Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kulaklıklar

Kulaklık; bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet gibi elektronik ürünleri her gün kullanan insanlar için vazgeçilmez cep telefonu aksesuarları arasında yer alır. Yediden yetmişe herkesin müzik dinlemek, sesli kitap takip etmek ve telefonla konuşmak gibi farklı amaçlarla başvurduğu ürün, ulaşılabilir fiyat skalası ile her bütçeye hitap etmekte. Cep telefonu ve aksesuarları üretimi yapan her marka, kendi cep telefonu kulaklık modellerini sizlerin beğenisine sunar. Bu modeller arasından herkes kendi kullanım sıklığına, yaşam tarzına ve bütçesine uygun bir seçim yapabilir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelen kulaklıkların birçok çeşidi, tüm elektronik cihazlara adapte olabilir. Bununla birlikte, sadece belli marka cihazlara uyum sağlayan çeşitler de mevcut. Kablolu, kablosuz, mikrofonlu gibi çeşitleri bulunan bu kullanışlı ürünün değişik renk, tasarım ve modeldeki yüzlerce çeşidine, nitelikli markaların koleksiyonlarını bünyesinde barındıran ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin hayatımızın bir parçası haline getirdiği ve artık olmazsa olmazımız olan cep telefonları, sadece görüşme yapmak için kullanılmıyor. Fotoğraf çekmek, haberleri takip etmek, video izlemek ve müzik dinlemek gibi etkinliklerin hepsi artık cep telefonları ile yapılıyor. Hal böyle olunca tüm bu etkinliklerken daha çok zevk almak için kullandığınız ekipmanların da iyi olması gerekir. Cep telefonları ile uyumlu olan kulaklık modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Özellikleri, ses kaliteleri, performansları ve kullandıkları teknolojilere göre de fiyatlandırılırlar. Siz de telefonunuzdan müzik dinlerken veya oyun oynarken daha fazla zevk almak, görüşmelerinizi daha rahat şekilde gerçekleştirmek ve motivasyonunuzu artırmak için cep telefonu kulaklık modellerini tercih edebilirsiniz.

En İyi Kulaklık Markaları

Kulaklıklar son dönemlerde en çok kullanılan elektronik telefon aksesuarları arasında bulunuyor. Hayatı kolaylaştıran kulaklıklar kablolu ve kablosuz olarak ayrılsa da en iyi kulaklık markaları şu şekildedir;

 • JBL Kulaklık
 • Xiaomi Kulaklık
 • iPhone-Apple Kulaklık
 • Rampage Kulaklık
 • Samsung Kulaklık
 • Huawei Kulaklık
 • Sony Kulaklık

Hayatı Kolaylaştıran Kulaklık Modelleri

Günümüzde üretilen kulaklık modelleri farklı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Kulak içi kulaklık, kulak üstü kulaklık, kablolu kulaklık, kablosuz kulaklık, spor kulaklığı gibi birçok çeşit bulunurken bu kulaklık modelleri telefonunuz ile uyum içinde çalışır. Tabii bazı istisnalar da bulunur. Bunun için alacağınız kulaklık eğer kablolu ise cep telefonunuzun kulaklık girişi ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin; standart girişler hemen hemen tüm cep telefonları ile uyumlu iken iPhone kullanıcısı iseniz sizin telefonunuza uymayacaktır. Bunun için iPhone uyumlu girişe sahip bir kulaklık almalı veya dönüştürücü kullanmalısınız. Bunun yanında miktoron özellikleri olarak da mikrofonlu kulaklık ve mikrofonsuz kulaklık olmak üzere ayrılmaktadır.

