İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

  • İş ve hayat telaşı içerisinde kendimize zaman ayırıp, kaliteli vakit geçirdiğimiz anlar çok değerlidir. Kimisi için bu rahatlama ortamı evidir ve orada zaman geçirmekten çok keyif alır. Evde zaman geçirmeyi sevenlerin tek başlarına ya da aile bireyleri ile birlikte yapabileceği birçok hobi aktivitesi bulunuyor. Bunların arasında 3 boyutlu ya da klasik yapboz çeşitleri, denge ve grup oyunları, kitaplar, mini atari ve gameboylar gibi birçok hobi ürünü ile gerçekleştirilebilecek aktivite yer alıyor.
  • Sanatın iyi edici bir etkisi olduğu inkar edilemez. Profesyonel olarak ya da hobi olarak görsel sanatlar ile ilgilenen sevdikleriniz için tercih edilebilecek en güzel hediyelerden olan sanatsal hobi malzemeleri arasında pastel boya, kuru boya, yağlı boya gibi çeşitli boya malzemeleri, fırçalar, resim defterleri, çini veya seramik bisküvileri, heykel kitleri gibi görsel sanatlarda kullanılabilecek önemli malzemeler yer alıyor. Bununla birlikte fotoğraf çekmekten hoşlanan yakınlarınız için onların bu yönlerini besleyebilecek çeşitli ürünler de tercih edilebilir.
  • Dinleyici ya da uygulayıcı olarak müzik sevenlere satın alınabilecek hobi ürünlerinin başında enstrümanlar gelir. Gitar, keman, klavye, flüt gibi popüler enstrümanların yanında mikrofonlar ve kayıt cihazları ile müziği dinleyici olarak sevenler için çeşitli albümler, plaklar ve plakçalarlar tercih edilebilir.Müzik kategorimizi inceleyerek müzik severler için satın alınabilecek tüm ürünlere erişebilir, müzik tutkunuzu besleyebilir ya da sevdiklerinizi mutlu edecek sürprizler yapabilirsiniz.
  • Hobiler kişiye özeldir. Kişilerin kendileri ile başbaşa kaldıkları ve diledikleri sınırlar içerisinde başkaları ile paylaştıkları aktivitelerdir. Kişilerin kendilerini dinleyerek kaliteli zaman geçirdikleri, kimi zaman da sevdiklerini ortak ettikleri zamanlardır. Özelleştirilebilen hobi malzemeleri ile aktiviteleri daha da özel kılabilmek mümkün. Kişiye Özel Hobi Ürünleri sayfasından kişiye özel detaylar ile hazırlanmış, özelleştirilebilen hobi ürünlerini inceleyebilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.