Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kaleci Eldiveni

Futbolda kalecilerin en önemli ekipmanlarından biri olan kaleci eldivenleri, yalnızca top kontrolü sağlamıyor aynı zamanda el ve parmakların korunmasına da yardımcı oluyor. Çiçeksepeti, profesyonel kaleciler tarafından kullanılan kaliteli kaleci eldivenlerini farklı tasarım ve renklerde sizlere sunuyor. Yüksek top hakimiyeti sağlayan kaleci eldivenlerini antrenman ve futbol maçlarının yanı sıra halı sahalarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaleci eldivenleri, futbol maçları sırasında hızlı refleks göstermeniz için uygun kalıplarda üretiliyor. Çiçeksepeti'nin geniş ürün yelpazesi sayesinde el ve parmak ölçünüze en uygun kaleci eldivenini kolaylıkla bulabilir, uygun fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Kemikli ve Kemiksiz Kaleci Eldiveni Modelleri

Profesyonel futbol düzeylerine uygun biçimde üretilen kaleci eldivenleri, Çiçeksepeti'nde performansı artıran teknik özellikler ve konfor sağlayan tasarımlarla buluşuyor. Kemikli kaleci eldiveni modelleri parmak ucuna gelen darbeleri minimuma indirirken, olası parmak sakatlanmalarını da önlüyor. Kemiksiz kaleci eldivenleri ise parmakların eldiven içerisinde rahat biçimde hareket etmesini sağlayarak yumruk vuruşları ile topu uzaklaştırma açısından büyük kolaylık sağlıyor. Kaleci eldivenlerinin avuç içi kısmında kullanılan lateks ve polyester gibi malzemeler sayesinde en sert topları bile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Kaleci eldivenlerinin bileklerden kapatılmasını sağlayan eldiven tasarımları sert toplara karşı bileklerin zarar görmesinin de önüne geçiyor. Kalecilik stratejinize, el ve bilek yapınıza göre kemikli ya da kemiksiz kaleci eldiven modellerine göz atarak kendiniz için en doğru seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı ölçülerde tercih edebileceğiniz modelleri, çocuk kaleci eldiveni olarak da düşünebilirsiniz.

 

Konforlu Kaleci Eldivenleri

Kaleci eldivenleri, mücadeleler sırasında uzun süreler boyunca kullanılabiliyor. Bu nedenle kaleci eldivenlerinin elleri kısa sürede terletmemesi ya da rahatsız etmemesi, eldiven konforu açısından önemli bir konu olarak görülüyor. Çiçeksepeti'nde yüksek kaliteli polyester ve naylonlarla üretilen farklı eldiven modelleri, kullanım sırasında ellerin rahat etmesini ve terlememesini sağlıyor. El ve parmak ölçünüze göre gerçekleştireceğiniz doğru bir kaleci eldiveni ile uzun süreli kullanımlarda bile rahatlığı deneyimlemenin yanı sıra eldivenlerin parmaklarınızı ideal ölçüde sarmasını da sağlayabilirsiniz. Eldivenlerin yüksek kaliteli malzemelerle donatılmış olması, yüksek hızda gelen toplardaki gücü ellere zarar vermeden geri yansıtmanıza da yardımcı oluyor.

 

Özgün ve Şık Tasarımlı Kaleci Eldivenleri

Farklı renk ve tasarımdaki kaleci eldivenleri, kalecilerin mücadeleler sırasında kendi tarzlarını yansıtmalarını da sağlıyor. Çiçeksepeti'ndeki kaleci eldiveni modelleri arasında ünlü kaleciler tarafından kullanılan kaleci eldiveni tasarımlarının yanı sıra sevdiğiniz birçok farklı renkteki kaleci eldivenine de ulaşabilirsiniz. Çoğu markanın kaleci eldiveni tasarımında avuç içi kısmı rengi standart tutulsa da siyah, beyaz ve kırmızının farklı tonlarındaki avuç içi eldiven renkleri de modeller arasında bulunuyor. Açık renk tonlarının koyu renklerle estetik ve zarif biçimde birleştirildiği kaleci eldivenleri ile futbol sahalarında kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

Farklı Hava Şartlarında Kullanıma Uygun Modeller

Kaleci eldivenleri modelleri güneşli hava şartlarının yanı sıra yağmurlu havalarda da kullanılmak üzere özel olarak tasarlanıyor. Bu sayede kaleci eldivenleri, kötü hava şartlarında ıslandığında bile top kontrolünün maksimum düzeyde kalmasını sağlıyor. Futbol topu ve çim ile sürtünmelere karşı dayanıklı olan kaleci eldivenleri, bu özellikleri sayesinde kaleciler tarafından uzun süreler boyunca kullanılabiliyor.

 

Dünyaca ünlü spor markaları tarafından üretilen tüm kaleci eldiveni modellerine Çiçeksepeti üzerinden ulaşmak mümkün. Spor malzemeleri ve ekipmanları alanında kendini kanıtlamış markalarca üretilen bu modeller, başarılı tasarımları dayanıklılık ve konfor özellikleriyle buluşturuyor. Siz de yüksek tutuş gücüne sahip lateks kaleci eldiveni çeşitlerini Çiçeksepeti'nde inceleyebilir, uygun fiyatlar ve hızlı teslimat özellikleriyle ideal kaleci eldivenine hemen sahip olabilirsiniz.