İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kaş ve Kirpik Ürünleri

Kaşlar ve kirpikler, bakışları derinleştiren bir etkiye sahip olduğu ve yüzün odak noktasında oldukları için sürekli bakıma ihtiyaç duyarlar. Kaş şekillendiriciler, kirpik kıvırıcılar, kaş makasları, takma kirpikler ve daha birçok ürün kaş ve kirpik bakımını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Doğal içerikli kaş ve kirpik bakım yağları gibi uzun vadeli ve düzenli kullanımda kalıcı etki gösteren ürünlerin yanı sıra maskaralar ve kaş boyaları gibi anında kirpiklere hacim ve dolgunluk veren ucuz kaş ve kirpik bakım ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Bakımlı Kaş ve Kirpikler İçin Ürünler

Kirpik bakım ürünleri, kirpiklerin daha dolgun ve uzun görünmesine yardımcı olmayı amaçlar. Doğal yağlardan oluşan kirpik bakım serumları, uzun süreli ve düzenli kullanımda kirpiklerde kalıcı bir etki vadeder. Kirpiklerin aylarca bakımlı görünmesini sağlamak için üretilmiş kirpik lifting setleri, evde profesyonel kirpik bakımı yapmanıza yardımcı olur. Kirpikleri anında belirgin hale getirmeye yarayan kirpik kıvırıcı makas gibi çözümler de bulunur. Kirpik kıvırıcı makasları uygun fiyat aralıklarında ve geniş renk ve model skalasında bulabilirsiniz.

Maskara modelleri, kirpikleri boyayarak ve kaldırarak daha belirgin ve dolgun görünmesini sağlar. Maskara fırçalarını nasıl bir kirpik görünüm elde etmek istediğinize göre seçebilirsiniz. Fırçası sık maskaralar kirpikleri daha dolgun ve hacimli gösterirken fırçası seyrek ve ince maskaralar kirpikleri tek tek ayırıp uzun göstermeyi sağlar. Takma kirpikler ise gece makyajlarını daha belirgin ve gösterişli hale getiren, seyrek kirpiklere sahip insanların kurtarıcısı olan ürünlerdir. Takma kirpik yapıştırıcılar, takma kirpiklerin uzun süre sabit kalmasına yardımcı olur. Takma kirpik aparatları ise takma kirpiklere yapıştırıcı uyguladıktan sonra kirpikleri yerleştirmeyi sağlar. Takma kirpikleri bütün bir kirpik halinde tercih edebileceğiniz gibi daha doğal ve minik parça kirpikleri de özellikle günlük makyajlarda tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Kaş Bakım Ürünleri

Kaşlar insanların çehresini ve bakışlarını şekillendiren unsurlar oldukları için bakımları da çok önemli. Doğal yağ içeren kaş serumları, dökülen kaşları uzun süreli ve düzenli kullanımda kalıcı bir şekilde yeniden yerine getirmeyi amaçlar. Günlük makyajın olmazsa olmazlarından kaş sabitleyiciler, gün içinde kaşların düşmesini önler. Jel formunda sabitleyiciler dışında wax formunda da sabitleyiciler bulunur. Her kaş rengine uygun skalada bulunan ve birçok farklı markaya ait kaş kalemleri, kaşta oluşan boşlukları anında doldurmanızı sağlar. Kaşları kalemle ya da kaş farı ile doldururken işinize yarayacak kaş kalıpları kaş doldurma işlemini en kısa süreye indirmeyi sağlar. Kaş makyajı haricinde kaş şekillendirirken de kullanabileceğiniz cımbız, kaş makası, kaş usturası, kaş fırçası gibi ürünler şekillendirme işlemini kontrollü bir biçimde yapmanızı sağlar. Kaş maskaraları, kaş kalemleri ve kaş dövmeleri kaşlarınızı belirginleştirmenize yardımcı olur. Kaş kalemleri çeşitli renk seçenekleri ve bir fırça aplikatör içerir. Fırça sayesinde kaşlara kolaylıkla şekil verirken doldurma işlemini en kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. Suya dayanıklı kaş maskaraları ise kaşlarınıza hem şekil verir hem de boş kısımları anında doldurmanızı sağlar. Kaşlarınızın rengini kalıcı bir şekilde değiştirmek için ise çeşitli tonlarda kaş boyaları bulabilirsiniz.

ÇiçekSepeti ile Dolgun Kirpikler

Kaş ve kirpikler için özel geliştirilen serumlar kirpiklere hacim ve dolgunluk verirken kaşlarınızın aralarındaki boşlukları ve seyrek kısımları tek bir ürün sayesinde doldurmanızı sağlar. Bu serumlar E vitamini, argan yağı, badem yağı ve hint yağı gibi doğal içeriklerden oluşur. Hem görünüm hem sağlık için gerekli olabilecek bu ürünlere ulaşmak ise kolay. En iyi kaş ve kirpik bakım ürünlerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, anında satın alarak bakımlı kaşlara ve hacimli kirpiklere sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.