İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kahvaltı Takımları

Sofralarınıza şıklık katacak kahvaltı takımı modelleri ile her öğünü ayrı bir ziyafet haline getirebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerin birleşimi ile oluşturulmuş kahvaltı takımları her zevke uygundur. İçerikleri değişen bu takımlardan dilediğinizi seçebilir ve sofralarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Porselen, seramik, bambu ve cam gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen kahvaltı takımları ile her sofrada farklı bir kombin oluşturabilirsiniz. Kendinize ya da sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz kahvaltı takımı modelleri ÇiçekSepeti’nde! Siz de içerisinde bu göz alıcı kahvaltı takımlarından ya da kahvaltılıklardan birini tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Modelleri

Kahvaltı takımları porselen, seramik ve bambu gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen ve içerisinde farklı ürünlerin yer aldığı setlerdir. Altı, sekiz ve on iki kişilik olacak şekilde oluşturulan bu takımların içerisinde servis tabakları, çay fincanı ve tabağı, şekerlik, kaşık gibi ürünlerin yanında farklı boyutlarda kayık tabaklar ve küçük reçellikler yer alır. Ayrıca tuzluk - biberlik de bulunur. Kahvaltı takımlarının içeriği setlere göre farklılık gösterir. Örneğin bazı setlerin içerisinde çaydanlık yer alırken bazı setlerde çaydanlık bulunmaz. Porselen kahvaltı takımı modelleri düz renklerde olabildiği gibi üzerlerinde farklı desenlerin bulunduğu setler de vardır. Yuvarlak ya da kare şeklinde bulunabilen bu takımlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Porselenin yanında seramik kahvaltı takımı modelleri de vardır. Farklı tasarımlara sahip bu takımlar da porselen ürünler gibi sağlam ve kullanışlıdır. Farklı ürünler kullanmak isteyenlere ya da bambu ürünleri sevenlere uygun olarak bambu kahvaltı takımı modelleri de bulunur. İçerisinde pek çok parça bulunan bu takımlar sofralarınıza farklı bir hava katabilir. Kahvaltı sofralarınızda estetik bir hava yaratmak istiyorsanız ya da sevdiklerinize güzel bir kahvaltı takımı hediye etmek istiyorsanız ÇiçekSepeti üzerinden birbirinden farklı birçok kahvaltı takımını inceleyebilirsiniz.

Kurtarıcı Kahvaltılık Modelleri

Kahvaltı takımlarındaki ürünler size yetmediğinde ya da bu ürünlerin yanında değişik parçalar da kullanmak istediğinizde farklı parçalar seçebilirsiniz. Çeşitli modelleri ile her kombininize rahatlıkla uyabilen tekli kahvaltılıklar bulunur. Kahvaltılık modelleri porselen, seramik, bambu, cam ve bunların bir arada kullanıldığı ürünler halinde kullanıcılara sunulur. Alt kısmında büyük tabağı ve bunun üzerinde küçük kahvaltılıkları bulunan setlerin hem kapaklı hem de kapaksız modelleri vardır. Bambu tepsili porselen kahvaltılık setleri sofralarınızda şıklık oluştururken, daha sonra ürünleri saklama konusunda da destek olur. Üstelik kapaklı olmaları ürünlerin dökülmesini ya da bayatlamasını engeller. Oldukça kullanışlı olan bu kahvaltı takımlarının içerisinde bulunan tabak sayısı da modele göre değişir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ya da daha farklı olarak çiçek desenli kahvaltılıklarla siz de evinizde rahatlığı yakalayabilir ya da sevdiklerinize anlamlı bir hediye seçme derdinden kurtulmuş olursunuz. Kahvaltılıkların ayrı ayrı kapakları olabildiği gibi büyük bir kapağın altında toplanan modeller de bulunur. Farklı model ve desenleri ile tamamen sizin kullanım rahatlığınızı düşünerek tasarlanan kahvaltılıklardan dilediğinizi ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Fiyatları

Kahvaltı takımları içerisinde bulunan ürün sayısına ve materyalinin yapısına göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Kahvaltı takımı altı kişilik ya da daha fazla kişi için oluşturulmuşsa her setin içinde buna uygun ürünler yer alır. Altı kişilik bir kahvaltı takımı 26, 30, 32 gibi farklı ürün adetine sahiptir. Bu da takımların fiyatı üzerinde etki eder. Daha az üründen oluşan kahvaltı takımları daha uygun fiyatlıyken, daha fazla üründen oluşan kahvaltı takımları daha fazla fiyata sahiptir. Ürün sayısının yanında kullanılan malzemenin yapısı da fiyat üzerinde etkilidir. Porselen ve bambu kahvaltı takımı modelleri daha yüksek fiyattan satışa sunulurken seramik ve cam ürünler daha uygun fiyattan satışa sunulur. Set olarak bulunan bu kahvaltı takımlarının fiyatları değişkenlik gösterse de ÇiçekSepeti, ucuz kahvaltı takımı modelleri ve daha farklı birçok modeli size sunar. Ayrı tabaklar ve bardaklarda oluşan kahvaltı takımlarının yanında küçük tabaklardan oluşan kahvaltı takımları da bulunur. Bu kahvaltılıklar ürünlerinizi saklama ve sunum esnasında size yardımcı olur. Siz de farklı birçok ürünü bulunan bu kahvaltı takımlarından dilediğinizi ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.