İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tablet Modelleri (İpad & Android)

Günlük yaşamın dinamizmine uygun tasarımlarıyla iPad ve tablet modelleri, dijital yaşamı kolaylaştırır. En iyi markaların ürettiği tablet modelleri, oyun oynamaktan film ya da dizi izlemeye geniş bir alanda beklentilere yanıt verir. Bir cep telefonunun ya da dizüstü bilgisayarın yapabileceği hemen her şeyi yapabilen tablet modelleri, geniş ekran deneyimini sürekli olarak yanınızda bulundurabilmenizi sağlar. İnternetteki işlerinizi dokunmatik ekran donanımıyla son derece pratik bir şekilde halletmenizi sağlayan tabletler, ses ve görüntü kalitesi anlamında da tüm beklentileri karşılar. Kullanıcının isteğine göre yatay ya da dikey kullanabilen bu akıllı cihazlarla dijital okuma deneyimi de keyifli bir hal alır. Hem kaliteli hem de ucuz tablet modellerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

Teknolojiyi Hep Yanınızda Hissetirecek Tabletler

Gerek günlük hayatta gerekse iş yaşamında dünyayla bağlantı kurmamızı sağlayan teknolojik ürünler, gündelik işlerin yanı sıra profesyonel beklentilere uygun çözümler sunar. Tablet markaları, farklı ihtiyaçları olan kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Farklı işletim sistemleriyle sunulan ürünler arasında en çok rağbet gören seçeneklerden biri iPad modelleridir. Hız ve güç bekleyen kullanıcılara etkili yanıtlar sunan iPad modelleri, uzun ömürlü bir kullanıma da kapı aralar. Teknoloji tutkunlarının tercih ettiği bir diğer ürün grubu ise Android tabletler. Android işletim sistemine sahip tablet modelleri, profesyonel beklentileri karşılamanın yanı sıra keyifli vakit geçirmek için de gerekli donanımı sunar. İş yaşamında ofis kavramının anlamının değiştiği bir döneme uygun esnekliği sunan tabletler, oyun tutkunları için de etkili bir kullanım deneyimi sağlar. İki elle kavranabilen geniş ekranlar oyuncuların vazgeçilmezi olmayı başarır.

Eğitimlerin, toplantıların hatta aile görüşmelerinin dahi dijital ortamlara taşındığı günümüzde tablet modellerinin kullanılırlığı da giderek artar. Cep telefonlarının yetersiz kaldığı ancak bilgisayar açmanın da elzem olmadığı durumlarda pratik bir çözüm olarak öne çıkan tabletler, hızlıca sosyal medyayı incelemek, gündeme hâkim olmak ya da e-postaları kontrol etmek için de kullanışlı bir alternatif yaratır. Çözünürlük değerleri ve işlemci performanslarıyla farklı alternatifler sunan tablet ürün grupları her yaştan kullanıcıya hitap edebilecek özellikler sunar. İnce yapısıyla çantanızda son derece makul bir yer kaplayan tabletler, hafif yapılarıyla da konforu ve kullanım kolaylığını artırır. İster çocuğunuzun derslerini takip etmesini sağlayın ister sıkışan trafikte sevdiğiniz dizinin son bölümünü izlemek isteyin; tablet modelleri tüm beklentilerinize yanıt sunabilecek özellikler taşır. Kişisel ihtiyacınız için en iyi tablet modelini ÇiçekSepeti’nin zengin ürün yelpazesi arasında bulabilirsiniz. Geniş ürün grubu içerisinden siparişinizi hemen oluşturabilir ve tablet konforuna erişebilirsiniz.

Tabletinize ÇiçekSepeti Güvencesiyle Sahip Olun

Okul yaşamından iş hayatına, heyecanlı bir maçı takip etmekten gazete manşetlerini incelemeye kadar; farklı amaçlar ve beklentiler için özelleştirilmiş tabletleri ÇiçekSepeti’nde bulmanız mümkün. Marka, tasarım özellikleri ve teknik donanım gibi ayrıntılar tablet fiyatları üzerinde etkili olur. Hem kaliteli hem de ucuz tablet modeli arayışındaysanız önceliklerinizi ve beklentilerinizi belirlemiş olmanız önem taşır. Android tabletler ve iPad fiyatları farklı değişkenlere göre sıralanır. Bu aşamada ekstra özelliklerle donatılmış son model bir ürün yerine, işinizi görebilecek donanıma sahip klasik bir modeli kullanmak bütçenize katkı sağlar. Kişisel kullanım pratiklerine dayanan yorum ve değerlendirmeler de karar vermenizi kolaylaştıran etkenler arasında yer alır. Hem boyutları hem de teknolojik donanımlarıyla özelleştirilen tabletler, hayatınızı kolaylaştırmak için sizi bekler. En uygun tablet fiyatları için ÇiçekSepeti’ne göz atabilir, siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.