Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Gardrop Modelleri ve Fiyatları - Dolap Çeşitleri

En sevdiğiniz bluzlarınızı, ceketlerinizi ve pantolonlarınızı asmak veya diğer ev eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilmek için iç askı çubuğuna ve çeşitli bölmelere sahip gardırop dolaplara mı ihtiyacınız var? ÇiçekSepeti, en sevdiğiniz eşyaları kolayca muhafaza etmeniz ve düzenli bir şekilde yerleştirmeniz için birbirinden farklı gardırop seçenekleri sunuyor. Ayarlanabilir raflı ve çekmeceli modellerden portatif bez dolaplara kadar her bütçeye uygun aseçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Hemen şimdi evinizi daha düzenli ve fonksiyonel şekilde kullanmanıza yardımcı olan birbirinden şık gardırop dolapları ÇiçekSepeti'nde keşfedebilirsiniz.

Kullanışlı Gardrop Modelleri

ÇiçekSepeti, mobilyadan dekorasyona kadar evinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerle karşılamanızı sağlıyor. Gardırop, kıyafet veya diğer eşyaları saklamak için tasarlanan dışarı açılan iki uzun kapı ile karakterize ediliyor. Bu tip dolaplar tipik olarak çekmece ve daha küçük dolap gibi diğer depolama seçenekleriyle birlikte sunulduğundan farklı kıyafet türlerini de saklayabilirsiniz. Gardıroplar büyük boyutları, kullanışlılıkları ve görkemli varlıkları nedeniyle birçok ev sahibi için olmazsa olmaz mobilyalar arasında yer alıyor. Gömlek, pantolon veya ayakkabı için özel bölmelerin ve çekmecelerin yer aldığı dolaplar, yatak odanızın yanı sıra giyinme odanızda da başlı başına kullanılabiliyor. Aynalı dolap modelleri, kapıların iç veya dış kısımlarına monte edilerek mobilyanızı çok yönlü kullanmanızı sağlayacak. Aynalar, alanları daha derin gösterdiği için özellikle küçük odalarda illüzyon etkisi de yaratabilirsiniz.

Gardrop boyutları da farklılık göstermektedir. İki kapaklı gardrop, üç kapaklı gardrop ve dört kapaklı gardrop genel olarak kullanılan boyutlardır ancak isteğe göre özel durumlarda farklı üretimler de yapılabilir. Siz de evinizin ihtiyacına uygun gardırop modellerini ÇiçekSepeti'nin mobilya koleksiyonundan inceleyebilirsiniz. 

Dekorasyonunuza Uygun Gardırop Dolapları Keşfedin

Her türlü mobilyada olduğu gibi gardırop satın almadan önce de dekorasyonunuzun genel tarzına dikkat etmeniz önemli. Geleneksel, endüstriyel, modern, bohem veya eklektik tarzların hangisine göre seçim yapmanız gerektiğini belirledikten sonra doğru ürünü daha kolay bulabilirsiniz. Dekorasyonunuzun yanı sıra dolabı kullanmayı düşündüğünüz alanın fiziksel koşullarını da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Dar alanlar için iki kapılı ve çok bölmeli modeller mükemmel birer seçenek. Öğrenci evi gibi daha kompakt ve pratik eşya ihtiyaçlarının olduğu yerlerde ise bez dolapları değerlendirebilirsiniz. Yerden tasarruf edebilmek için duvarlara monte edilen modeller de öne çıkıyor. Ekstra alan yaratmak istediğinizde dolabınızın içerisine veya yanına askılık da ekleyebilirsiniz. Çocuk odaları için özel olarak tasarlanan çizgi film kahramanlı, renkli ve dijital baskılı gardırop dolap modellerini de tercih edebilirsiniz. Ahşaptan metale ve bez malzemelere kadar her evin tarzına ve bütçesine uygun dolap modellerini keşfedebilirsiniz. 

Gardrop ve Dolaplarda Kolay Kurulum, Pratik Kullanım 

ÇiçekSepeti, bütçenizi zorlamadan maksimum performans ve kalite seviyesindeki ürünleri satın almanıza yardımcı oluyor. Birinci sınıf malzeme kalitesindeki dolaplar genellikle demonte şekilde sunuluyor. İçerisindeki rehber ve aparatlar sayesinde herkesin kolayca kurabileceği gardırop modellerini herhangi bir profesyonel destek ihtiyacı olmadan kendiniz de kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Tek başına veya sevdiklerinizle yardımlaşarak kurabileceğiniz gardırop dolaplarınızı gerektiği takdirde farklı bir alana da kolayca taşıyabilirsiniz. Kullanacağınız alanın genişliğine göre farklı boyutlarda sunulan gardırop dolap modelleri bulunuyor. Büyük mobilyalarınızı duvara sabitlemeniz ev kazalarını veya doğal afetlerdeki olası tehlikeleri azaltması bakımından önemli. Ağır eşyalarınızı alt kısımlara yerleştirmeniz de gardırobunuzu güvenle kullanmanız için dikkat etmeniz gereken detaylar arasında yer alıyor. Suntalam plaka, birinci sınıf PVC kaplama, metal, bez veya ahşap gibi farklı malzemelerden oluşan dolaplarınızı ister kendiniz isterseniz de sevdikleriniz için değerlendirebilirsiniz. Hemen şimdi evinizin ihtiyaçlarına uygun gardırop ve dolap modellerini ÇiçekSepeti'nin ücretsiz teslimat ve kampanya ayrıcalıklarıyla sepetinize ekleyebilirsiniz.