 • Cep telefonu kulaklık modelleri; kulak içi, kanal içi, kafa üstü gibi ana kategorilere ayrılır. Seçim yaparken alacağınız kulaklıktan beklentinizi belirlemeniz sizin için faydalı olacaktır. Örneğin; kulak içi ve kanal içi kulaklık modelleri spor yapıldığı zamanlar için uygun değildir. Bunun için kulak arkasından geçen modeller tercih edilmelidir.
 • Spor kulaklığı olarak da adlandırılan bu kulak arkası modeller, sabit şekilde yerleştirilir ve düşmez. Taşıması ve kullanımı oldukça rahattır. İzolasyon özelliği sayesinde dışarıdan gelen sesleri almaz ve sadece müzik sesini duymanızı sağlar. Ses kalitesi oldukça iyidir.
 • Standart kulak içi modeller ise gün içerisinde kullanım için oldukça uygundur. Yüksek kalitede ses sunan modeller olduğu gibi bütçe dostu olan modeller de bu kategoride sunulur. Bu tarz bir kulaklık edinmeden önce kulağınızda durma sorunu olmadığını denemenizde fayda vardır. Bazı kulaklık modelleri bazı kişilerin kulakları için büyük girişlere sahip olabilir.
 • Kulak dışı veya kulak üstü modelleri ise baş üstünden veya enseden geçirilerek kullanılan modellere verilen genel isimdir. Bu modeller diğerlerine göre biraz daha büyüktür ve biraz fazla yer kaplar. Süngerli ve büyük yapıları sayesinde izolasyonları oldukça başarılıdır. Rahatsız edilmeden müzik dinlemek, oyun oynamak ve görüşme yapmak istediğinizde dış ortam sesi olmadan bu kulaklıkları kullanabilirsiniz.
 • Kulaklık seçimi yaparken kullanacağınız alanın seçimi oldukça önemlidir. Çünkü kulaklık modelleri bazı spesifik alanlar için özel olarak üretilir. Kişisel kullanım, araç içi kullanım, DJ performansları, spor için kullanım gibi farklı alanlarda performans veren kulaklıkları alanı belirledikten sonra tercih etmek size daha faydalı sonuç verecektir. Cep telefonunuzdan oyun oynamak için bir kulaklık istiyorsanız oyun kulaklıklarına yönelebilirsiniz. Mikrofonu ve tasarımı uzun saatler oyun oynamak için tasarlanan bu ürünler sizi rahat ettirecektir. Gündelik kullanım için kulaklık istiyorsanız burada da beklentilerinizi belirlemeniz iyi olacaktır. Sony, Marshall, Anker, JBL, Apple, Samsung gibi markalarca üretilen kulaklık modelleri arasından fiyat/performans kriterini karşılayan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Teknolojik Özellikler Sunan Cep Telefonu Kulaklık Modelleri

Cep telefonları bir iletişim aracı olmanın dışında gün içerisinde keyifli aktiviteler yapmanızı sağlayan cihazlardır. Müzik dinlemek, video izlemek, oyun oynamak, sevdiklerinizle sohbet etmek ve çok daha fazlası… Tüm bu aktiviteleri yaparken kablolarla boğuşmak ya da aldığınız kulaklığın kablosunun bozulması yüzünden sevdiğiniz halde kullanılmaz hale gelmesi canınızı sıkabilir. Bu sorunların önüne geçmek ise artık oldukça basit.

 • Bluetooth özellikli kulaklık modelleri, kablolardan kurtularak cep telefonunuza bağlanmanızı sağlar. Bu sayede kablo kırılması veya kopması gibi sorunlarla uğraşmanız gerekmez. Bu teknoloji aynı zamanda ses kalitesinin daha iyi olması ve uzun ömürlü bir kullanım sunması nedeniyle de son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir.
 • Bluetooth cep telefonu kulaklıklarını tercih edecekseniz dikkat etmeniz gereken konu ise kulaklığın sunduğu kullanım süresi olmalıdır. Gün içerisinde aktif olarak görüşme yapan, oyun oynayan ve müzik dinleyen biriyseniz bataryası uzun süre çalışma imkanı sunan modelleri tercih etmeniz gerekir. Aksi takdirde şarjın bitmesi durumunda keyfiniz kaçabilir.
 • Alacağınız Bluetooth kulaklığın cep telefonunuz ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin; Airpods iPhone ile tam uyumlu ve oldukça yüksek performanslı çalışırken başka marka kulaklıklar Apple ürünleri ile bazen sorunlar çıkarabilmektedir. Cep telefonu markanızla aynı üretici tarafından üretilen modeller daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayacaktır.
 • Ses kalitesi bakımından oldukça iyi olan Bluetooth kulaklık modelleri, cep telefonu ile görüşme yaparken de oldukça büyük rahatlık sunar. Herhangi bir kablo olmaması dışında bu kulaklıklar ile görüşme yaparken cep telefonunuzu da yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Bluetooth ağı içerisinde kaldığınız sürece istediğiniz yerde görüşme yaparken işlerinize devam edebilirsiniz.
 • Cep telefonu dışında bu tarz kulaklık modelleri akıllı saatlerle de uyumludur. Akıllı saatiniz üzerinden müzik dinleyebilir, görüşme yapabilir, spor sırasındaki durumunuzu aktif ve sesli olarak takip edebilir, antrenman programınızı sesli şekilde duyabilirsiniz.

