Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Davetiye

Düzenlenen etkinliklerde dekorasyon ve verilen ikramların yanı sıra davetiye seçimleri de oldukça önemlidir. Davetiyeler, yapılacak etkinliklerin davetliler tarafından dört gözle beklenmesi için hoş bir seçenektir. Davetli listesini hazırladıktan sonra davetiye için ihtiyaç duyduğunuz adedi kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Davetiye seçiminde font gibi tasarım öğelerinin zevklerinize hitap etmesinin yanı sıra davetlilerin sayısını da belirlemeniz gerekir. Böylelikle her davetliniz için yeterli miktarda davetiye adedine sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz her etkinlik için davetlilerinize hoş bir sürpriz yapmak adına birçok temaya yönelik tasarlanan davetiye çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Her Temaya Uygun Davetiyeler

Davetiye modelleri, genellikle özel günlerin temalarına yönelik tasarlanır. Eklemek istediğiniz mesaj, karikatürize fotoğraf ve davetlinin ismi gibi istekler doğrultusunda kişilere özel hazırlanan davetiyeleri 50 ya da 100 adet gibi farklı adetlerde satın alabilirsiniz.

Davetiyeler İle Özel Günlerinizde Sevdikleriniz Yanınızda Olsun

Davetiye fiyatları, adet, tasarım, boyut, materyal, süsleme türleri ve etkinlik teması gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterir. Davetiyeler, genellikle kalın kağıt materyallerden üretilse de, ahşap davetiyeler ile hem çevre dostu bir kullanım elde edebilir, hem de özgün bir seçenek elde edebilirsiniz.

Etkinliğinizin temasına uygun bir davetiye seçimi yapmak da davetlilerinizin etkinlik hakkında önceden bir fikri olmasına yardımcı olur. Örneğin düğün davetiyelerinde gelin ve damat figürlü tasarımları tercih edebilirsiniz. Davetiye üzerine yazacağınız kısa ve öz bir davet mesajı ile sevdiklerinize hoş bir çağrıda bulunabilirsiniz.

Davetlileriniz İçin Hoş Bir Çağrı: Davetiye

Özel günlerinizi kutlamak amacıyla davetli listenizdeki kişilere özel bir tasarım sunabilirsiniz. Etkinlikler, bir teması olmasının yanı sıra, ev partisi gibi yalnızca kişilerin bir araya gelmesi amacıyla da organize edilebilir.

Siz de ÇiçekSepeti üzerinden geniş model yelpazesine sahip olan davetiyeler içerisinden zevkinize hitap eden tasarımı bulabilirsiniz. Davetiye çeşitlerini inceleyerek dilediğiniz tasarımdaki modelin adet ve içerik bazında siparişini verebilirsiniz.