İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bayan Tayt

Kadın tayt çeşitleri hem spor hem de günlük faaliyetler sırasında rahatlık sağlar. Aynı zamanda, tüm ürünlerle kombinlenebilir özelliğiyle sportif şıklığa katkıda bulunur. Seçkin giyim markaları tarafından konforu artırmak için üretilen birçok ürün, özel kumaş teknolojileriyle avantaj sağlar. Günlük kullanıma uygun ürünler, terletmeyen kumaşlarla gün boyu konforunuzu artırır. Esneyen kumaş yapısı sayesinde rahat hissetmenize yardımcı olur. Siz de ÇiçekSepeti’nde birbirinden şık, kaliteli ve ucuz tayt seçeneklerini bir arada görüntüleyebilirsiniz.

Kumaşlarına Göre Kadın Tayt Seçenekleri

Giyim markaları ürettikleri taytlarda genellikle spandex, elastik ve pamuk kullanır. Likra içeren spandex modeller, vücutla tamamen bütünleşerek vücut hareketleri doğrultusunda esner. Bacakları sıkıştırdığı için antrenman ve yürüyüşler sırasında potluk oluşturarak hareketleri kısıtlamaz. Ancak, daha rahat kullanılması için ürünlere spandex ile birlikte naylon ve pamuk da eklenir. Tayt kumaşlarında kullanılan pamuk, nefes alan yapı sayesinde sizi daha rahat ve ferah hissettirir. Ancak pamuk içeriği olan ürünler, terleme gibi durumlarda daha fazla su tutar. Bu yüzden egzersizler için spandex ağırlıklı kumaşların kullanılması daha fazla avantaj sunar. Ürünlerin naylon ve pamuk içeriği, kumaşın daha yumuşak hissedilmesine katkıda bulunur. Yumuşaklık ve sıcaklık sağlayan termal kadın taytı modellerinde de pamuk yer alır. Pamukla birlikte kullanılan polimer kumaş, soğuk havayı hissetmenizi engeller. Soğuk kış günleri için en iyi seçenekler arasında ilk sıralarda yer alan ürün, renk ve model çeşitleriyle hem iç giyimde hem de kazak ve botlarla kullanılabilen ürün yelpazesine sahip.

Kadın Tayt Modelleri ve Özellikleri

Tüm bayan tayt modellerini hem günlük aktivitelerinizde hem de antrenmanlarınızda kullanabilirsiniz. Antrenmanlar için üretilen spor taytlar, aktivitelere göre farklı özellikler de gösterir. Örneğin koşu için özel olarak üretilen modeller, yüksek bel yapısına sahiptir. Yüksek bel yapısı, koşu sırasında ürünün aşağı doğru kayarak rahatsız etme ihtimalini minimum seviyeye düşürür. Ayrıca, birçok yüksek bel tayt modelleri arasında hava koşullarına dayanıklı, termal ve su geçirmez kumaşlardan üretilen seçenekler de yer alır. Dikişsiz tayt çeşitleri de günlük ve sportif faaliyetlerde kolaylık sağlar. Üzerinde dikiş yer almaması gün içinde rahatsız olmanızı önler. Yoga ve pilates gibi salon sporlarında da konforu artırır. Dikişsiz modellerde genellikle elastik kumaş yer alır. Elastik kumaş, bacak yüzeyini sararak hareket kabiliyetinin artmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda salon sporlarında kaymayı önleyerek, güvenliğinizi korur.

Avantajlarıyla Kadın Taytı Kullanımı

Kadın taytı, en geniş renk ve desen kapasitesine sahip giyim ürünleri arasında ilk sıralarda yer alır. Farklı desenler ve renkler sayesinde ürünler, tişört, sweatshirt, gömlek ve hırkalarla rahatlıkla kombinlenir. Gün sonunda daha az yorulmuş hissetmenize yardımcı olur. Rahatlığıyla günlük faaliyetlerinizdeki verimi artırır.

  • Kasları sararak ekstra sıkılaşma sağlar. Bu sayede dengeli şekilde kilo kaybına destek olur.
  • Hava geçiren kumaşlar sayesinde dirençli olan ürünler, uzun süre kalitesini korumaya devam eder.
  • Vücudu saran kumaş yapısı, dengeli duruşa yardımcı olur. Dengeli duruş yoğun geçirdiğiniz günlerinizde ve antrenmanlardan sonra kas ağrılarının oluşma ihtimalini minimum seviyeye düşürür.
  • Tüm kumaşların bacakları saran yapısı, iç yüzeydeki sıcak havanın sabit kalmasına yardımcı olur. Bu sebeple kadın tayt modellerini soğuk kış günlerinde bile kullanabilirsiniz.

Bayan tayt fiyatları, kumaş çeşidine ve modeline göre farklılık gösterir. Ancak tüm ürünler oldukça ekonomik fiyatlar ile bütçeye dost nitelikler taşır. Sizler de tayt modellerinin getirdiği konfor ve avantajlardan yararlanmak isterseniz, ÇiçekSepeti’nin sunduğu ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.