Cep telefonunuz ile uyumlu olan farklı renk, tasarım ve özellikteki kulaklık modelleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Hemen ürünleri inceleyerek uygun fiyatlarla sipariş edebilir, hızlı gönderim avantajından yararlanabilirsiniz. 

Kablosuz Kulaklık Modelleri

Bluetooth sistemiyle çalışan kablosuz kulaklıkları kulağınızın içine yerleştirerek rahatça kullanabilirsiniz. Kablo karışıklığından sıkıldıysanız bluetooth kulaklık tam size göre. Pratik olmalarıyla öne çıkan bu ergonomik ürünü spor yaparken, yürüyüş esnasında ve yemek yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Telefonunuzu Bluetooth ile kulaklığa bağlayarak tüm ses dosyalarına erişmek mümkün. Bu modellerin hoparlörlü olanlarından telefonla konuşurken de yararlanabilirsiniz. Bu kulaklıklar, özel kutularında her zaman güvende. Kolay taşımanıza imkân veren bu özellik sayesinde ürünü çantanızda ve cebinizde kaybolma riski olmadan taşıyabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde plajda ve havuz kenarında müzik dinlemek için en ideal modellerden birisi olarak öne çıkar. Kablolara takılma sorunu yaşamadan özgürce müzik dinleyebilir, bir yandan günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Gittikçe yaygınlaşan ve popüler olan bu tarzdaki bir ürün ile teknoloji trendlerini yakalayabilir, kullanım esnasında motive olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Kulak Üstü Kulaklık Çeşitleri

Özellikle ses kaliteleri bakımından müzik dinlemeye son derece elverişli olan kulak üstü kulaklık çeşitlerini, evde, ofiste, toplu taşıma araçlarında ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Kulağı kaplayan yumuşak yapısı ile konforlu bir deneyim sunan bu model ile müziğin ritmine kendinizi kaptırabilirsiniz. Over-ear ve on-ear olmak üzere kendi içinde iki çeşidi bulunan bu ürün, kablolu ve kablosuz seçenekler sunar.

Kulak üstüne takılan bu modeldeki bir ürünü seçtiğinizde, onu sırt çantasında veya geniş kol çantanızda taşıyabilirsiniz. Eğer taşıma imkânınız yoksa ürünü çalışma masanızda veya evde sabit bir haldeyken kullanmanız sizin için faydalı olur. Görünüm olarak çok sevimli duran ve değişik renk seçenekleriyle her zevke yönelik bir modeli bulunan bu ürünün şarj edilebilir olanlarına da göz atabilirsiniz.

En Kullanışlı Kulaklık Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Kablolu kulak içi kulaklıklar, en klasik modellerin başında gelir. Hafif ve küçük olmaları dolayısıyla yanınızda taşıyarak istediğiniz yere götürebileceğiniz bu ses ve müzik aksesuarını yüksek ses kalitesinden yararlanarak üst düzey verimle kullanabilirsiniz. Tüm bu modellerin dışında, bilgisayar oyunu tutkunları için vazgeçilmez olan oyuncu kulaklığı da oldukça popüler. Siz de tüm ürünlerin görsellerini ve özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir, ÇiçekSepeti’nin kullanışlı filtreleme sistemini kullanarak kriterlerinize uyan modelleri belirleyebilirsiniz.

Hangi ürünü seçeceğinize karar vermeden önce, önceliklerinizi iyi belirlemeniz en doğru seçim için iyi olabilir. Spor yaparken kullanmak için daha hafif olanlara, müzik dinlemek için ses kalitesi üst düzeydeki ürünleri seçebilirsiniz. Kardeşinize, yakın arkadaşınıza veya eşinize doğum gününde kullanışlı bir hediye vermek isterseniz, en iyi kulaklık fiyatlarını ÇiçekSepeti’nde keşfedebilir, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun kaliteli ve ucuz kulaklık modellerinden birisiniz sipariş verip kolayca satın alabilirsiniz.