinde yaşam alanlarına oldukça özgün dokunuşlar yapabilirsiniz. İşlevsel ve şık modeller arasında yer alan beton saksılar ise bitkilerin köklenmesi, fazla sudan çürümemesi ve rahatça gelişmesi için özel yapıya sahiptir. Ayrıca şık görüntüleriyle yaşam alanlarınıza özel bir renk katar. Beton saksılar; renk, doku, boyut, tasarım gibi birçok farklı özelliği ile birbirinden ayrılmaktadır. Ürünlerin çeşitliliği her türlü bitki içinde kullanım sunmaya yöneliktir. Kaktüs, sukulent, gül, salon bitkileri gibi birçok türün ihtiyaçlarına uygun beton saksı modelleri bulabilirsiniz.

Beton Saksı Özellikleri Nelerdir?

Farklı ve özgün tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanan beton saksı modelleri, çiçeklerinizin güzelliğini daha iyi sergilemeniz için oldukça şık bir çözümdür. Yaşam alanlarına renk katacak desenli, ayaklı, dekoratif beton saksılar sayesinde oldukça özgün bir alan elde edebilirsiniz. Saksının gövdesi ve ana malzemesi beton olsa bile ayaklı modellerde ayaklar; pirinç., metal, alüminyum, cam, ahşap veya porselen olabilmektedir. Bu tarz modeller sayesinde iki farklı malzemenin getirdiği kontrastı yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Beton saksıların üzerinde ise desen ve renk olarak birçok farklı kombinasyon sunulmaktadır. Çiçek desenli beton saksı modelleri, oldukça şık ve göze hoş gelen bir görüntü sunarken gold, varaklı veya gümüş renklerdeki beton saksılar yaşam alanlarına farklı bir hava katmanıza yardımcı olur.

Beton saksıların ana maddesi betondur ve betonun şekillendirilmesi ile ortaya çıkar. Estetik görüntüsü ve dayanıklılığı ile bilinen bu saksılar yapılırken bol miktarda suya ihtiyaç duyulmaktadır. Yapım aşamasında bolca sulanan beton saksının dayanıklılığı artar ve daha uzun ömürlü bir hale gelir. Bahçelerde, balkonlarda ve şehir süslemelerinde tercih edilen beton saksıların birçok farklı görünümde modeli bulunmaktadır. Dikdörtgen, kare, uzun, oval gibi çeşitler arasında yaşam alanlarına uygun seçimler yapabilirsiniz. Örneğin; uzun modeller genelde sukulent gibi bitkilerden mini bir bahça oluşturmanız için uygundur. Büyük kare modeller ise daha çok büyük bitkiler ve ağaçlar için tercih edilmektedir.

Beton saksı modellerinin öne çıkan özellikli ise şu şekildedir:

  • Beton saksıların diğer saksı modelleri gibi drenaj delikleri bulunmamaktadır. Yapıları gereği su emici olmalarından dolayı fazla suyu emerek bitkilerin çürümesinin önüne geçer.
  • Yapısı gereği doğal bir yalıtım malzemesi olan beton, kış aylarında bitkisi soğuk havadan korurken yaz aylarında ise fazla ısıya karşı koruma sağlar.
  • İç mekan ve dış mekan kullanımı için uygundur. Yüksek sıcaklığa, darbelere ve sert koşullara karşı dayanıklılık sunar. Büyük beton saksı modelleri bu nedenle şehir düzenlemelerinde sıkça tercih edilmektedir.
  • Toz tutmaz ve antialerjik özelliğe sahiptir. Ek olarak temizliği de oldukça kolaydır.

Beton Saksı Modelleri

Kullanım alanlarına göre farklı boyut ve özelliklerde tasarlanan beton saksıların en çok tercih edilen modelleri şu şekildedir:

  • Küçük beton saksılar: Ufak boyutlardaki bitkiler için tasarlanan saksılardır. Menekşe, sukulent, sümbül, bonsai gibi bitkilerin gelişimi için ideal ortamı sunar. Az suyla yaşayan bitkiler drenajlı veya suyu emebilen saksılarda daha rahat büyümektedir. Beton saksılar, yapıları gereği fazla suyu emdiği için bu tür bitkiler için ideal ortamı sunar. Ayrıca yalıtım kalitesi sayesinde bitkilerin mevsimsel sorunlardan etkilenmesinin de önüne geçer. Tasarım olarak hayvan figürleri, desenler, farklı renkler gibi birçok seçenek bulabilirsiniz.
  • Bahçe beton saksıları: Dış mekanlarda bulunan bitkilerin korunması ve iyi şartlarda yetişmesi için büyük beton saksılar ve orta beton saksılar ideal seçenekler sunmaktadır. Büyük beton saksılar, hızlı büyüyen, geniş yapraklı ve büyük gövdeli bitkiler için ideal bir zemin oluşturmanızı sağlar. Kamkat ağacı, palmiye, orman gülü, çam gibi bitkileri bahçenizde beton saksılar içerisinde yetiştirebilirsiniz. Ayrıca görüntü olarak renkli veya desenli modelleri seçerek bahçenize oldukça özgün bir hava katabilirsiniz.

Tüm bitki türleri için ihtiyacınız olan beton saksı çeşitlerini Çiçeksepeti’nde bulabilir ve güvenle sipariş edebilirsiniz.