İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Dönenceler

Farklı tasarımları ile dekorasyona katkıda bulunan dönence modelleri ile bebeğinizin uykuya dalma sürecini çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Ağlama krizine giren bebekleri sakinleştiren dönence oyuncak çeşitleri, sevimli tasarımları ve renk alternatifleri ile geniş bir yelpaze sunar. Görsel ve işitsel uyaranları hareketlendiren ucuz dönence modellerini ÇiçekSepeti sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Uykuyu Rutin Haline Getiren Dönence Modelleri

Bebekleri sakinleştirmek ve uykuya dalmasını kolaylaştırmak için kullanılan dönence modelleri, ilgi çeken sevimli figürler ya da renkli objelerden oluşur. Bu figürlerin büyük bir çoğunluğu pilli olarak bazı modelleri ise kurmalı olarak çalışır. Dikkat dağıtmaya yardımcı olan ürünlerin hareketleri sabit bir şekilde ayarlanır. Böylece bebeğinizin oyuncakları takip etmesi kolaylaşır. İlk aylarını genellikle yatağında geçiren bebeklere eğlence kaynağı olan dönence çeşitleri sayesinde bebeğinizin keyifle uyku geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda bebeğinizin kendisini yalnız hissetmemesini de engeller. Böylece bebeğiniz gecenin bir yarısı uyandığında korkmadan tekrar uykuya dalabilir.

Dönencelerin bazı modelleri çeşitli özelliklerle donatılır. Müzikli, ışıklı ve yansıtıcı gibi özelliğe sahip olan dönenceler bebeklerin motor gelişimlerinin ve kas koordinasyonlarının gelişmesini de sağlar. Yansıtıcı özelliğinin yer aldığı modeller bir görünüp bir kaybolan figürleri sayesinde devamlılık algısını kuvvetlendirir. Bebek dönence çeşitleri arasında ileri yaşlarda bebeklerin kontrol edebileceği modellere de rastlayabilirsiniz. Ses ayarının yapılabildiği, müziklerin değiştirilebildiği ve istediğinde dönenceyi açıp istediğinde kapatabileceği bilincine sahip olan bebeklerin özgüvenleri de gelişmeye başlar.

Huzurlu Uykular Sunan Müzikli Dönence Çeşitleri

Dönencelerin birbirinden sevimli figürleri hem çok çeşitli hem de renkli şekilde üretilir. Bununla birlikte farklı markalar tarafından tasarlanan ürünler beşiğe asılabilen, tavana asılabilen, müzik veren ve dönebilen modelleriyle de geniş bir çeşitlilik sunar. Tavana asılabilen modeller kanca ya da özel bir vida yardımıyla tavana asabilirsiniz. Tavandan asılan dönence modellerine nazaran daha fazla ağırlık taşıyabilen beşik dönenceleri ise kolay bir şekilde beşiğe monte edilir. Bu ürünler fazla ağırlık taşıyabilmesi sayesinde çok fazla oyuncağı ve objeyi bünyesinde barındırır.

Bebeklerin en çok ilgisini çeken modellerden olan müzikli ve ışıklı dönence çeşitleri, bebeklerin farklı özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra çalmakta olan müzik bebeğinizin huzurla dolmasını sağlar. Böylece bebeğiniz gevşer ve çok daha kolay bir şekilde uykuya dalar. Müzikli ürünlerin çoğunluğunda ses ayarı bulunur. Bu sayede müziğin sesini istediğiniz düzeyde ayarlayabilirsiniz. Zaman ayarına sahip dönenceler ise bebeğinizin dalma süresi boyunca açık kalma özelliği ile donatılır. Farklı müzik alternatifi de sunan ürünler bebeğinizin farklı duygularının ortaya çıkarmasına yardımcı olur.

Ebeveynlerin İşini Kolaylaştıran En İyi Dönence Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Huzur dolu bir atmosferin oluşturulması ve bebeklerin uyku kalitesini arttırmak için kullanılan dönenceler, ebeveynlerin ihtiyacını karşılayacak tasarımlarıyla beğeni toplar. Bebeklerin sağlığına zarar vermeyen kaliteli materyaller tarafından üretilen ürünler, erişilebilir fiyat seçenekleriyle ön plana çıkar. Bebek arabası ya da puset üzerinde kullanılabilen bazı dönence çeşitleri ile açık havada da keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

Dönence fiyatları, tercih ettiğiniz ürünün teknik özelliklerine, tasarımına ve oyuncak sayısına göre çeşitlilik gösterir. Bununla birlikte tavana asılan ve beşiğe asılan modellerde farklı fiyat aralığına sahiptir. Sık tercih edilen modellerden olan beşik dönence fiyatları uygun fiyat aralıkları ile dikkatleri üzerine toplar. Kullanışlı modellere imza atan farklı markaların ürünleri bütçe dostu geniş fiyat aralıkları ile bebeğinin uyku kalitesini artırmak isteyen ebeveynleri mutlu eder.

Siz de ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı dünyasında yer alan yüzlerce dönence modeli arasından farklı özelliklere sahip olan ürünleri hemen satın alabilir, sevimli ve öğretici dönencelerle bebeğinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.