Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Deri Mont

Hep dolapta mutlaka bulunması gereken dış giyim ürünlerinin başında deri ceketler gelir. Her dönemin gözde parçalarından biri olan deri ceketler, hem günlük olarak hem de geceye uygun şekilde kombinlenebilir. Her mevsimde kolayca giyebileceğiniz deri montlar aynı zamanda tarzınızı yansıtmanızı da sağlar. Her türlü kombine uyum sağlayan, her mevsimde giyebileceğiniz, yıllar boyunca gardırobunuzun aranan parçası olacak bayan deri mont ve erkek deri mont modellerini ÇiçekSepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Birbirinden Şık ve Havalı Deri Ceket Modelleri

Deri ceket modelleri, tüm görüntünüzü değiştirecek parçaların başında gelir. Tek bir ceket ile tüm kombininiz farklı bir havaya bürünebilir. Altına ya da içine ne giyerseniz giyin deri ceketler ile tarzınıza hava katarsınız. Yaz, kış, bahar demeden her mevsimde deri ceketleri kullanabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun olan, farklı renk ve desenlerde deri ceketleri seçip tarzınızı güncelleyebilirsiniz!

Erkek Deri Mont Mont Çeşitleri

Deri montlar, her yaştan kadın ve erkeğin kullanabileceği dış giyim ürünlerindendir. Herkesin severek kullandığı deri montlar, yıllardır en gözde giyim ürünlerinin de başında gelir. Erkek deri mont modelleri sadece şıklık için değil, ısınma için de kullanılan dış giyim ürünlerindendir. İçi kürklü deri mont modelleri, şişme deri mont çeşitleri gibi farklı ihtiyaçlara yönelik montlar vardır. Özellikle gerçek deri ile yapılan deri montlar, soğuk havayı içeri almadığı için kullanan kişinin üşümemesini sağlar. Ayrıca vücut ısısını da dışarı vermeyen deri montlar, korunaklıdır. Hakiki deri montlar haricinde suni deri montlar da vardır. Kendi tarzınıza, bütçenize ve bedeninize uygun montları kategorimizde keşfedebilirsiniz!

Kadın Deri Mont Modelleri

Elbiseler, etekler, jeanler, şortlar… Deri ceketler her türlü giysi ile kolayca uyum sağlar! Kendi tarzınıza uygun deri montlar ile havalı kombinler yapabilirsiniz. Uzun deri montlar, kısa deri montlar, kapüşonlu deri montlar, suni deri şişme deri mont modelleri… Kendi tarzınıza en çok uyduğunu düşündüğünüz deri mont ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz!

Deri montları temizlemek için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz:

  • Deri ceketler asla makinede yıkamamanız gereken dış giyim ürünlerinden biridir. Bu tarz montları çamaşır makinesinde yıkarsanız ceketin yırtılmasına sebep olabilirsiniz. Makinede yıkanan ceketlerin yüzeyinde derinin incelmesi, yırtılması gibi sorunlar yaşanabilir.
  • Hakiki deri mont çeşitlerini makinede yıkamak yerine montları sık sık havalandırabilirsiniz. Bu sayede montunuzun ömrünü kısaltmadan, ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz.
  • Montunuzu daha iyi temizlemeniz gerektiğinde nemli, pamuklu bir bez kullanabilirsiniz. Kimyasal deterjan kullanmadan ılık su ile montu silip temizleyebilirsiniz. Eğer cekette zorlu lekeler varsa beyaz sabun kullanabilirsiniz. Tüm bunların sonucunda da ceketiniz temizlenmiyorsa ceketinizi kuru temizlemede temizletebilirsiniz.
  • Montun direkt güneş ışığına maruz kalmamasına da dikkat edebilirsiniz. Sürekli olarak direkt güneş ışığına maruz kalan montun rengi solabilir, deri yüzeyinde çatlaklar ve kuruluklar oluşabilir. Temizledikten sonra iyice kuruttuğunuz montu dolabınızın içine yerleştirebilirsiniz.

Farklı renk, model ve kalıplarda çok çeşitli deri ceketleri sayfamızda inceleyebilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Kadın-Erkek Deri Montlar

Şıklığıyla ön plana çıkan deri ceketlerin fiyatları, oldukça değişkendir. Daha uzun süre kullanabileceğiniz, gerçek deriden yapılmış, kaliteli bir deri ceketin fiyatı daha yüksek olabilir. Deri ceketlerin fiyatlarındaki değişkenlik farklı unsurlara da bağlı olabilir. Montun uzunluğu, kürklü olup olmaması, markası, hakiki deri ya da suni deri olması… Pek çok farklı unsura göre montlarda fiyatlar değişebilir. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde her tarza uygun bir ceket bulabileceğiniz gibi her bütçeye uygun ceketleri de keşfedebilirsiniz. Deri ceket kategorisinde çeşit çeşit, renk renk, herkese uygun deri ceketleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz!