İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ev Yaşam Kırtasiye

Evinizi yuva haline getirecek ev yaşam ürünleri ÇiçekSepeti'nde! Yaşamla iç içe geçmenizi sağlayan onlarca farklı dekorasyon objesi bulunuyor. İlginizi cezbeden tablolara, bulunduğunuz mekanın atmosferini değiştiren lambalara,ofis malzemelerine, okul gereçlerine, yaşamınıza farklı bir bakış açısı getirecek küçük ev aksesuarlarına ulaşmak ÇiçekSepeti sayesinde çok kolay.

Evinize ve Yaşamınıza Renk Katacak Aksesuarlar

Ev dekorasyonu yaşamınızı renkli hale getirmek konusunda önemli bir rol oynuyor. Dekorasyon için ufak değişimler bile harika farklar yaratabilir. Örneğin evinizde güzel bir atmosfer oluşturmak için zevkinize uygun led lambalar alabilirsiniz. Yazı tahtalarını kullanarak zihninizi düzenleyebilir ya da çocuğunuzu yazı yazması için teşvik edebilirsiniz. Kişiye özel tasarımla alabileceğiniz takvimlerle önemli günlerinizi takip edebilir, hayatınızı planlayabilirsiniz. Led ışıklar ile duvarınızdaki tabloları aydınlatabilir, evinizde güzel bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Salon dekorasyonunuzu zenginleştirmek için alabileceğiniz farklı tasarımdaki raflarla hem mekan derinliği sağlayabilir, hem de kitaplarınız için harika bir kitaplık elde edebilirsiniz.

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Çeşitli Hediyelik Eşyalar

Özel günlerde küçük hediyelerle sevdiklerinizin yüzünü güldürmek istemez misiniz? Onları mutlu etmenin yolu ÇiçekSepeti'nde! Birbirinden farklı aksesuarlar farklı zevklerle buluşuyor. Küçük fakat göze hitap eden güzellikte taş düzenlemeleriyle kendi ruhunuza dokunabilirsiniz. Hediye edeceğiniz çay ya da kahve takımları soğuk kış aylarında sevdiğiniz insanların içini ısıtacaktır. Kış aylarının güzelliğini yansıtan kar kürelerinden hemen şimdi sipariş vererek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kişiye özel kara kalem tasarımlarıyla sevdiğiniz insanlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Sevgilinizle beraber çekildiğiniz fotoğrafları, led ışıklı fotoğraf askılarında sergileyerek unutulmaz bir yıldönümü hediyesi sunabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nde, onlarca farklı zevk için onlarca farklı biçim, onlarca uygun seçim!

Ofis Ortamının Vazgeçilmezleri ÇiçekSepeti'nde

Yoğun çalışma hayatınızda sizlere eşlik edecek tasarım ve ürünler ÇiçekSepeti sayesinde elinizin altında. Son teknoloji ürünlerinden, defterlere, sümen takımından duvar takvimlerine kadar uzanan bir yelpaze ile ÇiçekSepeti hayatınızı kolaylaştıracak.Okulda ya da iş yerinde yapmanız gereken bir sunum için yüksek çözünürlüklü mini projektör sahibi olmak işinizi yaparken size yardımcı olabilir. İşletmenizde aktif olarak kullanabileceğiniz tarayıcı, fotokopi ve faks makinelerini tek bir üründe birleştiren teknolojik ürünleri kullanmak çalışma ortamınızı kolaylaştıracak ve işlerinizi hızlandıracaktır. Barkod okuyucular, ambalaj lastikleri, pos rulosu ve dahası! Ofisiniz için gerekli tüm malzemeler ÇiçekSepetinde sizleri bekliyor. Zevkinize göre seçebileceğiniz kişisel yıllık ajandalar sayesinde çalışmalarınızı kaydedebilir ve çalışma hayatınızı düzenli şekilde takip edebilirsiniz. Projeniz için kullanacağınız kağıtları, sürgülü ve kollu giyotinler ile doğru şekilde biçimlendirmek mümkün. Çalışma arkadaşınızı sevindirmek için hediyelik bir kalem ya da masa dekoru bakabilir, çalışma ortamınıza neşe katabilirsiniz. Çalışma masanızda görmek isteyebileceğiniz her renkten kalem ÇiçekSepeti aracılığıyla size ulaşıyor!

Okul Dendiğinde Kırtasiyeden Önce Doğru Adres

Her yaştan insanın kendisi için bir şeyler bulabileceği kırtasiye malzemeleri, ÇiçekSepeti'nde çeşit çeşit! Okul alışverişi için aklınıza gelebilecek tüm araç gereçleri temin ederek alışverişin keyfine varabilirsiniz. Okulda başarı, düzenli çalışma ve motivasyon ile mümkün. Başarıya giden yol ise ÇiçekSepeti'ndeki ürünlerle size geliyor. Sizi motive edecek, çalışmanıza ve yaratıcılığınıza katkı sağlayacak ürünler sayesinde çalışmalarınızı renklendirebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip defterler yazı yazmanızı kolaylaştırabilir. Okul arkadaşlarınıza ya da küçüklerinize, onların sevebileceği defter setleri, renkli kalemler hediye edebilirsiniz. Alacağınız hediyeleri paketleyebilmek için ihtiyacınız olan aksesuar ve araçları temin ederek hediyelerinizi renklendirebilirsiniz. Yapacağınız çizimlerde kullanacağınız grafit seti sizi farklı çizimler yapmaya teşvik edecek. Akrilik boya ve sulu boya setleri ile ister çocuğunuzun hayal dünyasını zenginleştirebilir, ister kendinize yeni bir hobi edinebilirsiniz. Her bütçeye göre ürün barındıran ÇiçekSepeti sayesinde yaşamınıza dair ulaşmak isteyeceğiniz tüm ürünler sizinle. Siz de Hemen alışverişe başlayabilir ve size uygun ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.