İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hafıza Kartları

Akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi elektronik cihazlarla birlikte kullanabileceğiniz hafıza kartları, ekstra depolama alanı sunarak kullanışlı bir harici diskle buluşmanızı sağlar. Çeşitli boyut ve kapasite seçenekleri ile satışa sunulan hafıza kartı seçeneklerini popüler elektronik ürün markaları arasından tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda muadil ürün seçeneklerine de göz atarak geniş bir dijital depolama alanına sahip olabilirsiniz. SD kart olarak da bilinen bu ürünler, taşınabilir ve portatif tasarımları sayesinde farklı platformlarda kullanılmaya uygundur. Veri depolama aşamasında işlevsel çözümler sunan hafıza kartları ve yardımcı aksesuarları ÇiçekSepeti’nde!

Hızlı Veri Aktarımı Sağlayan Hafıza Kartları

Yenilikçi teknolojilerle tasarlanan hafıza kartlarına 4, 8, 16 ve 32 GB gibi kapasite seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Hızlı bir şekilde veri aktarımı sağlayan bu ürünleri taşınabilir bellek olarak da değerlendirebilirsiniz. Tablet ve bilgisayar gibi elektronik cihazlarınızda ekstra bellek için bir soket yer almıyorsa, hafıza kartındaki verileri görmek veya başka bir diske aktarmak için yardımcı ürünlerden yararlanmanız gerekir. Hafıza kartı okuyucular SD kartlarınızı uygun formlara dönüştürmeye yardımcı olarak farklı cihazlarda kullanıma uygun hale getirir.

SD kart okuyucu olarak da bilinen hafıza kartı okuyucular pratik bir kullanıma sahiptir. Flash bellek boyutundaki bu portatif ürünleri kolaylıkla yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanabilirsiniz. Hafıza kartı okuyucular çift USB girişine sahip tasarımlar da içerir. Tercihinize göre tek USB girişi sunan ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çeşitli formlarda tasarlanan USB girişleri farklı cihazlarda pratik bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede USB dönüştürücülere gerek duymadan SD kart içerisindeki verilere ulaşabilir ve dilediğiniz veri aktarmalarını yapabilirsiniz.

Hafıza Kartı Adaptörleriyle Pratik Kullanım

Hafıza kartlarını farklı cihazlarda kullanılmak üzere uyumlu hale getiren adaptör seçenekleri bulunur. Mini hafıza kartlarını bu adaptöre yerleştirerek laptop gibi elektronik cihazlarda veri okuma ve aktarma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Pratik bir aparat olan hafıza kartı adaptörü, çok sayıda marka ve modeldeki kart seçenekleriyle uyumludur. Böylece hafıza kartlarını çeşitli elektronik cihazlarda kullanmanız kolaylaşır. Akıllı TV, araç içi ses sistemleri ve tablet gibi cihazlarda bellek kapasitesini artırmak için dönüştürücü seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Hafıza kartınızdaki verileri bu dönüştürücüler ile görüntüleyebilir ya da istediğiniz dosyaları kart içerisinden silebilirsiniz. Harici disk kapasitesini artırmaya yardımcı olan bu ürünler daha fazla görüntü, ses ve çeşitli dosya türlerini depolamanıza yardımcı olur.

Hafıza kartınızı darbe, ısı ve nem gibi faktörlerden korumak için SD kart kutularından yararlanabilirsiniz. Bu ürünler, hafıza kartının çevresini sararak yeniden kullanım için etkili bir koruma sağlar. Koruyucu kutular, veri kaybı yaşamanıza engel olarak hafıza kartını defalarca kullanmanıza yardımcı olur.

USB Seçeneklerine Göz Atın

SD kart içerisindeki veriler üzerinde çalışırken ya da yedekleme işlemlerine ihtiyaç duyduğunuzda USB seçeneklerinden yararlanarak kullanışlı çözümler elde edebilirsiniz. 4, 8, 16, 32 ve 64 GB gibi kapasite seçenekleri sunan USB seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Geniş bir tasarım çeşitliliğine sahip bu ürünler anahtarlık ve cüzdanda taşımaya uygun askı aparatlarına sahip modeller sunar. Böylece USB belleklerin kaybolmasına engel olabilirsiniz. Kapaklı modeller, USB girişini darbe ve nem gibi faktörlerden korumaya yardımcı olur. Çift yönlü USB girişi içeren tasarımlar, çeşitli elektronik cihazlarda pratik bir kullanım sağlar.

Çok sayıda dijital cihazda bellek kapasitesi artırmayı sağlayan ve veri aktarımını kolaylaştıran hafıza kartlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. Farklı boyut ve kapasite seçenekleri sunan ucuz hafıza kartı seçeneklerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesiden seçerek hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.