Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Dekoratif Obje

Yaşam alanlarınızı süsleyecek dekoratif obje çeşitleri ÇiçekSepeti’nde! Farklı zevklere, konseptlere ve gereksinimlere uygun dekorasyon ürünleri ile konforunuzu artırabilirsiniz. Objelerin kullanım alanları, ana materyalleri, kalıpları, boyutları, ağırlıkları, renk ve desenleri modelden modele değişkenlik gösteriyor. Çocuk, genç ve yetişkinlere özel dekoratif nesneler üretilmesi sayesinde istediğinizi rahatlıkla bulabilirsiniz. Dekorasyon ürünlerini kendiniz için olduğu gibi, sevdikleriniz için de düşünebilirsiniz. Hediyelik ürünler ile özel günleri daha anlamlı kılabilir, farklı yapıdaki süs eşyaları ile stilinizi dışavurabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Dekoratif Obje Çeşitliliği

Farlı dekorasyon tercihleri göz önüne alınarak imal edilen ürünler geniş bir listeye sahip. Dekoratif yastıklar, fotoğraf albümleri, heykeller, led ışıklı süs eşyaları, vazolar, çiçek aranjmanları, duvar levhaları, abajur çeşitleri, müzik kutuları, aynalar, saksılar, maketler, biblolar şeklinde uzayan bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor. Şık tasarımı fonksiyonellik ile buluşturan kreasyonlar ise en fazla dikkat çekenlerden. Kimi ürünler göz alıcılığı ile ön plana çıkarken kimileri görünümü ve işlevselliği birlikte sunması ile bir adım öne çıkıyor. Örneğin dekoratif abajur modelleri ile hem estetik bir görüntü elde edebilir hem de objeyi konumlandırdığınız alanı aydınlatabilirsiniz. Dekoratif çok amaçlı saklama kutuları, takı kutuları, saat kutuları hem iyi bir düzenleyici hem de zarif bir süs eşyası görevi görüyor. En fazla rağbet görenlerden olan led ışıklı dekor ürünleri ile samimi, konforlu bir ortam yaratabilirsiniz. Fiziki fotoğrafları görünür kılmak isteyenler için şeritli, ahşap çerçeveli ve led ışıklı fotoğraf askıları da üretiliyor. Sukulentler ve yapay çiçek aranjmanlarını kullanarak ferah bir ambiyans oluşturmak ya da teraryumlar ve küreler ile farklı görsel kompozisyonlar tasarlamak istemez misiniz? Farklı boyut ve renk seçeneği sunulması sayesinde sergilenmek istenilen alana yakışacak fiziksel yapıdaki ürünü bulmak son derece kolay oluyor.

Dilediğiniz Temayı Seçin

Konsept ve tema çeşitliliğine sahip ürünler arasından dilediğinizi seçin! Dekoratif nesnelerin üretiminde tercihlerin kişiden kişiye göre değişebilirliği dikkate alındığından klasik, retro, geleneksel ve modern tarz başta olmak üzere pek çok ilgi alanına uygun ürünü kolaylıkla bulmanız mümkün. Sade tarzı benimseyenler, maksimalist ev düzeni oluşturmak isteyenler, güncel modayı takip edenler aradıklarını hemen bulabiliyor. Tabiatın pozitif etkisini ve doğallık hissiyatını yaşam alanlarınıza taşımak isteyenlerdenseniz ahşap dekorasyon ürünleri ile bu yönlü beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Şayet geçmişin kendine özgü dokusu ile odaları zenginleştirmeyi hedefliyorsanız nostaljik radyo çeşitlerini ilgi çekici bulabilirsiniz. Retro dizaynlar, kişiye özel tasarımlar ve el yapımı süs eşyaları özgünlük arayışındakilerin favorilerinden. Kişiye özel duvar panoları, kahve fincanları, plastik ve mukavva kutular, cam küreler, saksılar üzerine isim yazılabiliyor ya da fotoğraf eklenebiliyor, kişiselleştirilebilir dekorasyon ürünleri hediyelik olarak da değerlendiriliyor.

Farklı Alanlara Özel Üretimler

Pek çok süs eşyasını istediğiniz şekilde konumlandırabilir, objelerin yerini dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ergonomik yapısı ile dikkat çeken buzdolabı süsleri, ofis çiçekleri, kapı levhaları, duvar süsleri, masa üstü dekorasyon ürünleri gibi bazı dekoratif nesneler ise belirli alanlar için özel üretilebiliyor. Magnetli buzdolabı süsleri ile buzdolabınızın yüzeyini kişiselleştirebilir ya da kapı önü aksesuarları ile farkınızı hissettirmeye apartman kapınızdan başlayabilirsiniz. Odaların duvarlarını süslemek, boş sütunları canlandırmak niyetindeyseniz duvar süsleme ürünlerini inceleyebilirsiniz. Led ışıklar, fotoğraf çerçeveleri, çoklu fotoğraf askıları, saatler, led ve mandal setleri boş duvarlara hareketlilik katıyor. Duvar raflarını, kitaplıkları ve vitrinleri süslemek isteyenlerdenseniz özel tasarım maket ve biblolara da yönelebilirsiniz. Sevdiklerinizi şımartacak, yaşam alanlarınızı göz alıcı kılacak dekorasyon ürünleri ÇiçekSepeti farkı ile sizlere ulaşıyor. İlginizi çeken ürünleri sepete ekleyin, hızlı ve güvenli şekilde satın alarak hemen kullanmaya başlayın!