Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Derin Dondurucular

Elektronik ürünler arasında yer alan derin dondurucu modelleri, soğutma sistemleriyle yiyeceklerinizi güvenli şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Hava koşullarından bağımsız olarak gıdalarınızda dört mevsim tazelik sunar. Ayrıca elektrik kesintisi gibi durumlarda depoladığınız gıdaları korumaya yönelik özel sistemler içerir. Derin dondurucunun hem sandık hem de dikey tipi olmak üzere farklı seçenekleri bulunur. Dikey tip ürünler, gıdalara erişim sağlamanıza yardımcı olurken, sandık tipi ürünler büyük hacime sahip yiyeceklerin depolanmasını kolaylaştırır. Siz de ihtiyacınıza en uygun olan derin dondurucuları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Derin Dondurucu Kullanmanın Yararları

Seçkin beyaz eşya markaları tarafından üretilen derin dondurucular, gıdalarınızın güvenli şekilde depolanması için üst düzey soğutma teknolojileri kullanır. Güç kesintileri gibi durumlarda saklanan yiyecekleri 24 saate kadar korur. Ayrıca, hızlı dondurma gibi kullanım fonksiyonlarıyla gıdalarınızın besin değerlerini kaybetmesini önler. Yazın aldığınız taze sebze ve meyvelere, mevsimindeki lezzeti ve tazeliğiyle kış boyu erişmenizi sağlar. Ürünlerin günlük buz yapma kapasitesi, buzdolabı modellerine göre oldukça yüksektir. Bu sayede içeceklerinize gönül rahatlığıyla arzu ettiğiniz kadar buz eklemenize yardımcı olur. Bu özelliklerine ek olarak dondurucu modelleri iklim sınıfıyla da dikkat çeker. Ürünlerde genellikle tropik iklim sınıfı kullanılır. Bu durumda dondurucu en sıcak yaz günlerinde bile performansından ödün vermeden çalışmaya devam eder. A++ enerji sınıfına sahip olan ürünler, performansını korurken enerji tasarrufuna da özen gösterir.

Derin dondurucu modellerinin bakımı da oldukça kolaydır. Soğutma için çoğu üründe gıda güvenliği sağlayan statik soğutma tipi kullanılır. Derin dondurucu modellerinde kullanılan sistemler yoğun buzlanmaya neden olmaz. Ancak dönem dönem buz çözme fonksiyonunun aktif hale getirilmesi gerekir. Ürünlerin buz çözme işlemi, statik buzdolaplarından daha rahat tamamlanır. Çünk, ürünlerin üst kısmında buz sonucu oluşan suyu yok etmek için bir tahliye düğmesi bulunur.

Alan Özgürlüğü İçin Sandık Tipi Derin Dondurucu

Sandık tipi derin dondurucu modellerinin içindeki tüm alanı kullanmanız oldukça kolay olur. Ürünlerin iç yapısı, farklı büyüklüklerdeki paketleri depolamak için idealdir. Depolama için herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Sadece dondurucunun kapağını açıp, ürünleri içine yerleştirmeniz yeterlidir. Ancak kullanım kolaylığı için derin dondurucularda tel sepetler bulunur. Tel sepetler, genellikle kompakt özelliktedir. Bu sayede dondurucunun içini depolama ihtiyacınıza göre şekillendirmenizi sağlar. Sandık tipi modellerde raf bulunmaması ihtiyacınıza göre kazanım sağlayan özelliklerden biri olur. Çünkü paketlenmiş büyük parça etler gibi gıdaları yerleştirmeniz için uğraşmanıza ve yerleştirmeden önce gıdalarınızı doğrama gibi işlemlerden geçirmenize gerek kalmaz. Sandık tipi derin dondurucu fiyatları, oldukça uygun seviyelerde sunulur.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Dikey Derin Dondurucu

Dikey derin dondurucu, kullanıldığı alanda fazla yer kaplamadığı için kullanıcılarına yarar sağlar. Ayrıca içinde yer alan raf, çekmece ve hazne desteği farklı büyüklüklere sahip olan gıdalarınızı muhafaza etmenize yardımcı olur. Bu araçların yardımıyla depolanan gıdaları düzenlemeniz kolaylaşır. Çekmece ve rafların şeffaf oluşu saklanan gıdalara daha rahat erişmenize yardımcı olur. Dikey tipteki ürünlerin tamamen aynı özelliklere sahip mini modelleri de mevcuttur. Mini derin dondurucu oldukça portatif özelliğiyle dikkat çeker. Dar mutfaklarda buzdolabına ek olarak ikinci bir ürün olarak kullanılabildiği gibi her yere rahatlıkla taşınabilir. Bakımı ve temizliği için endişelenmenize gerek kalmaz. İkincil bir derin dondurucu olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda düşük kapasite, enerji ihtiyacını da büyük ölçüde azalttığı için bütçe dostu nitelikler taşır.

Derin dondurucunuzu satın alırken kullanım özelliklerine ve kapasitesine göre değerlendirme yapabilirsiniz. Eğer daha geniş hacimli gıdalarda depolama isterseniz sandık tipi, çeşitli büyüklüklerde paketlenmiş gıdaları saklamak isterseniz ise dikey tipteki dondurucuları gözden geçirebilirsiniz. Gıda depolama ihtiyacınıza yönelik olan kaliteli ve ucuz derin dondurucu modellerini seçerek ÇiçekSepeti aracılığıyla hemen sipariş verebilirsiniz